Наша електронна пошта:
smila.ua@ukr.net
logo
icon-top-follow icon-top-fb

Стрічка новин

Політика

Ледь не скинули з посади голову райради

Надзвичайно напруженою та емоційною виявилася сьогоднішня чергова сесія Смілянської районної ради.

 

2017 07 28 грош3


Під її очільником Володимиром Грошевим справді захиталося крісло – 18 депутатів із 34-х підписали звернення про необхідність дострокового припинення повноважень голови райради.

 

2017 07 28 грош


Як прозвучало в сесійній залі – за «постійне порушення регламенту роботи районної ради».
– Відбувається поступова узурпація влади. Смілянська районна рада з колегіального органу перетворилася на інструмент для вирішення питань окремої групи людей в оточенні голови райради, а не громади Смілянського району, – констатував депутат Василь Мельник.
Шляхом таємного голосування 26 наявних у залі депутатів вирішили долю керманича району – проти нього проголосували всього 13 осіб, 10 підтримали та три бюлетені визнали недійсними.

 

2017 07 28 грош2

 

2017 07 28 грош1


Як видно з результатів голосування, півгодинна перерва в роботі сесії спрацювала на користь пана Грошева – він зумів домовитися з кількома опозиційними депутатами.

 

2017 07 28 грош4


Тому голова райради утримався на посаді, хоча й був на волосинку від відставки.
Він вважає, що його хотіли позбавити владного крісла з політичних причин.

Вадим НІКІТІН

 

scroll back to top

Коментарі  

Евген
0 #6 Евген 01.08.2017, 00:04
А ви розумієте хто такий голова районної ради та його обов'язки, а хто такий голова райнної адміністрації - це майже мер тільки від призедента.
Цитата
Олександр
+1 #5 Олександр 30.07.2017, 19:15
А список продажних депутатів можна побачити? Скільки ж їм Грошев заплатив? І з якого бюджету?
Цитата
Ігор
+7 #4 Ігор 29.07.2017, 20:43
Грошев употрібно працювати фотомоделлю. Постійно в робочий час він у фесбуці. Виставляє фото. В робочий час ходить по місту, заглядіє людям в очі, без причин з усіма вітається. Він просто блазень.
Цитата
Ольга
+5 #3 Ольга 29.07.2017, 07:50
Які там політичні причини? Розвалив остаточно район! Куди не кинься все найгірше в області. Доріг немає, роботи немає, медицина ніяка, по оформленню субсидій на останньому місці... А у нього замість діла одні фотосесії...
Цитата
Иван
+4 #2 Иван 29.07.2017, 01:34
а що було зроблено в районі, крім фото з чужими розмальованими зупинками!!!
Цитата
Олександр
0 #1 Олександр 28.07.2017, 21:42
З днем ангела, пане Володимир! ))
Цитата

Додати коментар

 

Захисний код
Оновити

Дійові особи

Віктор Кравченко

Кравченко

 

«Щоб тобі дали гроші, треба бути в ОТГ»

 

 

Олександр Беззубий

Беззубий

 

Про підготовку району до опалювального сезону 

Наталія Сергєєва

Сергєєва

 

 

«Як дурять нашого брата!»

 

 

 

Авторизуватися через соціальні мережі:

 
Політика
Сесії райради проводяться з порушеннями

22 серпня 2017, 15:26

2017 08 22 райрадаЗа останній рік роботи Смілянська районна рада перетворилася з колегіального органу на одноосібний


Економіка
Що винен - оддати повинен

05 вересня 2017, 14:39

2017 09 05 боргНу, ніяк не вдається у Смілі погасити довготривалу заборгованість по зарплаті, що складає понад 9 мільйонів грошей


Суспільство
Увага: субсидії по - новому!

07 вересня 2017, 10:47

2017 09 06 субсПри призначенні субсидії враховуються нині доходи за 6 останні місяців


Цікаво
Сьогодні за народним календарем – Петро та Павло осінні

23 вересня 2017, 14:16

2017 09 23 петра23 вересня за народним календарем – Петро та Павло осінні.


Афіша
Смілян вітатиме "ТАРТАК"

09 вересня 2017, 11:44

2017 09 09 тартакВже не є секретом, що 16 вересня на День міста центральну площу "запалюватиме" легендарний гурт "ТАРТАК"