Наша електронна пошта:
smila.ua@ukr.net
logo
icon-top-follow icon-top-fb

2018 04 26 металобаза2

 

Стрічка новин

Політика

Депутати звільнили заступників

Сьогодні о 21-00 за поданням депутатів міської ради була скликана позачергова сесія, на якій були присутні 20 депутатів.

Було прийнято рішення про розпуск виконавчого комітету і звільнення усіх заступників міського голови. Також утворили новий виконком, до складу якого увійшли Азер Мірзоєв, Ольга Михальченко, Костянтин Рубановський, Віктор Овчаренко.

Ще була скасована структура, яка викликала багато суперечок серед депутатів.

Сьогодні депутати попрацювали плідно, щоправда рішення в частині звільнення заступників викликає деякі правові питання.

scroll back to top

Коментарі  

Олена
+1 #11 Олена 12.12.2017, 20:51
Михальченко- голова профкому школи 5 спокійно спостерігала, як Остапенко валить заклад, людина слизька до крику, брехлива і от їй така " медаль".Ганьба!
Цитата
Олена
+3 #10 Олена 12.12.2017, 20:46
Ви уявляєте, громадо хто сьогодні з'явився майже о 19 вечора на підтримку тамади-Ольги Михальченко, яка за дивних обставин стала членом виконкому міста? Присядьте, це сімейка Далібажаків, Костюченко/ депутати облради/, славнозвісний депутат міської ради Перемей, який саме протягнув Михальченко-півічку, бо управлінцем її не можна буде назвати ніколи.А захищав її псевдоактивіст Овчаренко, бо він завжди тримає нос по вітру.От вам і зацікавленість у тупому голосі і підстава для Синьогуба.
Цитата
олег
+9 #9 олег 11.12.2017, 22:56
Була якась надія на переміни, але сесія в 21,00 та новий склад виконкому, це якесь ГКЧП.
Цитата
Сергій
+24 #8 Сергій 11.12.2017, 21:24
Жодна порядна людина яка в житті чогось досягла, навчилась та може передати свій досвід іншим, не буде приймати ніяких рішень з такими "обормотами" та "шаріковими" яких вибрали в новий виконавчий комітет. Тільки подивіться склад :
1. Хабарник - Мірзоев
2. Шизофренік - Слободяник
3. Тунеядець - Рубановський(жодного дня не працював)
4. Псевдопатріот горішник - Овчаренко
5. Артістка больших і малих театрів - Михальченко
6. Воно - Толік Понтілеівіч
та інші.Ці наформують бюджет Сміли. Бананові республіки відпочивають. Де керівники підприємств, головні лікарі, директори шкіл, науковці, фінансисти???
Цитата
Елена
+14 #7 Елена 11.12.2017, 21:18
Кто такая Ольга Михальченко? Неужели это та Ольга Михальченко, которая работает тамадой? Превратили горсовет в кабаре.
Цитата
Олександр
+14 #6 Олександр 11.12.2017, 19:45
Цитую Ольга:
Мірзоєв знаменитый Взяточник Смелы, он еще покажет все свой "таланты".Удачи!

Олю, та не тільки в ньому справа він ворував брав взятки з селян і т.п. всі про це знають. А справа в наших депутатах вони проголосували за цей виконком. Який такий катаклізм повинен потрясти НЕНЬКУ, щоб ця мерзота пприйшла до памяті?
Цитата
Володимир
+10 #5 Володимир 11.12.2017, 16:40
А сесії проводите вночі щоб люди не бачили та не приходили??? Хватить знущатися! працюйте відкрито для людей, вам їм в очі дивитися
Цитата
Олександр
+17 #4 Олександр 11.12.2017, 13:55
Яким боком тут мразоєв, невже це моральний авторитет Смілянської громади? Константине, на Вас була остання надія на створення порядної влади в Смілі, але.............
Цитата
Ольга
+25 #3 Ольга 11.12.2017, 09:50
Мірзоєв знаменитый Взяточник Смелы, он еще покажет все свой "таланты".Удачи!
Цитата
Едуард
+15 #2 Едуард 10.12.2017, 20:13
Цитую Борис:
ооо поповзли гнидники до влади... Шановні! Гидко вже спостерігати над тим, що кожен хто приходить до влади протягує собі тих з ким буде краще косити бабло!

А що мірзоєв вже в черговий раз відкупився ? Прокурори останього разу казали, що точно посадять. Безнадійні людішки........!
Цитата

Додати коментар

 

Захисний код
Оновити

РОБОТА АНИ1

Дійові особи

Володимир Овсійчук

овсийчук

 

Про те, що у боргах водоканалу також винна і міська влада

 

Анатолій Голуб

Голуб

Про те, що треба їхати до Гройсмана і вибивати свої гроші, щоб віддати борги Обленерго

Микола Стуженко

Стуженко1

 

Про онкозахворювання серед молоді і те, кому це вигідно 

реклама АР 1

Авторизуватися через соціальні мережі:

 
Політика
Не відбулось засідання виконкому, бо більшість виїхала із Сміли

21 вересня 2018, 09:27

2018 09 21 виконкомВчора мало відбутися чергове засідання виконавчого комітету Смілянської міської ради.


Економіка
У більшості родин офіційно працює лише одна особа

02 вересня 2018, 14:49

2018 09 02 родиниЗа даними Головного управління статистики у Черкаській області, працюючих осіб у своєму складі мають 60,5% домогосподарств Черкащини


Суспільство
Футбольний Кубок Смілянщини здобула команда «Агро-Рось» із Ташлика

18 вересня 2018, 17:49

2018 09 18 футбол316 вересня на стадіоні «Юність» відбувся розіграш чергового кубку Смілянщини на призи Всеукраїнського об'єднання «ЧЕРКАЩАНИ».


Цікаво
Сьогодні – Друга Пречиста

21 вересня 2018, 12:25

2018 09 21 Пречиста21 вересня відзначають свято Різдва Пресвятої Богородиці, або у народі "Другої Пречисти".


Афіша
Смілян запрошують на свято богатирської сили

19 вересня 2018, 14:01

2018 09 19 Етап кубкаПід час Міжнародної агропромислової виставки AGROEXPO-2018, яка пройде у Кропивницькому, стартує Етап Кубка світу зі стронгмену