Наша електронна пошта:
smila.ua@ukr.net
logo
icon-top-follow icon-top-fb

2018 04 26 металобаза2

 

Стрічка новин

Політика

Хто увійшов до складу нового виконкому

На 59-ій позачерговій сесії міської ради депутати затвердили склад виконавчого комітету міської ради у кількості 19 осіб.

 

До його складу увійшли:

секретар міської ради Костянтин Синьогуб (за посадою),

Буряченко Віталій Юрійович - представник ЧГО «Вільне козацтво Холодного Яру», учасник АТО;

Даценко Петро Іванович - голова правління ПРАТ «Смілянське автотранспортне підприємство 17128»;

Дубовський Богдан Валерійович - керуючий в АТ “Ощадбанк”;

Коновалов Ігор Вікторович - приватний адвокат;

Куценко Василь Васильович - пенсіонер;

Михальченко Ольга Петрівна - вчитель НВК ЗОШ І-ІІІ ступенів “Лідер”;

Мірзоєв Азер Алійович - засновник громадської організації «Однодумці»;

Овчаренко Віктор Степанович - волонтер;

Поліщук Богдан Анатолійович - приватний підприємець;

Рубановський Костянтин Миколайович - голова громадської організації "Гордість нації";

Слободяник Ілля Миколайович - голова громадської організації «Об'єднання підводних мисливців та рибалок Черкащини»;

Терещенко Анатолій Пантелейович - голова громадської організації Смілянської “Народної ради”;

Трушкевич Олег Юрійович - приватний підприємець.

 

Також до складу виконавчого комітету мають увійти:
- міський голова;

- секретар міської ради (за посадою);

- перший заступник міського голови (за посадою);

- два заступники міського голови (за посадою);

- керуючий справами (за посадою).

 

До речі, робота у міськвиконкомі є неоплачуваною.

scroll back to top

Коментарі  

Людмила
+2 #9 Людмила 18.12.2017, 20:31
Які досягнення є у Михальченко? Дієвві досягнення.
Цитата
Борис
+8 #8 Борис 18.12.2017, 17:02
Цитую Едуард:
А мені подобаються "Однодумців"...... Я за них.... Таких потрібно в мери Сміли!....

Таких потрібно гнати в три шиї... в них псільного з нашим містом нічого немає..
Цитата
Олександр
+6 #7 Олександр 18.12.2017, 15:26
Цитую Едуард:
А мені подобаються "Однодумців"...... Я за них.... Таких потрібно в мери Сміли!....

Якщо це іронія, то я Вас підтримую, якщо ні то ви ....(як кажуть про путла)
Цитата
Едуард
-13 #6 Едуард 17.12.2017, 11:42
А мені подобаються "Однодумців"...... Я за них.... Таких потрібно в мери Сміли!....
Цитата
Ірина
-1 #5 Ірина 17.12.2017, 11:13
Цитую Марина:
Чому Михальченко Ольга Петрівна-вчитель НВК ЗОШ І-ІІІ ступенів "Лідер" всунули членом виконкому. Директор НВК "Лідер" Софія Анатоліївна Гнідая пенсійного віку, зрозуміло, що Гнідую теперішні керівники та активісти "поїдом їдять". Гнідую відправлять на пенсію, а на посаду директора НВК призначать Михальченко.
Ця "громадська" посада для Михальченко лише сходинка до посади директора.

Яка бурхлива фантазія у автора)Керівництво відділу освіти з`їло Остапенко,тепер їсть Гніду,незважаючи на позитивні зміни у "Лідері" та беспрецедентну кількість олімпіадних місць.Коли вони вже наїдяться та що є їхньою кінцевою метою,ніхто не знає.Але точно не встановлення на директорство Михальченко.
Цитата
олег
+5 #4 олег 16.12.2017, 22:04
Цікаво знати, що послужило підставою розпуску попереднього складу виконкому, якщо були, то чому в новий склад увійшли Овчаренко і Даценко. Так само із заступниками, можливо їм тисячу разів не місце бути заступниками, але потрібно при звільненн вказати на їх упущення в роботі, щоб було зрозуміло людям та стало наукою для внов обраних. Чи це просто спосіб показати, хто в хаті господар, щоб новообрані це зрозуміли.
Цитата
Марина
+10 #3 Марина 15.12.2017, 19:42
Чому Михальченко Ольга Петрівна-вчитель НВК ЗОШ І-ІІІ ступенів "Лідер" всунули членом виконкому. Директор НВК "Лідер" Софія Анатоліївна Гнідая пенсійного віку, зрозуміло, що Гнідую теперішні керівники та активісти "поїдом їдять". Гнідую відправлять на пенсію, а на посаду директора НВК призначать Михальченко.
Ця "громадська" посада для Михальченко лише сходинка до посади директора.
Цитата
Борис
-6 #2 Борис 15.12.2017, 16:48
Треба внести ремарку, стосовно Дубовського і Рубановського. Дубовський - голова Смілянського осередку політичної партії Громадсько-політичний рух Валентина Наливайченка Справедливість, а Рубановський голова Смілянського осередку політичної партії Національний корпус
Цитата
Борис
+12 #1 Борис 15.12.2017, 16:47
АПЛОДИРУЮ СТОЯ!!! всі такі молодці, прям молодчики... один краще іншого...
Цитата

Додати коментар

 

Захисний код
Оновити

РОБОТА АНИ1

Дійові особи

Володимир Овсійчук

овсийчук

 

Про борги водоканалу перед Обленерго та підняття тарифу

 

Зоя Казанжі

Kazanshi

 

Про громадських активістів

 

 

Володимир Бердецький

Бердецький

 

 

Про те, що у Смілі досі немає ціни на тепло

 

реклама АР 1

Авторизуватися через соціальні мережі:

 
Політика
Не відбулось засідання виконкому, бо більшість виїхала із Сміли

21 вересня 2018, 09:27

2018 09 21 виконкомВчора мало відбутися чергове засідання виконавчого комітету Смілянської міської ради.


Економіка
У більшості родин офіційно працює лише одна особа

02 вересня 2018, 14:49

2018 09 02 родиниЗа даними Головного управління статистики у Черкаській області, працюючих осіб у своєму складі мають 60,5% домогосподарств Черкащини


Суспільство
Футбольний Кубок Смілянщини здобула команда «Агро-Рось» із Ташлика

18 вересня 2018, 17:49

2018 09 18 футбол316 вересня на стадіоні «Юність» відбувся розіграш чергового кубку Смілянщини на призи Всеукраїнського об'єднання «ЧЕРКАЩАНИ».


Цікаво
Сьогодні – Свята Покрова

14 жовтня 2018, 10:33

2018 10 14 Pokrova14 жовтня відзначається одне з найбільш шанованих свят в Україні - свято Покрови Пресвятої Богородиці.


Афіша
Смілян запрошують на свято богатирської сили

19 вересня 2018, 14:01

2018 09 19 Етап кубкаПід час Міжнародної агропромислової виставки AGROEXPO-2018, яка пройде у Кропивницькому, стартує Етап Кубка світу зі стронгмену