Наша електронна пошта:
smila.ua@ukr.net
logo
icon-top-follow icon-top-fb

графський

Стрічка новин

Політика

Група депутатів виступила проти нового виконкому і звільнення заступників

Вчора пізно ввечері у Будинку рад відбулися депутатські слухання, ініціатором яких стали обранці, не згодні з розпуском виконкому та звільненням заступників міського голови. 13 депутатів внесли подання до секретаря міської ради Костянтина Синьогуба з проханням скликати сесію та скасувати рішення попередньої про розпуск виконавчого комітету. Чергову політичну колізію треба було обговорити.
Спочатку виступив депутат Віктор Федоренко. Він заявив нинішній владі, що вони не з того починають, самовільно вночі ухваливши сумнівний склад виконкому. «Треба вміти визнавати свої помилки. Так, були помилки і у мене, і у моєї команди. Ми їх признаємо, збираємося і йдемо далі. Тож визнайте свої порушення і ви. Ви незрозуміло яких людей поставили у виконком. Стосовно кожної кандидатури треба розмовляти окремо, погоджувати. Ви ж порушили все, що можна, не дотримались букви Закону», - сказав Віктор Антонович.

Його підтримав Володимир Приймак: «Виконавчий комітет – орган, який займається економічним розвитком міста, буде приймати важливі рішення. Як можна взяти членом виконкому людину без освіти, без роботи, не платника податків, не фахівця. При радянській владі був принцип: кухарка може управляти країною! – треба позбавляти від цього стереотипу і підбирати у виконком лише достойних людей».
Висловили своє обурення і ряд інших обранців, мовляв, Костянтин Синьогуб не дотримався обіцянки не звільнювати заступників до кінця цього року. Як працюватиме апарат міської ради без заступників? Чи не виникне колапс і безвладдя? Депутати не розуміють цілей, програму і стратегію нового секретаря міської ради. У розпуску виконкому вбачають політичну розправу і демонстрацію влади і сили, а не раціональний підхід…
Секретар міської ради Костянтин Синьогуб пояснив своє рішення: місту потрібні позитивні зміни, треба створювати новий бюджет. А колишні посадовці себе вже показали, тому він не хоче з ними приймати бюджет та працювати далі. Всіх заступників міського голови прийматимуть на конкурсній основі. Кожен може прийти з власною програмою розвитку міста і відстояти свої погляди та свою кандидатуру. Костянтин Синьогуб нагадав, як формували попередній виконком, і що там теж не було фахівців з економічних питань і були свої помилки.
Прибічники нинішнього секретаря міської ради у протесті окремих депутатів вбачають спробу колишньої влади розхитати ситуацію та залишити старий зручний і прогнозований склад виконкому як важель впливу.

Депутати ще подискутували, але зрештою вирішили провести ще одне слухання завтра, на свіжу голову.
Тим часом поки міські обранці сваряться, сміляни залишаються сам на сам зі своїми проблемами. Містяни обговорюють те, що у першу ожеледицю - дороги не посипані, дощ розмив сміття, новорічна ялинка ще не встановлена, зростає плата за проїзд, шокують комунальні тарифи… У Смілі є багато проблем, які владі необхідно негайно вирішувати.

scroll back to top

Коментарі  

Ірина
+1 #3 Ірина 13.12.2017, 02:03
В Туреччині набагать більше порядку і розвитку. А чому? Там вибори проходять набагато частіше, ніж у нас. Доброго керівника і господаря видно в перші місяці роботи. І ніхто не чекає 4 роки.
Цитата
Ірина
+1 #2 Ірина 13.12.2017, 01:59
то ж стара влада всими силами старається вставляти палки в колеса новому керівнику міста. Дерево пізнається по плодам, а людина по ділам. Люди в старій владі показали себе у всій "красі" Місто наше просто знищюється.
Цитата
олег
+9 #1 олег 12.12.2017, 11:29
Жителів, чи громади м. Сміли немає, є тільки групи депутатів, які дбають про власні кишені. Виконком окрема тема, для слова, Доценко, керівник, з освітою, платник податку, фахівець, але голосує за рішення потрібні одним депутатам і членам виконкому, а взамін, для нього, голосують такі ж освічені фахівці, за підвищення тарифів. А на людей їм ....... .
Цитата

Додати коментар

 

Захисний код
Оновити

2018 04 26 металобаза2

 

Дійові особи

Віталій Чепінога

Chepinoga

 

Про «радикальні медичні реформи»

 

 

Віталій Портніков

Портніков

 

 

Про те, яку Україну ми хочемо

 

Сергій Рудик

Рудикк

 

 

 

Про добрі новини

 

Авторизуватися через соціальні мережі:

 
Політика
Звернення про розпуск міської ради – на розгляді у Верховній Раді

24 жовтня 2018, 10:07

2018 10 24 депутатиПісля звернення до Верховної Ради обласних депутатів щодо призначення позачергових виборів міського голови Сміли та депутатів Смілянської міської ради, надійшов лист до обласної державної адміністрації та обласної ради.


Економіка
Підприємства Сміли заборгували своїм працівникам більше 7,5 мільйонів гривень

25 жовтня 2018, 15:27

2018 10 25 зарплатаУ міській раді недавно обговорювали питання про заборгованість із виплати заробітної плати на підприємствах міста.


Суспільство
На тарифній комісії ухвалили ціну на тепло – 86,38 грн за квадратний метр

06 листопада 2018, 20:05

2018 11 06 тарифДуже емоційним і напруженим було сьогоднішнє засідання тарифної комісії.


Цікаво
18 грудня – День Сави, батька зимового Миколи

18 грудня 2018, 11:26

2018 12 18 СавиНа відміну від вчорашнього свята Варвари, сьогоднішній день Сави вважається здебільшого чоловічим.


Афіша
Київський театр привезе у Смілу комедію «Обережно, жінки!»

07 листопада 2018, 14:28

2018 11 07 комедияСмілянських театралів чекає нова цікава вистава, яку до нашого міста привезуть актори театру «Тисячоліття» з Києва.