Наша електронна пошта:
smila.ua@ukr.net
logo
icon-top-follow icon-top-fb

2018 04 26 металобаза2

 

 купала

Стрічка новин

22 червня 2018, 17:28

Політика

На наступній сесії призначать першого заступника міського голови, можливо, Валентину Далібожак

На засіданні чергової сесії міський голова Олексій Цибко попросив зняти з розгляду питання «Про затвердження першого заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради», оскільки ще не визначився із кандидатурою. Проте пообіцяв довго з цим не затягувати, і обрати собі заступника до 28 квітня, тобто до наступної сесії, на якій депутати мають затвердити цю людину на цій вагомій посаді. Олексій Цибко сказав, що визначатиметься відкрито, порадившись з усіма, і взяти достойну людину та хорошого професіонала.
Стало відомо, що попередньо у міській раді планують прийняти на службу в органи місцевого самоврядування та затвердити Валентину Миколаївну Далібожак, яка зараз очолює КП «МІФК».

scroll back to top

Коментарі  

Оксана
+5 #4 Оксана 07.04.2018, 14:54
Може тоді вже мірзоєва з "однодумцями"? А що кажуть дехто, що парень сообразітельний....
Цитата
Ігор
+4 #3 Ігор 07.04.2018, 14:46
Не правильна позиція Цибка, що погоджується на цю кандидатуру.
Якщо В.Далібожак фахівець вона повинна була показати себе на посаді керівника КП МІФІК, що вона зробила, де залучила інвестиції.
А то попрацювала 2 місяці і провал, тікає, прикро.
Якщо вона у КП нічого не зробила, то що вона може зробити на такій відповідальній посаді?
Це ПРОВАЛ!
Цитата
Олег
+4 #2 Олег 07.04.2018, 14:37
Так дійсно, як пофесіонал В.Далібожак не відома, вона ніколи не працювала ні в органах місцевого самоврядування, ні на державній службі, ніколи не очолювала інші підприємства.Досвіду роботи 0.
Але це кандидатура Синьогуба.
Аби знову Цибко не помилився!!!
Але чомусь ніяк в міську раду не прийдуть фахівці? В чому проблема? Може теперішне керівництво міста оточують як правило тільки безробітні і домогосподарки???
Цитата
Виборець
+16 #1 Виборець 06.04.2018, 13:50
Не смішіть людей. Валентина Далібожак--домогосподарка. Жодного досвіду роботи в органах місцевого самоврядування не має. КП "МІФІК" очолює близько місяця. Геть хочете Смілу розвалити.
Цитата

Додати коментар

 

Захисний код
Оновити

2018 05 04 ани

Дійові особи

Володимир Ховайба

Ховайба

 

Про перші кроки об’єднаної громади

 

Юрій Ткаченко

ткаченко1

 

Про відпочинок і оздоровлення дітей на Черкащині

 

Олексій Цибко

цибко 

Про прозорість влади та новий стиль керування містом

 

Авторизуватися через соціальні мережі:

 
Політика
Міський голова розпускає виконком

26 травня 2018, 14:55

2018 05 26 виконкомНа офіційному сайті Смілянської міської ради з'явився ПРОЕКТ рішення "Про розпуск виконавчого комітету".


Економіка
Маєте велику хату – будете без субсидій

02 травня 2018, 11:28

2018 05 02 субсидУкраїнці, які мають у власності авто віком до п’яти років та житло із завеликою, на думку Кабміну, площею, втрачають право на житлові субсидії


Суспільство
Олексій Цибко розповів, що зробив за два місяці на посаді мера

01 червня 2018, 11:27

2018 06 01 цибкоПомітно, що міський голова Олексій Цибко постійно рахує свої дні на посаді міського голови.


Цікаво
Пройдіться Києвом минулого століття

23 червня 2018, 17:26

2018 06 22 КиївБудні нашої столиці у 1950-тих роках.


Афіша
7 липня у Самгородку святкуватимуть Івана Купала

13 червня 2018, 10:46

купала1У суботу, 7 липня, у Самгородку традиційно святкуватимуть Івана Купала.