Наша електронна пошта:
smila.ua@ukr.net
logo
icon-top-follow icon-top-fb

графський

Стрічка новин

13 грудня 2018, 08:21

Політика

Депутати від ВО «ЧЕРКАЩАНИ» повідомили свою позицію щодо ситуації у Смілі

Депутати Смілянської міської ради провели чергове засідання фракції ВО «ЧЕРКАЩАНИ», на якому розглянули та обговорили ситуацію, що склалася в місті. Вони відкрито повідомляють свою позицію:
«Ми, депутати Смілянської міської ради від фракції Всеукраїнського Об’єднання «ЧЕРКАЩАНИ», обиралися жителями Сміли для того, щоб працювати на благо наших мешканців. Сьогодні у нашому місті склалася тяжка суспільно-політична ситуація, яку намагаються використати для маніпуляції різні політичні сили. У місті оголошено надзвичайний стан у зв’язку з відсутністю тепла. Тому наша фракція вважає першочерговим розв’язання основного питання, що турбує кожного жителя Сміли, - налагодження теплопостачання! Зараз ми повинні відкинути всі політичні конфлікти та вирішити головну проблему – забезпечити подачу тепла в оселі, школи, дитячі садки та лікарні нашого міста.
Вважаємо, що всі, хто причетний до проблеми відсутності тепла у Смілі, - повинні понести відповідальність!»

scroll back to top

Коментарі  

Алекс
+2 #7 Алекс 17.11.2017, 17:47
Там где в.о свобода начинает заваривать майдан, начинается Крым и Донбасс.
Цитата
Алекс
+2 #6 Алекс 17.11.2017, 16:31
Переворот, это дело святое. Федоренко не всех депутатов мёдом мазал, а мёду хотели все. Саакашвили не зря приехал и результат видим.
Цитата
Ольга
+4 #5 Ольга 16.11.2017, 21:33
Головченко у міськвиконкомі займається політичним підлабузництвом. Він в робочи йчас сидить в фесбуці и пише коментарі та хвалебні відзиви про Федоренка. Головченка на нари.
Цитата
lora
+4 #4 lora 16.11.2017, 20:11
А мені до болю жаль наших містян, жаль наше місто,яке довів до такого стану своєю байдужістю, непрофесійністю ,неграмотністю весь депутатський корпус та всі керівники міста Мені є з чим порівнювати, на зараз це просто жах. Чому в меріі люди безпринципні, чому перебігають з партії в партію,чому не відповідають за свої вчинки, свою поведінку, свою зневагу до людей??? Цьому треба покласти кінець. Будьте людьми, залиште свої корисливі інтереси,працюйте на благо людей і на своє благо.
Цитата
Інна
+5 #3 Інна 16.11.2017, 13:38
Головченка геть!!!
Головченко іди працювати у школу вчителем.
Або іди працювати дирктором, наприклад у школу №2, яка сама гірша школа в місті.
Погосподарюй, покажи як треба, вивиди шкрлу на належний рівень.
а то сидиш в виконкомі листочки перебіраєш, яка від цього користь???
А зарплата 12-14 тисяч.
Скажіть хто знає чим конкретно займається Головченко у виконкомі? Чим?
Цитата
Ірина Хроменко
+20 #2 Ірина Хроменко 15.11.2017, 20:38
А ви, шановні депутати, вважаєте себе не причетними до проблеми відсутності тепла у Смілі??? Де ви були, коли влада ігнорувала свої обов'язки і не готувала місто до опалювального сезону? Чому не контролювали це стратегічно важливе питання?Вас містяни обирали саме для того, щоб був лад у місті. А ви чим займаєтесь? Чому, куди не кинься, скрізь безлад? Як нам уже обридли ваші брудні ігри, сварки і скандали!!! Те, що зараз відбувається у місті, - це трагічний наслідок вашої нездатності до конструктивної, злагодженої, мудрої і чесної взаємодії між собою і з владою. Майте громадянську сміливість визнати це!
Цитата
Валентина
+14 #1 Валентина 15.11.2017, 19:50
Бла, бла, бла.
Що конкрентно зробили ВО Черкащани, щоб було тепло? будь ласка по пунктам:
1.
2.
3.
Особливо що зробив Головченко, який навіть рота на виконкомах та різних зустрічах не відкриває???
Мабуть думає до якого берега пристати?
Цитата

Додати коментар

 

Захисний код
Оновити

2018 04 26 металобаза2

 

Дійові особи

Сергій Рудик

Рудикк

 

 

 

Про добрі новини

 

Михайло Семагін

Semagin

 

Про згортання блок-постів

 

 

Олександр Безпрозванний

Безпрозванний

 

 

Як на Смілу повісили борговий зашморг

 

Авторизуватися через соціальні мережі:

 
Політика
Звернення про розпуск міської ради – на розгляді у Верховній Раді

24 жовтня 2018, 10:07

2018 10 24 депутатиПісля звернення до Верховної Ради обласних депутатів щодо призначення позачергових виборів міського голови Сміли та депутатів Смілянської міської ради, надійшов лист до обласної державної адміністрації та обласної ради.


Економіка
Підприємства Сміли заборгували своїм працівникам більше 7,5 мільйонів гривень

25 жовтня 2018, 15:27

2018 10 25 зарплатаУ міській раді недавно обговорювали питання про заборгованість із виплати заробітної плати на підприємствах міста.


Суспільство
На тарифній комісії ухвалили ціну на тепло – 86,38 грн за квадратний метр

06 листопада 2018, 20:05

2018 11 06 тарифДуже емоційним і напруженим було сьогоднішнє засідання тарифної комісії.


Цікаво
Сьогодні – День святого Андрія Первозванного

13 грудня 2018, 12:31

2018 12 13 Андрія13 грудня християни відзначають День святого Андрія Первозванного, який є рідним братом апостола Петра. За дохристиянськими віруваннями українців, саме у цю ніч відбуваються містичні речі та дива.


Афіша
Київський театр привезе у Смілу комедію «Обережно, жінки!»

07 листопада 2018, 14:28

2018 11 07 комедияСмілянських театралів чекає нова цікава вистава, яку до нашого міста привезуть актори театру «Тисячоліття» з Києва.