Наша електронна пошта:
smila.ua@ukr.net
logo
icon-top-follow icon-top-fb

Стрічка новин

18-01-2018
У Смілі прощатимуться із добровольцем - героєм Михайлом Димитровим, який загинув в зоні АТО

Вчора, 17 січня, від зазнаних напередодні поранень у зоні АТО на донецькому напрямку, в лікарні помер боєць Добровольчого українського корпусу "Правий сектор" Михайло Димитров

Читати далі...

Політика

Хто увійшов до складу нового виконкому

На 59-ій позачерговій сесії міської ради депутати затвердили склад виконавчого комітету міської ради у кількості 19 осіб.

 

До його складу увійшли:

секретар міської ради Костянтин Синьогуб (за посадою),

Буряченко Віталій Юрійович - представник ЧГО «Вільне козацтво Холодного Яру», учасник АТО;

Даценко Петро Іванович - голова правління ПРАТ «Смілянське автотранспортне підприємство 17128»;

Дубовський Богдан Валерійович - керуючий в АТ “Ощадбанк”;

Коновалов Ігор Вікторович - приватний адвокат;

Куценко Василь Васильович - пенсіонер;

Михальченко Ольга Петрівна - вчитель НВК ЗОШ І-ІІІ ступенів “Лідер”;

Мірзоєв Азер Алійович - засновник громадської організації «Однодумці»;

Овчаренко Віктор Степанович - волонтер;

Поліщук Богдан Анатолійович - приватний підприємець;

Рубановський Костянтин Миколайович - голова громадської організації "Гордість нації";

Слободяник Ілля Миколайович - голова громадської організації «Об'єднання підводних мисливців та рибалок Черкащини»;

Терещенко Анатолій Пантелейович - голова громадської організації Смілянської “Народної ради”;

Трушкевич Олег Юрійович - приватний підприємець.

 

Також до складу виконавчого комітету мають увійти:
- міський голова;

- секретар міської ради (за посадою);

- перший заступник міського голови (за посадою);

- два заступники міського голови (за посадою);

- керуючий справами (за посадою).

 

До речі, робота у міськвиконкомі є неоплачуваною.

scroll back to top

Коментарі  

Людмила
+2 #9 Людмила 18.12.2017, 20:31
Які досягнення є у Михальченко? Дієвві досягнення.
Цитата
Борис
+8 #8 Борис 18.12.2017, 17:02
Цитую Едуард:
А мені подобаються "Однодумців"...... Я за них.... Таких потрібно в мери Сміли!....

Таких потрібно гнати в три шиї... в них псільного з нашим містом нічого немає..
Цитата
Олександр
+6 #7 Олександр 18.12.2017, 15:26
Цитую Едуард:
А мені подобаються "Однодумців"...... Я за них.... Таких потрібно в мери Сміли!....

Якщо це іронія, то я Вас підтримую, якщо ні то ви ....(як кажуть про путла)
Цитата
Едуард
-13 #6 Едуард 17.12.2017, 11:42
А мені подобаються "Однодумців"...... Я за них.... Таких потрібно в мери Сміли!....
Цитата
Ірина
-1 #5 Ірина 17.12.2017, 11:13
Цитую Марина:
Чому Михальченко Ольга Петрівна-вчитель НВК ЗОШ І-ІІІ ступенів "Лідер" всунули членом виконкому. Директор НВК "Лідер" Софія Анатоліївна Гнідая пенсійного віку, зрозуміло, що Гнідую теперішні керівники та активісти "поїдом їдять". Гнідую відправлять на пенсію, а на посаду директора НВК призначать Михальченко.
Ця "громадська" посада для Михальченко лише сходинка до посади директора.

Яка бурхлива фантазія у автора)Керівництво відділу освіти з`їло Остапенко,тепер їсть Гніду,незважаючи на позитивні зміни у "Лідері" та беспрецедентну кількість олімпіадних місць.Коли вони вже наїдяться та що є їхньою кінцевою метою,ніхто не знає.Але точно не встановлення на директорство Михальченко.
Цитата
олег
+5 #4 олег 16.12.2017, 22:04
Цікаво знати, що послужило підставою розпуску попереднього складу виконкому, якщо були, то чому в новий склад увійшли Овчаренко і Даценко. Так само із заступниками, можливо їм тисячу разів не місце бути заступниками, але потрібно при звільненн вказати на їх упущення в роботі, щоб було зрозуміло людям та стало наукою для внов обраних. Чи це просто спосіб показати, хто в хаті господар, щоб новообрані це зрозуміли.
Цитата
Марина
+10 #3 Марина 15.12.2017, 19:42
Чому Михальченко Ольга Петрівна-вчитель НВК ЗОШ І-ІІІ ступенів "Лідер" всунули членом виконкому. Директор НВК "Лідер" Софія Анатоліївна Гнідая пенсійного віку, зрозуміло, що Гнідую теперішні керівники та активісти "поїдом їдять". Гнідую відправлять на пенсію, а на посаду директора НВК призначать Михальченко.
Ця "громадська" посада для Михальченко лише сходинка до посади директора.
Цитата
Борис
-6 #2 Борис 15.12.2017, 16:48
Треба внести ремарку, стосовно Дубовського і Рубановського. Дубовський - голова Смілянського осередку політичної партії Громадсько-політичний рух Валентина Наливайченка Справедливість, а Рубановський голова Смілянського осередку політичної партії Національний корпус
Цитата
Борис
+12 #1 Борис 15.12.2017, 16:47
АПЛОДИРУЮ СТОЯ!!! всі такі молодці, прям молодчики... один краще іншого...
Цитата

Додати коментар

 

Захисний код
Оновити

Дійові особи

Юрій Медведенко

Медведенко

 

Про утеплення міста та індивідуальне опалення

Андрій Чик

Чик

 

Якщо ми християни – давайте це відверто продемонструємо!

 

Михайло Шевчук

Шевчук

Дякуємо нашим українським воїнам за спокійне Різдво

 

 

Авторизуватися через соціальні мережі:

 
Політика
Смілянські депутати обрали секретаря міської ради – ним став податківець Костянтин Синьогуб

20 листопада 2017, 15:52

2017 11 20 сесСьогодні відбулось чергове 55-те засідання сесії Смілянської міської ради сьомого скликання.


Економіка
Нарахування «зимової» субсидії

18 жовтня 2017, 16:33

2017 10 17 субсВ Україні офіційно розпочався процес розрахунку розміру зимової субсидії. У жовтні управління соціального захисту населення автоматично розрахують розмір допомоги на опалювальний сезон


Суспільство
13-річна школярка-сирота зі сміли негайно потребує допомоги

18 листопада 2017, 10:57

2017 11 18 допомогаСмілянці Каріні Сігуновій тільки-но виповнилося 13 років, але випробування, яке підготувало їй життя занадто тяжка ноша для маленької дівчинки


Цікаво
Сьогодні – “Голодна кутя” або Другий Святвечір

18 січня 2018, 16:08

2018 01 18 кутя18 січня українці знову готують кутю, це третя різдвяна кутя. З цим днем пов’язано безліч традицій та народних прикмет.


Афіша
Творча зустріч Андрія Кокотюхи з черкащанами – 7 грудня

22 листопада 2017, 18:30

2017 11 22 КокотюхаУсім, хто захоплюється творчістю українського письменника та сценариста Андрія Кокотюхи, повідомляємо, що на 7 грудня запланована його зустріч з читачами у Черкасах