Наша електронна пошта:
smila.ua@ukr.net
logo
icon-top-follow icon-top-fb

графський

Стрічка новин

Політика

Депутати ще не вирішили, на яку премію заслуговує голова райради

22 грудня відбулось засідання 32-ої сесії районної ради. Депутати розглянули 30 питань порядку денного та кілька депутатських запитів.

 

2017 12 26 сес

 

Головне – те, що депутати ухвалили програму економічного і соціального розвитку та бюджет Смілянського району на 2018 рік. Хоча окремі фахівці вважають майбутній бюджет – бюджетом проїдання, кошти в якому передбачені лише на зарплати і енергоносії.

 

У бюджеті 2018 року не закладено коштів на розвиток району, на якесь будівництво чи ремонти. Гроші передбачені лише для того, щоб вижити. І це проблема нашої Смілянщини, тому що наші очільники не бачать перспективного плану, не визначили чіткої мети, не розуміють, що треба розвивати, щоб стати успішним районом.


Окрім цього обранці підтримали кілька програм: з охорони навколишнього середовища, про систему цивільного захисту, кілька медичних і освітянських програм, про підтримку ЗМІ. Ці всі питання голосували швидко і злагоджено.

 

Спір виник при розгляді питання про умови оплати праці голови районної ради у 2018 році. Володимир Грошев попросив затвердити йому премію у розмірі 10% від посадового окладу. Мовляв, зараз такий важкий час, освіта і медицина профінансовані лише на 45%, керівникам не можна шикувати, треба економити… і починати з себе.

 

Володимир Грошев вирішив стати прикладом для наслідування, тож відмовився від своєї премії у розмірі 300% та скромно попросив всього 10%. Частина обранців не погодились із таким рішенням, говорячи, що така низька зарплата голови псує імідж Смілянщини, такий видатний діяч як Володимир Грошев має отримувати більше, а із-за 10% родина очільника буде голодувати і бідувати.

 

Тож обранці провалили це питання. Довелося переголосовувати кілька разів. Коли запропонували підвищити премію до 150-200% - тоді це голосування бойкотувала інша частина обранців, які вважають, що голова районної ради недопрацьовує на таку суму. Тож депутати сварилися і голосували за це питання більше 5 разів, проте так нічого й не вирішили. Тому без зарплати у 2018 році поки що залишився і заступник голови районної ради.


Наприкінці засідання розглянули депутатський запит від Віктора Золотоверхого, який звернувся до районної ради, щоб дізнатись розмір зарплат апарату райради, а також усіх очільників району. Цей запит хотіли забалакати, закричати і пропустити, але не на того нарвались. 

 

2017 12 26 сес1


Надзвичайно активним був і депутат Олександр Гончаренко. Він порушив важливе питання про ліквідацію Смілянського району, роздроблення його на ОТГ і відхід крайніх сіл у інші райони. Що у цьому напрямку збирається робити влада? Чи буде рятувати Смілянщину? Який план подальших дій? Проте депутат нічого по суті так і не почув. Тож переконаний що голові районної ради за таку роботу і 10% премії забагато.


Після завершення засідання депутати не розходились, а залишились ще оговорювати нагальні проблеми і шукати шляхи виходу з кризи.

scroll back to top

Коментарі  

Едуард
+5 #2 Едуард 26.12.2017, 23:22
Я пропоную 1000%, а що нехай живуть люди..... Головне, щоб про людей та державу думали. Не жалеете вы себя Юрий Венедиктович, все о Украине думаете..... А якщо серйозно, то дивлячись до чого в нас довели всю Україну, як державу та окремо кожне село, містечко, місто люди, які є безграмотними, тупими ворами, що живуть одним днем то тут не премії потрібно нараховувати, а ешефоти будувати!
Цитата
Роман
+2 #1 Роман 26.12.2017, 20:18
Оце дохазяйнувалися! Горе керівники. Найбагачші села тікають з району! Про які премії може йти мова? За розвал району?
Цитата

Додати коментар

 

Захисний код
Оновити

2018 04 26 металобаза2

 

Дійові особи

Сергій Рудик

Рудикк

 

 

 

Про добрі новини

 

Михайло Семагін

Semagin

 

Про згортання блок-постів

 

 

Олександр Безпрозванний

Безпрозванний

 

 

Як на Смілу повісили борговий зашморг

 

Авторизуватися через соціальні мережі:

 
Політика
Звернення про розпуск міської ради – на розгляді у Верховній Раді

24 жовтня 2018, 10:07

2018 10 24 депутатиПісля звернення до Верховної Ради обласних депутатів щодо призначення позачергових виборів міського голови Сміли та депутатів Смілянської міської ради, надійшов лист до обласної державної адміністрації та обласної ради.


Економіка
Підприємства Сміли заборгували своїм працівникам більше 7,5 мільйонів гривень

25 жовтня 2018, 15:27

2018 10 25 зарплатаУ міській раді недавно обговорювали питання про заборгованість із виплати заробітної плати на підприємствах міста.


Суспільство
На тарифній комісії ухвалили ціну на тепло – 86,38 грн за квадратний метр

06 листопада 2018, 20:05

2018 11 06 тарифДуже емоційним і напруженим було сьогоднішнє засідання тарифної комісії.


Цікаво
Зробіть такі прикраси для ялинки разом зі своїми малюками⠀⠀⠀⠀

08 грудня 2018, 15:53

2018 12 08 играшкиЦя суміш називається «холодна порцеляна» і з неї дуже зручно виготовляти прикраси на ялинку


Афіша
Київський театр привезе у Смілу комедію «Обережно, жінки!»

07 листопада 2018, 14:28

2018 11 07 комедияСмілянських театралів чекає нова цікава вистава, яку до нашого міста привезуть актори театру «Тисячоліття» з Києва.