Наша електронна пошта:
smila.ua@ukr.net
logo
icon-top-follow icon-top-fb

графський

Стрічка новин

Політика

Депутати звільнили заступників

Сьогодні о 21-00 за поданням депутатів міської ради була скликана позачергова сесія, на якій були присутні 20 депутатів.

Було прийнято рішення про розпуск виконавчого комітету і звільнення усіх заступників міського голови. Також утворили новий виконком, до складу якого увійшли Азер Мірзоєв, Ольга Михальченко, Костянтин Рубановський, Віктор Овчаренко.

Ще була скасована структура, яка викликала багато суперечок серед депутатів.

Сьогодні депутати попрацювали плідно, щоправда рішення в частині звільнення заступників викликає деякі правові питання.

scroll back to top

Коментарі  

Олена
+1 #11 Олена 12.12.2017, 20:51
Михальченко- голова профкому школи 5 спокійно спостерігала, як Остапенко валить заклад, людина слизька до крику, брехлива і от їй така " медаль".Ганьба!
Цитата
Олена
+3 #10 Олена 12.12.2017, 20:46
Ви уявляєте, громадо хто сьогодні з'явився майже о 19 вечора на підтримку тамади-Ольги Михальченко, яка за дивних обставин стала членом виконкому міста? Присядьте, це сімейка Далібажаків, Костюченко/ депутати облради/, славнозвісний депутат міської ради Перемей, який саме протягнув Михальченко-півічку, бо управлінцем її не можна буде назвати ніколи.А захищав її псевдоактивіст Овчаренко, бо він завжди тримає нос по вітру.От вам і зацікавленість у тупому голосі і підстава для Синьогуба.
Цитата
олег
+9 #9 олег 11.12.2017, 22:56
Була якась надія на переміни, але сесія в 21,00 та новий склад виконкому, це якесь ГКЧП.
Цитата
Сергій
+24 #8 Сергій 11.12.2017, 21:24
Жодна порядна людина яка в житті чогось досягла, навчилась та може передати свій досвід іншим, не буде приймати ніяких рішень з такими "обормотами" та "шаріковими" яких вибрали в новий виконавчий комітет. Тільки подивіться склад :
1. Хабарник - Мірзоев
2. Шизофренік - Слободяник
3. Тунеядець - Рубановський(жодного дня не працював)
4. Псевдопатріот горішник - Овчаренко
5. Артістка больших і малих театрів - Михальченко
6. Воно - Толік Понтілеівіч
та інші.Ці наформують бюджет Сміли. Бананові республіки відпочивають. Де керівники підприємств, головні лікарі, директори шкіл, науковці, фінансисти???
Цитата
Елена
+14 #7 Елена 11.12.2017, 21:18
Кто такая Ольга Михальченко? Неужели это та Ольга Михальченко, которая работает тамадой? Превратили горсовет в кабаре.
Цитата
Олександр
+14 #6 Олександр 11.12.2017, 19:45
Цитую Ольга:
Мірзоєв знаменитый Взяточник Смелы, он еще покажет все свой "таланты".Удачи!

Олю, та не тільки в ньому справа він ворував брав взятки з селян і т.п. всі про це знають. А справа в наших депутатах вони проголосували за цей виконком. Який такий катаклізм повинен потрясти НЕНЬКУ, щоб ця мерзота пприйшла до памяті?
Цитата
Володимир
+10 #5 Володимир 11.12.2017, 16:40
А сесії проводите вночі щоб люди не бачили та не приходили??? Хватить знущатися! працюйте відкрито для людей, вам їм в очі дивитися
Цитата
Олександр
+17 #4 Олександр 11.12.2017, 13:55
Яким боком тут мразоєв, невже це моральний авторитет Смілянської громади? Константине, на Вас була остання надія на створення порядної влади в Смілі, але.............
Цитата
Ольга
+25 #3 Ольга 11.12.2017, 09:50
Мірзоєв знаменитый Взяточник Смелы, он еще покажет все свой "таланты".Удачи!
Цитата
Едуард
+15 #2 Едуард 10.12.2017, 20:13
Цитую Борис:
ооо поповзли гнидники до влади... Шановні! Гидко вже спостерігати над тим, що кожен хто приходить до влади протягує собі тих з ким буде краще косити бабло!

А що мірзоєв вже в черговий раз відкупився ? Прокурори останього разу казали, що точно посадять. Безнадійні людішки........!
Цитата

Додати коментар

 

Захисний код
Оновити

2018 04 26 металобаза2

 

Дійові особи

Сергій Рудик

Рудикк

 

 

 

Про добрі новини

 

Михайло Семагін

Semagin

 

Про згортання блок-постів

 

 

Олександр Безпрозванний

Безпрозванний

 

 

Як на Смілу повісили борговий зашморг

 

Авторизуватися через соціальні мережі:

 
Політика
Звернення про розпуск міської ради – на розгляді у Верховній Раді

24 жовтня 2018, 10:07

2018 10 24 депутатиПісля звернення до Верховної Ради обласних депутатів щодо призначення позачергових виборів міського голови Сміли та депутатів Смілянської міської ради, надійшов лист до обласної державної адміністрації та обласної ради.


Економіка
Підприємства Сміли заборгували своїм працівникам більше 7,5 мільйонів гривень

25 жовтня 2018, 15:27

2018 10 25 зарплатаУ міській раді недавно обговорювали питання про заборгованість із виплати заробітної плати на підприємствах міста.


Суспільство
На тарифній комісії ухвалили ціну на тепло – 86,38 грн за квадратний метр

06 листопада 2018, 20:05

2018 11 06 тарифДуже емоційним і напруженим було сьогоднішнє засідання тарифної комісії.


Цікаво
Зробіть такі прикраси для ялинки разом зі своїми малюками⠀⠀⠀⠀

08 грудня 2018, 15:53

2018 12 08 играшкиЦя суміш називається «холодна порцеляна» і з неї дуже зручно виготовляти прикраси на ялинку


Афіша
Київський театр привезе у Смілу комедію «Обережно, жінки!»

07 листопада 2018, 14:28

2018 11 07 комедияСмілянських театралів чекає нова цікава вистава, яку до нашого міста привезуть актори театру «Тисячоліття» з Києва.