Наша електронна пошта:
smila.ua@ukr.net
logo
icon-top-follow icon-top-fb

Стрічка новин

15-12-2017
У Смілі встановили головну міську ялинку

Тепер у Смілі точно буде свято! Ялинка вже є.

Читати далі...

Політика

Депутати від ВО «ЧЕРКАЩАНИ» повідомили свою позицію щодо ситуації у Смілі

Депутати Смілянської міської ради провели чергове засідання фракції ВО «ЧЕРКАЩАНИ», на якому розглянули та обговорили ситуацію, що склалася в місті. Вони відкрито повідомляють свою позицію:
«Ми, депутати Смілянської міської ради від фракції Всеукраїнського Об’єднання «ЧЕРКАЩАНИ», обиралися жителями Сміли для того, щоб працювати на благо наших мешканців. Сьогодні у нашому місті склалася тяжка суспільно-політична ситуація, яку намагаються використати для маніпуляції різні політичні сили. У місті оголошено надзвичайний стан у зв’язку з відсутністю тепла. Тому наша фракція вважає першочерговим розв’язання основного питання, що турбує кожного жителя Сміли, - налагодження теплопостачання! Зараз ми повинні відкинути всі політичні конфлікти та вирішити головну проблему – забезпечити подачу тепла в оселі, школи, дитячі садки та лікарні нашого міста.
Вважаємо, що всі, хто причетний до проблеми відсутності тепла у Смілі, - повинні понести відповідальність!»

scroll back to top

Коментарі  

Алекс
+2 #7 Алекс 17.11.2017, 17:47
Там где в.о свобода начинает заваривать майдан, начинается Крым и Донбасс.
Цитата
Алекс
+1 #6 Алекс 17.11.2017, 16:31
Переворот, это дело святое. Федоренко не всех депутатов мёдом мазал, а мёду хотели все. Саакашвили не зря приехал и результат видим.
Цитата
Ольга
+3 #5 Ольга 16.11.2017, 21:33
Головченко у міськвиконкомі займається політичним підлабузництвом. Він в робочи йчас сидить в фесбуці и пише коментарі та хвалебні відзиви про Федоренка. Головченка на нари.
Цитата
lora
+3 #4 lora 16.11.2017, 20:11
А мені до болю жаль наших містян, жаль наше місто,яке довів до такого стану своєю байдужістю, непрофесійністю ,неграмотністю весь депутатський корпус та всі керівники міста Мені є з чим порівнювати, на зараз це просто жах. Чому в меріі люди безпринципні, чому перебігають з партії в партію,чому не відповідають за свої вчинки, свою поведінку, свою зневагу до людей??? Цьому треба покласти кінець. Будьте людьми, залиште свої корисливі інтереси,працюйте на благо людей і на своє благо.
Цитата
Інна
+4 #3 Інна 16.11.2017, 13:38
Головченка геть!!!
Головченко іди працювати у школу вчителем.
Або іди працювати дирктором, наприклад у школу №2, яка сама гірша школа в місті.
Погосподарюй, покажи як треба, вивиди шкрлу на належний рівень.
а то сидиш в виконкомі листочки перебіраєш, яка від цього користь???
А зарплата 12-14 тисяч.
Скажіть хто знає чим конкретно займається Головченко у виконкомі? Чим?
Цитата
Ірина Хроменко
+19 #2 Ірина Хроменко 15.11.2017, 20:38
А ви, шановні депутати, вважаєте себе не причетними до проблеми відсутності тепла у Смілі??? Де ви були, коли влада ігнорувала свої обов'язки і не готувала місто до опалювального сезону? Чому не контролювали це стратегічно важливе питання?Вас містяни обирали саме для того, щоб був лад у місті. А ви чим займаєтесь? Чому, куди не кинься, скрізь безлад? Як нам уже обридли ваші брудні ігри, сварки і скандали!!! Те, що зараз відбувається у місті, - це трагічний наслідок вашої нездатності до конструктивної, злагодженої, мудрої і чесної взаємодії між собою і з владою. Майте громадянську сміливість визнати це!
Цитата
Валентина
+13 #1 Валентина 15.11.2017, 19:50
Бла, бла, бла.
Що конкрентно зробили ВО Черкащани, щоб було тепло? будь ласка по пунктам:
1.
2.
3.
Особливо що зробив Головченко, який навіть рота на виконкомах та різних зустрічах не відкриває???
Мабуть думає до якого берега пристати?
Цитата

Додати коментар

 

Захисний код
Оновити

Дійові особи

Ярослав Березань

Березань1

Про зміни підходу до системи опалення у Смілі

 

Марія Костенко

костенко

У День місцевого самоврядування про роботу квартальних комітетів Сміли

 

Ірина Бобошко

Бобошко

Про новорічну ялинку та суми бюджетних коштів

 

Авторизуватися через соціальні мережі:

 
Політика
Смілянські депутати обрали секретаря міської ради – ним став податківець Костянтин Синьогуб

20 листопада 2017, 15:52

2017 11 20 сесСьогодні відбулось чергове 55-те засідання сесії Смілянської міської ради сьомого скликання.


Економіка
Нарахування «зимової» субсидії

18 жовтня 2017, 16:33

2017 10 17 субсВ Україні офіційно розпочався процес розрахунку розміру зимової субсидії. У жовтні управління соціального захисту населення автоматично розрахують розмір допомоги на опалювальний сезон


Суспільство
13-річна школярка-сирота зі сміли негайно потребує допомоги

18 листопада 2017, 10:57

2017 11 18 допомогаСмілянці Каріні Сігуновій тільки-но виповнилося 13 років, але випробування, яке підготувало їй життя занадто тяжка ноша для маленької дівчинки


Цікаво
77-річний дідусь відкрив клуб танців (відео)

14 грудня 2017, 17:50

2017 12 14 танцУ Черкасах 77-річний пенісонер-денсер відкрив клуб танцю. Його учнями стали півсотні охочих танцювати.


Афіша
Творча зустріч Андрія Кокотюхи з черкащанами – 7 грудня

22 листопада 2017, 18:30

2017 11 22 КокотюхаУсім, хто захоплюється творчістю українського письменника та сценариста Андрія Кокотюхи, повідомляємо, що на 7 грудня запланована його зустріч з читачами у Черкасах