Наша електронна пошта:
smila.ua@ukr.net
logo
icon-top-follow icon-top-fb

245х245 книги

Стрічка новин

20-04-2018
Штормове попередження: до кінця дня утримаються пориви вітру до 15-20 м/с

Обласний гідрометцентр оголосив штормове попередження.

Читати далі...

Політика

На наступній сесії призначать першого заступника міського голови, можливо, Валентину Далібожак

На засіданні чергової сесії міський голова Олексій Цибко попросив зняти з розгляду питання «Про затвердження першого заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради», оскільки ще не визначився із кандидатурою. Проте пообіцяв довго з цим не затягувати, і обрати собі заступника до 28 квітня, тобто до наступної сесії, на якій депутати мають затвердити цю людину на цій вагомій посаді. Олексій Цибко сказав, що визначатиметься відкрито, порадившись з усіма, і взяти достойну людину та хорошого професіонала.
Стало відомо, що попередньо у міській раді планують прийняти на службу в органи місцевого самоврядування та затвердити Валентину Миколаївну Далібожак, яка зараз очолює КП «МІФК».

scroll back to top

Коментарі  

Оксана
+5 #4 Оксана 07.04.2018, 14:54
Може тоді вже мірзоєва з "однодумцями"? А що кажуть дехто, що парень сообразітельний....
Цитата
Ігор
+4 #3 Ігор 07.04.2018, 14:46
Не правильна позиція Цибка, що погоджується на цю кандидатуру.
Якщо В.Далібожак фахівець вона повинна була показати себе на посаді керівника КП МІФІК, що вона зробила, де залучила інвестиції.
А то попрацювала 2 місяці і провал, тікає, прикро.
Якщо вона у КП нічого не зробила, то що вона може зробити на такій відповідальній посаді?
Це ПРОВАЛ!
Цитата
Олег
+4 #2 Олег 07.04.2018, 14:37
Так дійсно, як пофесіонал В.Далібожак не відома, вона ніколи не працювала ні в органах місцевого самоврядування, ні на державній службі, ніколи не очолювала інші підприємства.Досвіду роботи 0.
Але це кандидатура Синьогуба.
Аби знову Цибко не помилився!!!
Але чомусь ніяк в міську раду не прийдуть фахівці? В чому проблема? Може теперішне керівництво міста оточують як правило тільки безробітні і домогосподарки???
Цитата
Виборець
+16 #1 Виборець 06.04.2018, 13:50
Не смішіть людей. Валентина Далібожак--домогосподарка. Жодного досвіду роботи в органах місцевого самоврядування не має. КП "МІФІК" очолює близько місяця. Геть хочете Смілу розвалити.
Цитата

Додати коментар

 

Захисний код
Оновити

фристайл

Дійові особи

Юрій Ткаченко

ткаченко1

 

 

Про ремонт доріг

 

 

Тетяна Забожко

Забожко

 

Про підняття тарифів на воду

 

 

Микола Щербаков

Щербаков М

 

Про спалах захворювання на африканську чуму свиней у селі Ташлик

 

 

Авторизуватися через соціальні мережі:

 
Політика
Смілянські депутати обрали секретаря міської ради – ним став податківець Костянтин Синьогуб

20 листопада 2017, 15:52

2017 11 20 сесСьогодні відбулось чергове 55-те засідання сесії Смілянської міської ради сьомого скликання.


Економіка
Нарахування «зимової» субсидії

18 жовтня 2017, 16:33

2017 10 17 субсВ Україні офіційно розпочався процес розрахунку розміру зимової субсидії. У жовтні управління соціального захисту населення автоматично розрахують розмір допомоги на опалювальний сезон


Суспільство
13-річна школярка-сирота зі сміли негайно потребує допомоги

18 листопада 2017, 10:57

2017 11 18 допомогаСмілянці Каріні Сігуновій тільки-но виповнилося 13 років, але випробування, яке підготувало їй життя занадто тяжка ноша для маленької дівчинки


Цікаво
З Південної Кореї океанічними течіями передають їжу, одяг та новини у Північну Корею (відео)

21 квітня 2018, 15:39

2018 04 21 кореяПредставники гуманітарних груп Південної Кореї навчилися використовувати океанічні течії, щоб переправляти їжу, одяг та інформаційну контрабанду громадянам Північної Кореї.


Афіша
Творча зустріч Андрія Кокотюхи з черкащанами – 7 грудня

22 листопада 2017, 18:30

2017 11 22 КокотюхаУсім, хто захоплюється творчістю українського письменника та сценариста Андрія Кокотюхи, повідомляємо, що на 7 грудня запланована його зустріч з читачами у Черкасах