Наша електронна пошта:
smila.ua@ukr.net
logo
icon-top-follow icon-top-fb

графський

Стрічка новин

Політика

На виконкомі з великим скандалом проголосували за підвищений тариф на воду, але загроза страйку КП «ВодГео» залишається

Сьогодні був дуже скандальний і насичений виконком, який тривав 5 годин без перерви. Левову частку часу обговорювали роботу КП «ВодГео» і новий підвищений тариф на воду.

 

2018 04 12 виконком1

 

Спершу рішення про збільшення тарифу не набрало достатньої кількості голосів. Двоє членів виконкому – Богдан Дубовський і Азер Мірзоєв були проти, п’ятеро – утримались, лише 7 представників виконкому голосували «за».

Через те, що вже більше, ніж пів року блокується прийняття важливого для міста рішення по тарифу, член виконкому, волонтер і активіст Віктор Овчаренко виніс пропозицію про розпуск такого «недієвого» виконкому. Міський голова Олексій Цибко підтримав цю пропозицію, відверто заявивши, що не зможе працювати із такими людьми, які шкодять містянам. Зчинився ґвалт, хотіли скликати позачергову сесію і змінювати виконком.

 

2018 04 12 виконком2


Тим часом слово взяли рядові працівники КП «ВодГео» і повідомили, що такими діями влада знищує водоканал. Колектив завтра виходить на страйк. Про це вже домовлено і всіх попереджено. Ображені представники КП «ВодГео» гуртом залишили зал засідань…
Потім члени виконкому заспокоїлись і вирішили цим складом таки ухвалити інші, потрібні містянам рішення. Таких питань було більше 30. У процесі роботи виникла думка ще раз переголосувати питання по тарифах для водоканалу, але внести компромісні зміни у це рішення.

Аж у самому кінці засідання, після 19.00 вечора, члени виконкому знову повернулися до голосування. Всі вже були втомлені, знову сперечались. Проте за новий тариф таки проголосували, домовившись, що директор КП «ВодГео» щомісяця звітуватиме про кожну витрачену копійку з отриманих грошей.
А смілянам треба змиритись і погодитись на той тариф, що буде запропоновано. Іншого виходу у нас немає. Підприємство «ВодГео» на грані знищення, а Сміла – на межі комунальної і екологічної катастрофи.

Якщо не працюватиме наш водоканал, влітку ми не виживемо без води і каналізації… Тож рятувати наше місто доведеться нам, містянам, за власний рахунок - за гроші із наших гаманців.

scroll back to top

Коментарі  

ОЛЬГА
+3 #9 ОЛЬГА 17.05.2018, 17:38
Сама паскудна організація це водоканал, таке враження. що вони розрахункові листи заповнюють зі стелі, скільк б не заплатив через інтернет завжди приходять борги, незрозумілі показники. а так як подають воду у Смілі і такої якості, то це водоканал має доплачувати людям за ту гидоту ,що тече по трубах та коли їм заманеться
Цитата
Іван
+8 #8 Іван 13.04.2018, 23:56
Листи Рудика не подіяли на міського голову. Все таки підняли тариф і нічого собі- аж на 25 %!!!!!!!!!! І це не зважаючи на те, що за добу подають воду не 24 а 18 год. Знову будуть труїти всіх хлоркою. Щось перевіряли водгео і так про результат перевірки ніхто і не доповів. МІФК ж піарилось що вони займаються проблемами як знизити енергозатрати водгео. Одні балачки скрізь, а бідне населення стає ще біднішим.
Цитата
Ігор
+7 #7 Ігор 13.04.2018, 22:26
вже говорилось де взяти гроші!!!
Розкрити списки "споживачів", які незаконно врізані, яких кришує коваленко
Цитата
Сергій
+2 #6 Сергій 13.04.2018, 14:48
який встановили тариф і з якого числа?
Цитата
Сергій
+5 #5 Сергій 13.04.2018, 14:40
конечно опять на местных жителях выезжают. почему городской бюджет не помогает водоканалу ? интересно на сколько еще у жителей хватит терпения смотреть на тот беспорядок что творится в городе.Бюджет города что создан для того , чтобы горисполком заплаты и премии только получал? Где ваша работа?
Цитата
смілянин
+3 #4 смілянин 13.04.2018, 12:43
Виходить, що проголосували за тариф, який ще не запропонований, це взагалі коня поставили за возом.
Цитата
Олександра
+7 #3 Олександра 13.04.2018, 08:19
як на мене, то найбезповідальніша та найбільш "шарашкіна" організація з усіх - водоканал. кожного разу з ними якась біда. то не так нараховують показники, то заплатив за 10 кубів води, а на рахунках на наступний місяць зафіксовано 5, та ще й борг показують. графік роботи незручний для споживачів. номер котролера 050...... для подачі показників - майже завжди відключений. не можливо навіть консультацію нормальну отримати, бо і сайт з вказаними номерами не працює, а номери - не дійсні.
Цитата
Олена
+4 #2 Олена 13.04.2018, 07:04
То озвучте ж яке "покращення" нас чекає завтра! І рейтинг Сміли у всеукраїнському масштабі за якістю та вартістю життя. А потім запитаємо один одного в чому ж причина чи правильніше спитати в кому.
Цитата
Григорій Іванович
+3 #1 Григорій Іванович 13.04.2018, 06:58
Смела - чудо городок! В самом худшем понимании этого слова.
Как в песни поется - здесь живут нещастные люди дикари, на лицо как будто бы нормальные, но бестолковые, вороватые внутри. Жуки в банке....
Цитата

Додати коментар

 

Захисний код
Оновити

2018 04 26 металобаза2

 

Дійові особи

Тетяна Бойко

boyko1

 

Про те, як у Смілі викликали аварійну бригаду

 

Андрій Черничко

Chernichko

 

Про збір допомоги для дитячого відділення лікарні імені Павлова

 

Сергій Мошенський

Moshenskiy

 

Про важкі «роздуми» від Ротмістрівської лікарні

 

Авторизуватися через соціальні мережі:

 
Політика
На сесії райради говорили про розбиті дороги

26 грудня 2018, 09:29

2018 12 26 радаВідбулася 45 сесія районної ради, у порядку денному якої було 45 питань.


Економіка
Нацбанк хоче замінити 5 та 10 гривень монетами

19 січня 2019, 12:54

2019 01 18 монети

Паперові купюри номіналом 5 та 10 гривень у Національному банку хочуть замінити на монети відповідних номіналів.


Суспільство
В області виготовлятимуть санітарні автомобілі для ЗСУ

20 січня 2019, 14:14

2019 01 18 санітарна машина

У 2019 році Міністерство оборони збільшило замовлення на санітарні авто. Тож компанія «Богдан Моторс» підписала новий контракт на постачання санітарних машин «Богдан 2251» до Збройних сил України.


Цікаво
10 помилок, які більшість допускають під час прийому душу

20 січня 2019, 15:32

2019 01 18 душ

Дерматологи радять позбутися від цих 10 звичок, якщо ви хочете зберегти здоровими шкіру і волосся


Афіша
12 січня на «Авангарді» проведуть обласний Чемпіонат з футзалу для ветеранів

11 січня 2019, 14:35

2019 01 11 футзал12 січня у Смілі на стадіоні «Авангард» відбудуться зустрічі команд Чемпіонату Черкаської області з футзалу у віковій групі ветерани 40+.