Наша електронна пошта:
smila.ua@ukr.net
logo
icon-top-follow icon-top-fb

графський

Стрічка новин

Політика

Стрімка кар’єра Ірини Федорової викликала у Смілі скандал

2018 07 31 федорова0

 

Міський голова Сміли Олексій Цибко видав днями розпорядження, яким призначив собі першого заступника.

 

2018 07 31 федорова1


Отож з 23 липня, як йдеться у тому розпорядженні, виконуючою обов’язків першого заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради призначено Ірину Миколаївну Федорову, в.о. головного спеціаліста юридичного відділу.
Така стрімка кар’єра звичайного в.о. головного спеціаліста аж до заступника міського голови обурила смілянських активістів на чолі з Наталею Дяченко.
Вони вважають таке призначення незрозумілим і заявили, що вже звернулися із відповідними заявами до правоохоронних органів. Зокрема, як підкреслила у Смілянській місцевій прокуратурі пані Дяченко, є великі сумніви, що таке призначення є законним.
До речі, про робочі будні Ірини Федорової можна почитати ТУТ.

scroll back to top

Коментарі  

Ірина Хроменко
+3 #3 Ірина Хроменко 01.08.2018, 21:43
Мати заступників - це не забаганка мера. Для конструктивної роботи очільника міста необхідно мати заступників, потрібна команда. Те, що виконком і депутати (а тепер ще й активісти) всіляко перешкоджають меру призначити заступників - це злочин! Бо в умовах глибокої кризи, в якій опинилася Сміла, конче необхідно, щоб були люди, які відповідають за певні ділянки роботи. Невже не зрозуміло, що НІЩО САМЕ НЕ РОБИТЬСЯ!!! Інша справа, якщо ці люди йдуть у владу з традиційним бажанням продовжувати красти, то хочеться їм сказати цитатою із відомого фільму: "Все уже украдено до вас"...
Цитата
Іван
+1 #2 Іван 01.08.2018, 09:05
Ох , озайомтесь з перілоком повноважень Федорової, які ледь помістились на 4-х листках. Там покладено на неї контроль буквально за всіма сферами діяльності в місті, важко їй прийдеться... http://smila-rada.gov.ua/content/%D1%80%D0%BE%D0%B7%D0%BF%D0%BE%D1%80%D1%8F%D0%B4%D0%B6%D0%B5%D0%BD%D0%BD%D1%8F-%D0%B2%D1%96%D0%B4-25072018
Цитата
Людмила
+9 #1 Людмила 31.07.2018, 22:48
Та яка різниця кого призначив Цибко! нехай вже працюють.
Ну дійсно самому Цибку неохопити таку велику кількість проблем у місті! Це нормальне явище коли призначають заступників, йому потрібно свою команду!
Хто така ця бездарь Дяченко? мстить Цибку за те, що він прикрив лавочку по збиранню металолому на смітнику?!

На таких неадекватів нема чого реагувати.
І не називайте її "пані Дяченко" , вона цього не варта.
Цитата

Додати коментар

 

Захисний код
Оновити

2018 04 26 металобаза2

 

Дійові особи

Сергій Рудик

Рудикк

 

 

 

Про добрі новини

 

Михайло Семагін

Semagin

 

Про згортання блок-постів

 

 

Олександр Безпрозванний

Безпрозванний

 

 

Як на Смілу повісили борговий зашморг

 

Авторизуватися через соціальні мережі:

 
Політика
Звернення про розпуск міської ради – на розгляді у Верховній Раді

24 жовтня 2018, 10:07

2018 10 24 депутатиПісля звернення до Верховної Ради обласних депутатів щодо призначення позачергових виборів міського голови Сміли та депутатів Смілянської міської ради, надійшов лист до обласної державної адміністрації та обласної ради.


Економіка
Підприємства Сміли заборгували своїм працівникам більше 7,5 мільйонів гривень

25 жовтня 2018, 15:27

2018 10 25 зарплатаУ міській раді недавно обговорювали питання про заборгованість із виплати заробітної плати на підприємствах міста.


Суспільство
На тарифній комісії ухвалили ціну на тепло – 86,38 грн за квадратний метр

06 листопада 2018, 20:05

2018 11 06 тарифДуже емоційним і напруженим було сьогоднішнє засідання тарифної комісії.


Цікаво
Правило “3-х хвилин”, яке мають виконувати всі батьки

11 грудня 2018, 17:42

2018 12 11 3 хвилиниНаталія Сиротич, практикуючий психолог, керівник Центру роботи з дітьми та молоддю “Карітасу Київ” поділилася з “Українською правдою. Життя” своїм досвідом та розповіла, як дорослим завжди знаходити спільну мову зі своїми нащадками.


Афіша
Київський театр привезе у Смілу комедію «Обережно, жінки!»

07 листопада 2018, 14:28

2018 11 07 комедияСмілянських театралів чекає нова цікава вистава, яку до нашого міста привезуть актори театру «Тисячоліття» з Києва.