Наша електронна пошта:
smila.ua@ukr.net
logo
icon-top-follow icon-top-fb

графський

Стрічка новин

Політика

На наступній сесії призначать першого заступника міського голови, можливо, Валентину Далібожак

На засіданні чергової сесії міський голова Олексій Цибко попросив зняти з розгляду питання «Про затвердження першого заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради», оскільки ще не визначився із кандидатурою. Проте пообіцяв довго з цим не затягувати, і обрати собі заступника до 28 квітня, тобто до наступної сесії, на якій депутати мають затвердити цю людину на цій вагомій посаді. Олексій Цибко сказав, що визначатиметься відкрито, порадившись з усіма, і взяти достойну людину та хорошого професіонала.
Стало відомо, що попередньо у міській раді планують прийняти на службу в органи місцевого самоврядування та затвердити Валентину Миколаївну Далібожак, яка зараз очолює КП «МІФК».

scroll back to top

Коментарі  

Оксана
+5 #4 Оксана 07.04.2018, 14:54
Може тоді вже мірзоєва з "однодумцями"? А що кажуть дехто, що парень сообразітельний....
Цитата
Ігор
+4 #3 Ігор 07.04.2018, 14:46
Не правильна позиція Цибка, що погоджується на цю кандидатуру.
Якщо В.Далібожак фахівець вона повинна була показати себе на посаді керівника КП МІФІК, що вона зробила, де залучила інвестиції.
А то попрацювала 2 місяці і провал, тікає, прикро.
Якщо вона у КП нічого не зробила, то що вона може зробити на такій відповідальній посаді?
Це ПРОВАЛ!
Цитата
Олег
+4 #2 Олег 07.04.2018, 14:37
Так дійсно, як пофесіонал В.Далібожак не відома, вона ніколи не працювала ні в органах місцевого самоврядування, ні на державній службі, ніколи не очолювала інші підприємства.Досвіду роботи 0.
Але це кандидатура Синьогуба.
Аби знову Цибко не помилився!!!
Але чомусь ніяк в міську раду не прийдуть фахівці? В чому проблема? Може теперішне керівництво міста оточують як правило тільки безробітні і домогосподарки???
Цитата
Виборець
+16 #1 Виборець 06.04.2018, 13:50
Не смішіть людей. Валентина Далібожак--домогосподарка. Жодного досвіду роботи в органах місцевого самоврядування не має. КП "МІФІК" очолює близько місяця. Геть хочете Смілу розвалити.
Цитата

Додати коментар

 

Захисний код
Оновити

2018 04 26 металобаза2

 

Дійові особи

Тетяна Бойко

boyko1

 

Про те, як у Смілі викликали аварійну бригаду

 

Андрій Черничко

Chernichko

 

Про збір допомоги для дитячого відділення лікарні імені Павлова

 

Сергій Мошенський

Moshenskiy

 

Про важкі «роздуми» від Ротмістрівської лікарні

 

Авторизуватися через соціальні мережі:

 
Політика
На сесії райради говорили про розбиті дороги

26 грудня 2018, 09:29

2018 12 26 радаВідбулася 45 сесія районної ради, у порядку денному якої було 45 питань.


Економіка
Нацбанк хоче замінити 5 та 10 гривень монетами

19 січня 2019, 12:54

2019 01 18 монети

Паперові купюри номіналом 5 та 10 гривень у Національному банку хочуть замінити на монети відповідних номіналів.


Суспільство
В області виготовлятимуть санітарні автомобілі для ЗСУ

20 січня 2019, 14:14

2019 01 18 санітарна машина

У 2019 році Міністерство оборони збільшило замовлення на санітарні авто. Тож компанія «Богдан Моторс» підписала новий контракт на постачання санітарних машин «Богдан 2251» до Збройних сил України.


Цікаво
10 помилок, які більшість допускають під час прийому душу

20 січня 2019, 15:32

2019 01 18 душ

Дерматологи радять позбутися від цих 10 звичок, якщо ви хочете зберегти здоровими шкіру і волосся


Афіша
12 січня на «Авангарді» проведуть обласний Чемпіонат з футзалу для ветеранів

11 січня 2019, 14:35

2019 01 11 футзал12 січня у Смілі на стадіоні «Авангард» відбудуться зустрічі команд Чемпіонату Черкаської області з футзалу у віковій групі ветерани 40+.