Наша електронна пошта:
smila.ua@ukr.net
logo
icon-top-follow icon-top-fb

2018 04 26 металобаза2

 

Стрічка новин

Політика

Бійка у Смілі: Михайло Саакашвілі vs. Віктор Федоренко

Як і було обіцяно, сьогодні у Смілу знову приїхав одіозний політичний діяч Михайло Саакашвілі. Спочатку він зі своєю свитою пішов до кабінету міського голови, тому що дуже хотів поспілкуватися з Віктором Федоренком. Віктора Антоновича саме не було на місці. Він ще зранку оголосив, що їздитиме по котельнях. Саакашвілі піднявся на 2 поверх міськвиконкому, спочатку добряче вилаяв за бездіяльність першого заступника, але цього йому було замало - очевидно, грузинський темперамент вимагав більше емоцій.

Тим часом до Будинку рад приїхав очільник міста Віктор Федоренко зі свою підтримкою. Він спілкувався з громадянами, чекав, доки вийде надвір Михайло Саакашвілі та хотів спокійно пояснити йому ситуацію з опаленням, яка склалася у Смілі.
І ось два політичні лідери з групами своїх прибічників зійшлися на східцях міськвиконкому. Спочатку був нормальний діалог. Михайло Саакашвілі говорив, що на його думку, мала зробити місцева влада, а Віктор Федоренко пояснював, що вже реалізовано.

 

2017 11 13 драка2 

 

Тим часом у натовпі почали кричати «Федоренка геть!» і «Ганьба!». Михайло Саакашвілі, відчуваючи підтримку народу, став більше напосідати на Віктора Федоренка. Той захистився, сказавши «Михайле, не роби тут дурниць». Саакашвілі завівся, і почав кричати «Вор!», «Ганьба!», «Геть вора і його сина!». І тут зчинилась бійка. Федоренко та Саакашвілі почали мірятись, в кого більше обличчя та дужча підтримка, поливаючи образами всіх і вся… На підмогу Саакашвілі прийшли хлопці з Національного корпусу. Всі чоловіки добряче поштурхались! Працівники поліції ледве розняли бійку, яка тривала кілька хвилин.

 

 2017 11 13 драка


Зрештою, Михайло Саакашвілі сказав, що приїде у Смілу в четвер на позачергову сесію міської ради, на якій буде винесено питання про зняття з посади секретаря міської ради. Він закликав усіх небайдужих жителів Сміли прийти і підтримати депутатів, щоб вони відстояли це питання і переобрали владу.

scroll back to top

Коментарі  

Едуард
0 #6 Едуард 14.11.2017, 19:45
Цитую любов:
чому обласна рада не підтримує смілян а навпаки заставляє забрати борги Енергоінвесту на себе? то може їм просто не вигідно щоб правду знали всі

Тому що так вчать боротися за свої права громаду на місцях, а не бути байдужими до всього того, що за вашими заборами чи стінами квартир. І тому, що їм по х№й, якщо по х№й нам всим. Наші гроші вкрали, тарифи підняли, борги повісили, а вам по х№й, бо ви ж на субсидіях! Ви ж наче нізащо не платите, а платить держава. А держава це хто? А як відомо ніщо ні звідки не береться і нікуди не дівається, просто переходить з одних карманів в інші. Якби ви з своїх карманів заплатили за опалення в повній мірі по тих тарифах, що на вас повісили, то ви може тоді б були більш рішучі у відстоюванні власних прав та свобод, а не кричали б - чому той, чи ті нас не захищають. Ви самі собі не потрібні, то чи потрібні ви іншим?
Цитата
любов
+8 #5 любов 14.11.2017, 15:59
чому обласна рада не підтримує смілян а навпаки заставляє забрати борги Енергоінвесту на себе? то може їм просто не вигідно щоб правду знали всі
Цитата
любов
+6 #4 любов 14.11.2017, 15:56
якби не наші суди то місто давно вже мало б тепло,а то рік тяганин по судам і ніяк не можна розірвати цей проклятий договір завдяки якому у міста з*явились такі борги? Чому обласна влада не допомагає місту,а замість того заставляє гарантувати виплату боргу за газ 100млн. не проводить розслідування що до цих аферистів Енергоінвесту?
Цитата
Петрович
+4 #3 Петрович 13.11.2017, 19:32
Вірш про Гончаренка :
Если хочешь много секса,
Много ласки и любви,
Сделай что-нибудь плохое,
Чтоб потом тебя &бли!))
Цитата
Едуард
+8 #2 Едуард 13.11.2017, 19:09
Ох, чує моє серце, що допанувалися вже до ручки. Знову буде скоро Коліївщина.
Цитата
Віктор
+34 #1 Віктор 13.11.2017, 17:08
Ганьба нам сміляни, в своїй домівці не можемо самі розібратися, залучаються до наших проблем одіозні екс..., Трампа може позвати на допомогу...? Вас використовують заробляючи собі дівіденти, скоро чергові вибори, тільки згуртувавшись ми самі зможемо вимести це СМІТТЯ, що зветься "владою" із власної домівки.
Цитата

Додати коментар

 

Захисний код
Оновити

РОБОТА АНИ1

Дійові особи

Едуард Кругляк

кругляк

 

Про першочергові кроки для включення опалення в Смілі

  

Сергій Рудик

Рудикк

 

Звернення до смілян із закликом проявити активну громадянську позицію 

Сергій Овчаренко

ОвчаренкоС

 

 

Про високі премії працівників міськради

 

реклама АР 1

Авторизуватися через соціальні мережі:

 
Політика
Звернення про розпуск міської ради – на розгляді у Верховній Раді

24 жовтня 2018, 10:07

2018 10 24 депутатиПісля звернення до Верховної Ради обласних депутатів щодо призначення позачергових виборів міського голови Сміли та депутатів Смілянської міської ради, надійшов лист до обласної державної адміністрації та обласної ради.


Економіка
Підприємства Сміли заборгували своїм працівникам більше 7,5 мільйонів гривень

25 жовтня 2018, 15:27

2018 10 25 зарплатаУ міській раді недавно обговорювали питання про заборгованість із виплати заробітної плати на підприємствах міста.


Суспільство
На тарифній комісії ухвалили ціну на тепло – 86,38 грн за квадратний метр

06 листопада 2018, 20:05

2018 11 06 тарифДуже емоційним і напруженим було сьогоднішнє засідання тарифної комісії.


Цікаво
Фітнес-тренер 5 місяців плив у морі – від солоної води в нього розчинився язик

11 листопада 2018, 15:33

2018 11 11 пливТренер з фітнесу Росс Еджелі став першою людиною, що обігнула вплав Велику Британію. Його подорож тривала 157 днів, в цей час Еджелі спав не більше шести годин на добу.


Афіша
Київський театр привезе у Смілу комедію «Обережно, жінки!»

07 листопада 2018, 14:28

2018 11 07 комедияСмілянських театралів чекає нова цікава вистава, яку до нашого міста привезуть актори театру «Тисячоліття» з Києва.