Наша електронна пошта:
smila.ua@ukr.net
logo
icon-top-follow icon-top-fb

Стрічка новин

15-01-2018
Енергоінвест мав опалювати Смілу до 14 січня

Сумнозвісне ТОВ «Сміла Енергоінвест» за останніми усними домовленостями мало опалювати наше місто до 14 січня.

Читати далі...

Політика

Ледь не скинули з посади голову райради

Надзвичайно напруженою та емоційною виявилася сьогоднішня чергова сесія Смілянської районної ради.

 

2017 07 28 грош3


Під її очільником Володимиром Грошевим справді захиталося крісло – 18 депутатів із 34-х підписали звернення про необхідність дострокового припинення повноважень голови райради.

 

2017 07 28 грош


Як прозвучало в сесійній залі – за «постійне порушення регламенту роботи районної ради».
– Відбувається поступова узурпація влади. Смілянська районна рада з колегіального органу перетворилася на інструмент для вирішення питань окремої групи людей в оточенні голови райради, а не громади Смілянського району, – констатував депутат Василь Мельник.
Шляхом таємного голосування 26 наявних у залі депутатів вирішили долю керманича району – проти нього проголосували всього 13 осіб, 10 підтримали та три бюлетені визнали недійсними.

 

2017 07 28 грош2

 

2017 07 28 грош1


Як видно з результатів голосування, півгодинна перерва в роботі сесії спрацювала на користь пана Грошева – він зумів домовитися з кількома опозиційними депутатами.

 

2017 07 28 грош4


Тому голова райради утримався на посаді, хоча й був на волосинку від відставки.
Він вважає, що його хотіли позбавити владного крісла з політичних причин.

Вадим НІКІТІН

 

scroll back to top

Коментарі  

Евген
0 #6 Евген 01.08.2017, 00:04
А ви розумієте хто такий голова районної ради та його обов'язки, а хто такий голова райнної адміністрації - це майже мер тільки від призедента.
Цитата
Олександр
+1 #5 Олександр 30.07.2017, 19:15
А список продажних депутатів можна побачити? Скільки ж їм Грошев заплатив? І з якого бюджету?
Цитата
Ігор
+7 #4 Ігор 29.07.2017, 20:43
Грошев употрібно працювати фотомоделлю. Постійно в робочий час він у фесбуці. Виставляє фото. В робочий час ходить по місту, заглядіє людям в очі, без причин з усіма вітається. Він просто блазень.
Цитата
Ольга
+5 #3 Ольга 29.07.2017, 07:50
Які там політичні причини? Розвалив остаточно район! Куди не кинься все найгірше в області. Доріг немає, роботи немає, медицина ніяка, по оформленню субсидій на останньому місці... А у нього замість діла одні фотосесії...
Цитата
Иван
+4 #2 Иван 29.07.2017, 01:34
а що було зроблено в районі, крім фото з чужими розмальованими зупинками!!!
Цитата
Олександр
0 #1 Олександр 28.07.2017, 21:42
З днем ангела, пане Володимир! ))
Цитата

Додати коментар

 

Захисний код
Оновити

Дійові особи

Юрій Медведенко

Медведенко

 

Про утеплення міста та індівідуальне опалення

Андрій Чик

Чик

 

Якщо ми християни – давайте це відверто продемонструємо!

 

Михайло Шевчук

Шевчук

Дякуємо нашим українським воїнам за спокійне Різдво

 

 

Авторизуватися через соціальні мережі:

 
Політика
Смілянські депутати обрали секретаря міської ради – ним став податківець Костянтин Синьогуб

20 листопада 2017, 15:52

2017 11 20 сесСьогодні відбулось чергове 55-те засідання сесії Смілянської міської ради сьомого скликання.


Економіка
Нарахування «зимової» субсидії

18 жовтня 2017, 16:33

2017 10 17 субсВ Україні офіційно розпочався процес розрахунку розміру зимової субсидії. У жовтні управління соціального захисту населення автоматично розрахують розмір допомоги на опалювальний сезон


Суспільство
13-річна школярка-сирота зі сміли негайно потребує допомоги

18 листопада 2017, 10:57

2017 11 18 допомогаСмілянці Каріні Сігуновій тільки-но виповнилося 13 років, але випробування, яке підготувало їй життя занадто тяжка ноша для маленької дівчинки


Цікаво
Пограбування, збір коштів і знайдені родичі: черкащани розповіли про шкоду і користь Facebook

15 січня 2018, 18:14

2018 01 15 фбКількість користувачів соціальних мереж сягнула 3 мільярдів людей, тобто майже половини жителів Землі.


Афіша
Творча зустріч Андрія Кокотюхи з черкащанами – 7 грудня

22 листопада 2017, 18:30

2017 11 22 КокотюхаУсім, хто захоплюється творчістю українського письменника та сценариста Андрія Кокотюхи, повідомляємо, що на 7 грудня запланована його зустріч з читачами у Черкасах