Наша електронна пошта:
smila.ua@ukr.net
logo
icon-top-follow icon-top-fb

АНІ Бізнес ланч

 

AZK MIG

Стрічка новин

18 березня 2019, 17:33
18 березня 2019, 08:30

СМИЛА МРИЯ

 

Політика

Депутати провели сесію без Цибка, але знайшли, за що посваритися

2018 06 12 сесия

 

Сьогодні, з третьої спроби, смілянські міські обранці таки зібралися на засідання 70-ої сесії міської ради. Із 36 депутатів у роботі пленарного засідання взяли участь аж 25. Через їхні інтриги сесія не відбувалась півтора місяці.
Оскільки міський голова Олексій Цибко потрапив у ДТП і перебуває на лікарняному, наразі у Смілі знову виконує обов’язки міського голови секретар міської ради Костянтин Синьогуб, якого, кажуть, викликали із відпустки. Він і провів засідання сесії.
Сьогодні депутати розглянули одне депутатське звернення та 116 питань. Вони ухвалили Програму надання шефської допомоги військовій частині А3335 та навчальному катеру «Сміла», рішення щодо надання одноразової матеріальної допомоги 18 жителям міста на загальну суму 66,5 тис. грн.; розглянули 78 проектів земельних питань та прийняли відповідні рішення, відхиливши 9 з них. Депутати внесли зміни до складу виконавчого комітету, вивівши із складу виконкому Петра Даценка на підставі його заяви. Проголосували за зміни до міського бюджету на 2018 рік. Словом, плідно попрацювали, але все-таки знайшли за що полаятись.
У порядку денному виникло проблемне питання - прийняття нової редакції регламенту роботи міської ради. Це питання розглядали на кількох сесіях підряд, і кожного разу хтось вносив якусь поправку і питання відкладалося.

Суть проблеми - узаконення використання системи «Рада». Вже два роки поспіль депутати користуються сучасною електронною системою «Рада», голосуючи пультами, по аналогії до депутатів Верховної Ради, а не руками та усним підрахунком, як було колись. Але, виявляється, новий порядок голосування ще не узаконено на місцевому рівні, тож два роки сесій можуть розглядатися як неправомірні і незаконні. От частина обранців і наполягає на тому, що потрібно все привести в порядок і внести зміни до регламенту. Іншим же депутатам здається дивним, що весь цей час працювали – і було нормально, а тепер треба ухвалити рішення, яке є лише віртуально, остаточного проекту цього рішення ніхто не бачив. Не довіряючи своїм колегам, ці депутати відчувають якийсь обман.

І знову найшла коса на камінь. Депутат Петро Абажей сказав, що якщо колеги не приймають новий регламент, значить, потрібно повертатися до голосування вручну. Депутат Віталій Федун наполягав, що треба вивчити це питання, побачити остаточну версію рішення, за яке голосуватимуть, тому що це підозріло, що раптово виникла така проблема після двох років роботи системи «Рада». Обранці дискутували, половина почала голосувати пультами, половина – піднімати руки…. Зрештою, Костянтин Синьогуб мусив оголосити перерву, щоб депутати випустили пар. Після перерви обранці продовжили сесію і ухвалили всі необхідні питання для містян, але рішення про роботу системи «Рада» так і не було проголосоване.

scroll back to top

Додати коментар

 

Захисний код
Оновити

2018 04 26 металобаза2

Дійові особи

Віктор Овчаренко

Ovcharenko3x4

 

Про слабкий фізичний розвиток наших дітей

 

 

Олег Міщенко

2019 03 13 micchenko

 

 

Про рух фур у центрі міста 

 

 

Сергій Чередніченко

Cherednichenko3x4

 

Про складну ситуацію з теплопостачанням в місті

 

Авторизуватися через соціальні мережі:

 
Політика
Олексій Цибко мріє повернутися на посаду міського голови Сміли

14 лютого 2019, 09:34

2019 02 14 Цибко 

Екс-мер Сміли Олексій Цибко планує повернутися на посаду міського голови.


Економіка
Субсидіанти мають право платити менше, якщо на рахунках є невикористана субсидія

17 березня 2019, 14:22

2019 03 17 subsidiyaЯкщо станом на березень на рахунках у субсидіантів в надавачів комунальних послуг є невикористані субсидії, так звана переплата, громадяни мають право платити менше – рівно на суму невикористаної державної допомоги.


Суспільство
В Україні змінили правила перевезення пасажирів й багажу в літаках

18 березня 2019, 18:36

2019 03 19 vidpochunok

В Україні набули чинності затверджені Державіаслужбою нові правила повітряних перевезень та обслуговування пасажирів і багажу.


Цікаво
Завершується будівництво першого у світі горизонтального хмарочоса

17 березня 2019, 15:26

2019 03 17 xnarochos

У Китаї, в рамках проекту Raffles City Chongqing, завершується будівництво першого у світі горизонтального хмарочоса, який вже назвали інженерним дивом сучасного світу.


Афіша
У Кам'янському заповіднику відкрилась виставка вишивки, створена чоловічими руками

17 березня 2019, 11:30

2019 03 17 vistavkaУ виставковому залі Кам'янського державного історико-культурного заповідника відкрилася виставка вишивки, виконаної... чоловічими руками.