Наша електронна пошта:
smila.ua@ukr.net
logo
icon-top-follow icon-top-fb

графський

Стрічка новин

13 грудня 2018, 08:21

Політика

Міські депутати провели останню чергову сесію

Сьогодні депутати Смілянської міської ради зібралися на останнє в цьому році чергове засідання сесії. На порядок денний було винесено аж 168 питань та 2 депутатські запити.

 

2017 12 26 сесм


В основному питання порядку денного були присвячені земельним рішенням, проблемам із орендою комунального майна, забудови міста та наданню різних дозволів.


Одним із перших питань був звіт фінансово-господарської діяльності комунального підприємства «Муніципальна інвестиційно-фондова компанія». Керівник цього підприємства перебуває у відпустці, тому не зміг прозвітувати про роботу КП, але їхній детальний звіт був надрукований у газеті «РІО експрес», яку роздавали на вході до сесійної зали.

 

Депутати обговорювали, чи потрібне місту таке КП і що воно реально дає Смілі. Думки розділились, Віталій Федун взагалі запропонував закрити це підприємство. Але секретар міської ради Костянтин Синьогуб сказав, що закрити і зламати завжди легше, ніж побудувати. Закрити завжди встигнемо. Він покладає великі надії на залучення інвестицій у Смілу у 2018 році, тож запропонував докладніше вивчити це питання і проаналізувати діяльність КП «МІФК».


Депутати затвердили план роботи на І півріччя 2018 року, погодили зміни до статутів для КП «Комунальник», надали дозвіл КП «ВодГео» на розробку тхнічної документації, ухвалили багато інших документів. Деякі питання залишили для подальшого вивчення. Зокрема, будівництво міні-ГЕС ще будуть розглядати, необхідність забудови у різних місцях Сміли – теж досліджуватимуть.
В цілому депутати працювали плідно та злагоджено, всі заплановані питання були розглянуті.

scroll back to top

Додати коментар

 

Захисний код
Оновити

2018 04 26 металобаза2

 

Дійові особи

Сергій Рудик

Рудикк

 

 

 

Про добрі новини

 

Михайло Семагін

Semagin

 

Про згортання блок-постів

 

 

Олександр Безпрозванний

Безпрозванний

 

 

Як на Смілу повісили борговий зашморг

 

Авторизуватися через соціальні мережі:

 
Політика
Звернення про розпуск міської ради – на розгляді у Верховній Раді

24 жовтня 2018, 10:07

2018 10 24 депутатиПісля звернення до Верховної Ради обласних депутатів щодо призначення позачергових виборів міського голови Сміли та депутатів Смілянської міської ради, надійшов лист до обласної державної адміністрації та обласної ради.


Економіка
Підприємства Сміли заборгували своїм працівникам більше 7,5 мільйонів гривень

25 жовтня 2018, 15:27

2018 10 25 зарплатаУ міській раді недавно обговорювали питання про заборгованість із виплати заробітної плати на підприємствах міста.


Суспільство
На тарифній комісії ухвалили ціну на тепло – 86,38 грн за квадратний метр

06 листопада 2018, 20:05

2018 11 06 тарифДуже емоційним і напруженим було сьогоднішнє засідання тарифної комісії.


Цікаво
Сьогодні – День святого Андрія Первозванного

13 грудня 2018, 12:31

2018 12 13 Андрія13 грудня християни відзначають День святого Андрія Первозванного, який є рідним братом апостола Петра. За дохристиянськими віруваннями українців, саме у цю ніч відбуваються містичні речі та дива.


Афіша
Київський театр привезе у Смілу комедію «Обережно, жінки!»

07 листопада 2018, 14:28

2018 11 07 комедияСмілянських театралів чекає нова цікава вистава, яку до нашого міста привезуть актори театру «Тисячоліття» з Києва.