Наша електронна пошта:
smila.ua@ukr.net
logo
icon-top-follow icon-top-fb

графський

Стрічка новин

Політика

Депутати провели сесію без Цибка, але знайшли, за що посваритися

2018 06 12 сесия

 

Сьогодні, з третьої спроби, смілянські міські обранці таки зібралися на засідання 70-ої сесії міської ради. Із 36 депутатів у роботі пленарного засідання взяли участь аж 25. Через їхні інтриги сесія не відбувалась півтора місяці.
Оскільки міський голова Олексій Цибко потрапив у ДТП і перебуває на лікарняному, наразі у Смілі знову виконує обов’язки міського голови секретар міської ради Костянтин Синьогуб, якого, кажуть, викликали із відпустки. Він і провів засідання сесії.
Сьогодні депутати розглянули одне депутатське звернення та 116 питань. Вони ухвалили Програму надання шефської допомоги військовій частині А3335 та навчальному катеру «Сміла», рішення щодо надання одноразової матеріальної допомоги 18 жителям міста на загальну суму 66,5 тис. грн.; розглянули 78 проектів земельних питань та прийняли відповідні рішення, відхиливши 9 з них. Депутати внесли зміни до складу виконавчого комітету, вивівши із складу виконкому Петра Даценка на підставі його заяви. Проголосували за зміни до міського бюджету на 2018 рік. Словом, плідно попрацювали, але все-таки знайшли за що полаятись.
У порядку денному виникло проблемне питання - прийняття нової редакції регламенту роботи міської ради. Це питання розглядали на кількох сесіях підряд, і кожного разу хтось вносив якусь поправку і питання відкладалося.

Суть проблеми - узаконення використання системи «Рада». Вже два роки поспіль депутати користуються сучасною електронною системою «Рада», голосуючи пультами, по аналогії до депутатів Верховної Ради, а не руками та усним підрахунком, як було колись. Але, виявляється, новий порядок голосування ще не узаконено на місцевому рівні, тож два роки сесій можуть розглядатися як неправомірні і незаконні. От частина обранців і наполягає на тому, що потрібно все привести в порядок і внести зміни до регламенту. Іншим же депутатам здається дивним, що весь цей час працювали – і було нормально, а тепер треба ухвалити рішення, яке є лише віртуально, остаточного проекту цього рішення ніхто не бачив. Не довіряючи своїм колегам, ці депутати відчувають якийсь обман.

І знову найшла коса на камінь. Депутат Петро Абажей сказав, що якщо колеги не приймають новий регламент, значить, потрібно повертатися до голосування вручну. Депутат Віталій Федун наполягав, що треба вивчити це питання, побачити остаточну версію рішення, за яке голосуватимуть, тому що це підозріло, що раптово виникла така проблема після двох років роботи системи «Рада». Обранці дискутували, половина почала голосувати пультами, половина – піднімати руки…. Зрештою, Костянтин Синьогуб мусив оголосити перерву, щоб депутати випустили пар. Після перерви обранці продовжили сесію і ухвалили всі необхідні питання для містян, але рішення про роботу системи «Рада» так і не було проголосоване.

scroll back to top

Додати коментар

 

Захисний код
Оновити

2018 04 26 металобаза2

 

Дійові особи

Сергій Рудик

Рудикк

 

 

 

Про добрі новини

 

Михайло Семагін

Semagin

 

Про згортання блок-постів

 

 

Олександр Безпрозванний

Безпрозванний

 

 

Як на Смілу повісили борговий зашморг

 

Авторизуватися через соціальні мережі:

 
Політика
Звернення про розпуск міської ради – на розгляді у Верховній Раді

24 жовтня 2018, 10:07

2018 10 24 депутатиПісля звернення до Верховної Ради обласних депутатів щодо призначення позачергових виборів міського голови Сміли та депутатів Смілянської міської ради, надійшов лист до обласної державної адміністрації та обласної ради.


Економіка
Підприємства Сміли заборгували своїм працівникам більше 7,5 мільйонів гривень

25 жовтня 2018, 15:27

2018 10 25 зарплатаУ міській раді недавно обговорювали питання про заборгованість із виплати заробітної плати на підприємствах міста.


Суспільство
На тарифній комісії ухвалили ціну на тепло – 86,38 грн за квадратний метр

06 листопада 2018, 20:05

2018 11 06 тарифДуже емоційним і напруженим було сьогоднішнє засідання тарифної комісії.


Цікаво
Правило “3-х хвилин”, яке мають виконувати всі батьки

11 грудня 2018, 17:42

2018 12 11 3 хвилиниНаталія Сиротич, практикуючий психолог, керівник Центру роботи з дітьми та молоддю “Карітасу Київ” поділилася з “Українською правдою. Життя” своїм досвідом та розповіла, як дорослим завжди знаходити спільну мову зі своїми нащадками.


Афіша
Київський театр привезе у Смілу комедію «Обережно, жінки!»

07 листопада 2018, 14:28

2018 11 07 комедияСмілянських театралів чекає нова цікава вистава, яку до нашого міста привезуть актори театру «Тисячоліття» з Києва.