Наша електронна пошта:
smila.ua@ukr.net
logo
icon-top-follow icon-top-fb

245х245 книги

Стрічка новин

20-04-2018
Штормове попередження: до кінця дня утримаються пориви вітру до 15-20 м/с

Обласний гідрометцентр оголосив штормове попередження.

Читати далі...

Політика

На виконкомі з великим скандалом проголосували за підвищений тариф на воду, але загроза страйку КП «ВодГео» залишається

Сьогодні був дуже скандальний і насичений виконком, який тривав 5 годин без перерви. Левову частку часу обговорювали роботу КП «ВодГео» і новий підвищений тариф на воду.

 

2018 04 12 виконком1

 

Спершу рішення про збільшення тарифу не набрало достатньої кількості голосів. Двоє членів виконкому – Богдан Дубовський і Азер Мірзоєв були проти, п’ятеро – утримались, лише 7 представників виконкому голосували «за».

Через те, що вже більше, ніж пів року блокується прийняття важливого для міста рішення по тарифу, член виконкому, волонтер і активіст Віктор Овчаренко виніс пропозицію про розпуск такого «недієвого» виконкому. Міський голова Олексій Цибко підтримав цю пропозицію, відверто заявивши, що не зможе працювати із такими людьми, які шкодять містянам. Зчинився ґвалт, хотіли скликати позачергову сесію і змінювати виконком.

 

2018 04 12 виконком2


Тим часом слово взяли рядові працівники КП «ВодГео» і повідомили, що такими діями влада знищує водоканал. Колектив завтра виходить на страйк. Про це вже домовлено і всіх попереджено. Ображені представники КП «ВодГео» гуртом залишили зал засідань…
Потім члени виконкому заспокоїлись і вирішили цим складом таки ухвалити інші, потрібні містянам рішення. Таких питань було більше 30. У процесі роботи виникла думка ще раз переголосувати питання по тарифах для водоканалу, але внести компромісні зміни у це рішення.

Аж у самому кінці засідання, після 19.00 вечора, члени виконкому знову повернулися до голосування. Всі вже були втомлені, знову сперечались. Проте за новий тариф таки проголосували, домовившись, що директор КП «ВодГео» щомісяця звітуватиме про кожну витрачену копійку з отриманих грошей.
А смілянам треба змиритись і погодитись на той тариф, що буде запропоновано. Іншого виходу у нас немає. Підприємство «ВодГео» на грані знищення, а Сміла – на межі комунальної і екологічної катастрофи.

Якщо не працюватиме наш водоканал, влітку ми не виживемо без води і каналізації… Тож рятувати наше місто доведеться нам, містянам, за власний рахунок - за гроші із наших гаманців.

scroll back to top

Коментарі  

Іван
+4 #8 Іван 13.04.2018, 23:56
Листи Рудика не подіяли на міського голову. Все таки підняли тариф і нічого собі- аж на 25 %!!!!!!!!!! І це не зважаючи на те, що за добу подають воду не 24 а 18 год. Знову будуть труїти всіх хлоркою. Щось перевіряли водгео і так про результат перевірки ніхто і не доповів. МІФК ж піарилось що вони займаються проблемами як знизити енергозатрати водгео. Одні балачки скрізь, а бідне населення стає ще біднішим.
Цитата
Ігор
+2 #7 Ігор 13.04.2018, 22:26
вже говорилось де взяти гроші!!!
Розкрити списки "споживачів", які незаконно врізані, яких кришує коваленко
Цитата
Сергій
+1 #6 Сергій 13.04.2018, 14:48
який встановили тариф і з якого числа?
Цитата
Сергій
+3 #5 Сергій 13.04.2018, 14:40
конечно опять на местных жителях выезжают. почему городской бюджет не помогает водоканалу ? интересно на сколько еще у жителей хватит терпения смотреть на тот беспорядок что творится в городе.Бюджет города что создан для того , чтобы горисполком заплаты и премии только получал? Где ваша работа?
Цитата
смілянин
+2 #4 смілянин 13.04.2018, 12:43
Виходить, що проголосували за тариф, який ще не запропонований, це взагалі коня поставили за возом.
Цитата
Олександра
+5 #3 Олександра 13.04.2018, 08:19
як на мене, то найбезповідальніша та найбільш "шарашкіна" організація з усіх - водоканал. кожного разу з ними якась біда. то не так нараховують показники, то заплатив за 10 кубів води, а на рахунках на наступний місяць зафіксовано 5, та ще й борг показують. графік роботи незручний для споживачів. номер котролера 050...... для подачі показників - майже завжди відключений. не можливо навіть консультацію нормальну отримати, бо і сайт з вказаними номерами не працює, а номери - не дійсні.
Цитата
Олена
+2 #2 Олена 13.04.2018, 07:04
То озвучте ж яке "покращення" нас чекає завтра! І рейтинг Сміли у всеукраїнському масштабі за якістю та вартістю життя. А потім запитаємо один одного в чому ж причина чи правильніше спитати в кому.
Цитата
Григорій Іванович
+2 #1 Григорій Іванович 13.04.2018, 06:58
Смела - чудо городок! В самом худшем понимании этого слова.
Как в песни поется - здесь живут нещастные люди дикари, на лицо как будто бы нормальные, но бестолковые, вороватые внутри. Жуки в банке....
Цитата

Додати коментар

 

Захисний код
Оновити

фристайл

Дійові особи

Юрій Ткаченко

ткаченко1

 

 

Про ремонт доріг

 

 

Тетяна Забожко

Забожко

 

Про підняття тарифів на воду

 

 

Микола Щербаков

Щербаков М

 

Про спалах захворювання на африканську чуму свиней у селі Ташлик

 

 

Авторизуватися через соціальні мережі:

 
Політика
Смілянські депутати обрали секретаря міської ради – ним став податківець Костянтин Синьогуб

20 листопада 2017, 15:52

2017 11 20 сесСьогодні відбулось чергове 55-те засідання сесії Смілянської міської ради сьомого скликання.


Економіка
Нарахування «зимової» субсидії

18 жовтня 2017, 16:33

2017 10 17 субсВ Україні офіційно розпочався процес розрахунку розміру зимової субсидії. У жовтні управління соціального захисту населення автоматично розрахують розмір допомоги на опалювальний сезон


Суспільство
13-річна школярка-сирота зі сміли негайно потребує допомоги

18 листопада 2017, 10:57

2017 11 18 допомогаСмілянці Каріні Сігуновій тільки-но виповнилося 13 років, але випробування, яке підготувало їй життя занадто тяжка ноша для маленької дівчинки


Цікаво
З Південної Кореї океанічними течіями передають їжу, одяг та новини у Північну Корею (відео)

21 квітня 2018, 15:39

2018 04 21 кореяПредставники гуманітарних груп Південної Кореї навчилися використовувати океанічні течії, щоб переправляти їжу, одяг та інформаційну контрабанду громадянам Північної Кореї.


Афіша
Творча зустріч Андрія Кокотюхи з черкащанами – 7 грудня

22 листопада 2017, 18:30

2017 11 22 КокотюхаУсім, хто захоплюється творчістю українського письменника та сценариста Андрія Кокотюхи, повідомляємо, що на 7 грудня запланована його зустріч з читачами у Черкасах