Наша електронна пошта:
smila.ua@ukr.net
logo
icon-top-follow icon-top-fb

2018 04 26 металобаза2

 

Стрічка новин

Політика

Депутати від ВО «ЧЕРКАЩАНИ» повідомили свою позицію щодо ситуації у Смілі

Депутати Смілянської міської ради провели чергове засідання фракції ВО «ЧЕРКАЩАНИ», на якому розглянули та обговорили ситуацію, що склалася в місті. Вони відкрито повідомляють свою позицію:
«Ми, депутати Смілянської міської ради від фракції Всеукраїнського Об’єднання «ЧЕРКАЩАНИ», обиралися жителями Сміли для того, щоб працювати на благо наших мешканців. Сьогодні у нашому місті склалася тяжка суспільно-політична ситуація, яку намагаються використати для маніпуляції різні політичні сили. У місті оголошено надзвичайний стан у зв’язку з відсутністю тепла. Тому наша фракція вважає першочерговим розв’язання основного питання, що турбує кожного жителя Сміли, - налагодження теплопостачання! Зараз ми повинні відкинути всі політичні конфлікти та вирішити головну проблему – забезпечити подачу тепла в оселі, школи, дитячі садки та лікарні нашого міста.
Вважаємо, що всі, хто причетний до проблеми відсутності тепла у Смілі, - повинні понести відповідальність!»

scroll back to top

Коментарі  

Алекс
+2 #7 Алекс 17.11.2017, 17:47
Там где в.о свобода начинает заваривать майдан, начинается Крым и Донбасс.
Цитата
Алекс
+2 #6 Алекс 17.11.2017, 16:31
Переворот, это дело святое. Федоренко не всех депутатов мёдом мазал, а мёду хотели все. Саакашвили не зря приехал и результат видим.
Цитата
Ольга
+4 #5 Ольга 16.11.2017, 21:33
Головченко у міськвиконкомі займається політичним підлабузництвом. Він в робочи йчас сидить в фесбуці и пише коментарі та хвалебні відзиви про Федоренка. Головченка на нари.
Цитата
lora
+4 #4 lora 16.11.2017, 20:11
А мені до болю жаль наших містян, жаль наше місто,яке довів до такого стану своєю байдужістю, непрофесійністю ,неграмотністю весь депутатський корпус та всі керівники міста Мені є з чим порівнювати, на зараз це просто жах. Чому в меріі люди безпринципні, чому перебігають з партії в партію,чому не відповідають за свої вчинки, свою поведінку, свою зневагу до людей??? Цьому треба покласти кінець. Будьте людьми, залиште свої корисливі інтереси,працюйте на благо людей і на своє благо.
Цитата
Інна
+5 #3 Інна 16.11.2017, 13:38
Головченка геть!!!
Головченко іди працювати у школу вчителем.
Або іди працювати дирктором, наприклад у школу №2, яка сама гірша школа в місті.
Погосподарюй, покажи як треба, вивиди шкрлу на належний рівень.
а то сидиш в виконкомі листочки перебіраєш, яка від цього користь???
А зарплата 12-14 тисяч.
Скажіть хто знає чим конкретно займається Головченко у виконкомі? Чим?
Цитата
Ірина Хроменко
+20 #2 Ірина Хроменко 15.11.2017, 20:38
А ви, шановні депутати, вважаєте себе не причетними до проблеми відсутності тепла у Смілі??? Де ви були, коли влада ігнорувала свої обов'язки і не готувала місто до опалювального сезону? Чому не контролювали це стратегічно важливе питання?Вас містяни обирали саме для того, щоб був лад у місті. А ви чим займаєтесь? Чому, куди не кинься, скрізь безлад? Як нам уже обридли ваші брудні ігри, сварки і скандали!!! Те, що зараз відбувається у місті, - це трагічний наслідок вашої нездатності до конструктивної, злагодженої, мудрої і чесної взаємодії між собою і з владою. Майте громадянську сміливість визнати це!
Цитата
Валентина
+14 #1 Валентина 15.11.2017, 19:50
Бла, бла, бла.
Що конкрентно зробили ВО Черкащани, щоб було тепло? будь ласка по пунктам:
1.
2.
3.
Особливо що зробив Головченко, який навіть рота на виконкомах та різних зустрічах не відкриває???
Мабуть думає до якого берега пристати?
Цитата

Додати коментар

 

Захисний код
Оновити

РОБОТА АНИ1

Дійові особи

Ярослав Березань

березань2

 

 

 

Про створення ОТГ

 

Володимир Овсійчук

овсийчук

 

Про те, що у боргах водоканалу також винна і міська влада

 

Анатолій Голуб

Голуб

Про те, що треба їхати до Гройсмана і вибивати свої гроші, щоб віддати борги Обленерго

реклама АР 1

Авторизуватися через соціальні мережі:

 
Політика
Не відбулось засідання виконкому, бо більшість виїхала із Сміли

21 вересня 2018, 09:27

2018 09 21 виконкомВчора мало відбутися чергове засідання виконавчого комітету Смілянської міської ради.


Економіка
У більшості родин офіційно працює лише одна особа

02 вересня 2018, 14:49

2018 09 02 родиниЗа даними Головного управління статистики у Черкаській області, працюючих осіб у своєму складі мають 60,5% домогосподарств Черкащини


Суспільство
Футбольний Кубок Смілянщини здобула команда «Агро-Рось» із Ташлика

18 вересня 2018, 17:49

2018 09 18 футбол316 вересня на стадіоні «Юність» відбувся розіграш чергового кубку Смілянщини на призи Всеукраїнського об'єднання «ЧЕРКАЩАНИ».


Цікаво
Сьогодні –День осіннього рівнодення

23 вересня 2018, 13:06

2018 09 23 деньДень осіннього рівнодення припадає на 23 вересня. В цю добу тривалість дня і ночі однакові


Афіша
Смілян запрошують на свято богатирської сили