Наша електронна пошта:
smila.ua@ukr.net
logo
icon-top-follow icon-top-fb

АНІ Бізнес ланч

 

AZK MIG

Стрічка новин

18 березня 2019, 17:33
18 березня 2019, 08:30

СМИЛА МРИЯ

 

Політика

Цибко натякнув, хто ввійде до наступного виконкому

На прес-конференції міського голови Олексія Цибка журналісти задали запитання: «Хто буде працювати у наступному складі виконавчого комітету?» У виконкомі, що працював із Віктором Федоренком, в основному були підприємці, представники від залізниці, швейної фабрики… Наступний склад виконкому запропонував Костянтин Синьогуб, він формувався за партійними квотами. Олексій Цибко не хоче працювати із таким складом виконкому. То яким же буде принцип формування виконавчого органу цього разу?
«Я хотів би, щоб у виконком ввійшли люди, які будували Смілу, які мають право ухвалювати рішення. Це мусять бути ветерани, також керівники підприємств, які наповнюють бюджет міста, люди, які чогось досягли, які вже щось зробили конкретне і корисне для Сміли, які вміють приймати мудрі рішення», - сказав міський голова.

scroll back to top

Коментарі  

Андрій
+6 #1 Андрій 08.06.2018, 20:27
«Я хотів би, щоб у виконком ввійшли люди, які будували Смілу, які мають право ухвалювати рішення. Це мусять бути ветерани, також керівники підприємств, які наповнюють бюджет міста, люди, які чогось досягли, які вже щось зробили конкретне і корисне для Сміли, які вміють приймати мудрі рішення» / ??????????????????? А хто це ?????????????? Та ще й мудрі?! Та таких за всю історію з часів Київської Русі можна ледь з десяток нарахувати, а тут цілий виконком! Та ще й де ? В Смілі!
Цитата

Додати коментар

 

Захисний код
Оновити

2018 04 26 металобаза2

Дійові особи

Віктор Овчаренко

Ovcharenko3x4

 

Про слабкий фізичний розвиток наших дітей

 

 

Олег Міщенко

2019 03 13 micchenko

 

 

Про рух фур у центрі міста 

 

 

Сергій Чередніченко

Cherednichenko3x4

 

Про складну ситуацію з теплопостачанням в місті

 

Авторизуватися через соціальні мережі:

 
Політика
Олексій Цибко мріє повернутися на посаду міського голови Сміли

14 лютого 2019, 09:34

2019 02 14 Цибко 

Екс-мер Сміли Олексій Цибко планує повернутися на посаду міського голови.


Економіка
Субсидіанти мають право платити менше, якщо на рахунках є невикористана субсидія

17 березня 2019, 14:22

2019 03 17 subsidiyaЯкщо станом на березень на рахунках у субсидіантів в надавачів комунальних послуг є невикористані субсидії, так звана переплата, громадяни мають право платити менше – рівно на суму невикористаної державної допомоги.


Суспільство
В Україні змінили правила перевезення пасажирів й багажу в літаках

18 березня 2019, 18:36

2019 03 19 vidpochunok

В Україні набули чинності затверджені Державіаслужбою нові правила повітряних перевезень та обслуговування пасажирів і багажу.


Цікаво
Завершується будівництво першого у світі горизонтального хмарочоса

17 березня 2019, 15:26

2019 03 17 xnarochos

У Китаї, в рамках проекту Raffles City Chongqing, завершується будівництво першого у світі горизонтального хмарочоса, який вже назвали інженерним дивом сучасного світу.


Афіша
У Кам'янському заповіднику відкрилась виставка вишивки, створена чоловічими руками

17 березня 2019, 11:30

2019 03 17 vistavkaУ виставковому залі Кам'янського державного історико-культурного заповідника відкрилася виставка вишивки, виконаної... чоловічими руками.