Наша електронна пошта:
smila.ua@ukr.net
logo
icon-top-follow icon-top-fb

2018 04 26 металобаза2

Стрічка новин

Політика

НАВІЩО СМІЛЯНЩИНІ «ФЕЙСБУЧНИЙ» КЕРМАНИЧ?

2017 05 21 грош2Оригінально використовує свою владу нинішній голова Смілянської районної ради Володимир Грошев. Замість того, що вирішувати нагальні проблеми Смілянщини, він займається саморекламою та звичайним політичним піаром.
Фото в соціальних мережах, відео на місцевому телебаченні, хвалебні статті в районній газеті – ось конкретні результати діяльності цього керманича.
Але болючі проблеми району так і залишаються невирішеними.

 

ГОЛОВНЕ – КОНТРОЛЮВАТИ ФІНАНСОВІ ПОТОКИ
Про те, що голова райради не виконує свої обов’язки, відкрито говорять у смілянських селах. Він повинен добре знати соціально-економічну ситуацію в районі та найважливіші проблеми його жителів. Кожен населений пункт Смілянщини має бути в центрі уваги керівника району.
Однак пан Грошев намагається залучити якнайбільше коштів у своє рідне село – Балаклею. Ось такий вибірковий патріотизм – своїм усе, іншим лише крихти з барського столу.
Але ж на Смілянщині багато сіл, які потребують негайної фінансової допомоги. Потрібно ремонтувати ті ж самі дитсадки, школи, фельдшерсько-акушерські пункти та клуби.
«Цьому дам, цьому дам, а цьому не дам» – за таким принципом виділяє бюджетні кошти на потреби сільських громад голова районної ради.
Утім, контролювати та направляти в потрібне русло фінансові потоки – справа серйозна. І за неї пан Володимир тримається обома руками. І задля цього він створив депутатську більшість, зібравши біля себе прибічників, які одностайно голосують за потрібні йому рішення. Переважно фінансові, які часто не проходять через бюджетну комісію, але все одно виносяться на сесію.
Ці рішення зазвичай приймаються на позачергових сесіях районної ради. Їх проводять у малій залі – вузьким колом і подалі від громадськості, фактично ховаючись від людей. При цьому порушується регламент, адже позачергові сесії скликаються за ініціативи депутатів або в разі надзвичайних подій, про що має бути видане відповідне розпорядження.
Жодного разу депутатам не пояснили, хто є ініціатором скликання позачергових сесій та чому вони скликаються, і не зачитали розпорядження.
До речі, тут простежується цікава закономірність. На сесіях виділяються бюджетні кошти, але чомусь не завжди доходять на місця. Або приходять із великим запізненням.
Коли минулого літа в Плескачівці змило людські городи, то гроші постраждалі селяни отримали аж у жовтні.
Проти сумнівної практики розглядати важливі фінансові питання на позачергових сесіях активно виступають багато депутатів райради.

 

ЗАПЕКЛИЙ ПРОТИВНИК ОБ’ЄДНАННЯ ГРОМАД
Не допустити створення на Смілянщині об’єднаних територіальних громад намагається нинішній очільник району. Він прагне створити одну велику об’єднану територіальну громаду, в яку ввійдуть усі смілянські села.
Пан Грошев побував майже в кожному селі району та всюди переконував людей у неспроможності об’єднаних громад утримувати себе. Цю казочку охоче підтримують чиновники райради та райдержадміністрації.
Шалений тиск на сільських голів та місцевих депутатів проводиться з єдиною метою – залякати селян та не дати їм об’єднатися.
Головне – продовжувати керувати Смілянщиною та тихенько «дерибанити» бюджетні кошти.
Нагадаємо читачам, як пан Володимир вставляв палки в колеса при створенні Ротмістрівської об’єднаної територіальної громади. Він усіляко перешкоджав цьому процесу, тому так довго ЦВК не могла визначитися з днем проведення виборів. А в день виборів керманича теж не було в Ротмістрівці – це йому не потрібно. Не поцікавився ні виборчим процесом, ні настроями людей, ні ситуацією на виборчих дільницях.
Однак швиденько приїхав привітати новообраного голову Володимира Ховайбу – знову ж таки, щоб похизуватися на відеокамеру.

 

ГАЗЕТА Й ТЕЛЕБАЧЕННЯ – ЛИШЕ ДЛЯ КЕРМАНИЧА
Жителі району вже давно сміються і плюються, коли гортають сторінки районної газети «Смілянські обрії». Перша та друга шпальти рясніють фотографіями голови райради та статтями про його «трудові подвиги». Складається враження, що власником газети є пан Грошев, а не районна рада.
До речі, численні фото Володимира Володимировича на шпальтах «Смілянських обріїв» та панегірики на його честь також дратують багатьох депутатів та громадських діячів району.
Між іншим, колишні керівники Смілянщини, які плідно працювали на благо району, теж обурюються засиллям фотографій пана Грошева та хвалебних матеріалів.
Дехто з них неодноразово закликав спритного Грошева прибрати з газети «свій іконостас». А то одні фото, а реальних досягнень у соціально-економічній сфері немає.
Треба хвалитися успішними показниками розвитку району, а не власними заслугами – вважають сміляни.
А ще багатьох людей давно цікавить питання – яким чином пан Грошев розплачується з телестудією «Сміла TV» за відверто рекламні сюжети. Напряму керманич не може виділити приватній структурі бюджетні кошти. І з власної кишені він платити за свій популізм не бажає. Що ж робити?
Однак спритний очільник знайшов вихід. Схема проста – п’ять працівників приватної телестудії оформили на роботу в газету «Смілянські обрії».
Отак-то – працюють на «дядю», а зарплату отримують з районного бюджету. Журналісти – це зрозуміло, але що роблять у газеті відеооператор та відеомонтажер?

 

НА КОГО ПРАЦЮЄ ПАН ГРОШЕВ?
Тут відповідь дуже проста – на себе та власний імідж. А заодно на обласне начальство та славнозвісного нардепа пана Рудика.
Пригадаємо, як швидко «прогнувся» Грошев під очільника області. Коли голова облдержадміністрації Юрій Ткаченко зобов’язав районне керівництво зібрати 2,3 мільйона гривень на ремонт дороги державного значення Золотоноша – Черкаси – Сміла – Кам’янка, то голова райради об’їздив усі села Смілянщини та змусив сільських голів знайти в куцих бюджетах необхідні кошти.
Обласному начальству Грошев вгодив, але викликав обурення жителів району, адже забув про те, що дороги на Смілянщині жахливі та потребують негайного ремонту.
То чому ж «патріот» Грошев не захистив інтереси смілянської громади? Де його принциповість і мужність?
Керівник району повинен працювати з людьми і для людей, а насправді він «треться» поблизу людей. Вони слугують керманичу лише фоном для групових фото, в центрі яких перебуває сам Грошев.
Люди чекають від голови районної ради конкретної допомоги, звертаються до нього зі своїми наболілими проблемами. А що отримують?
Фотосесії з керманичем у головній ролі, розтиражовані в соціальних мережах – і на цьому всі проблеми «вирішуються».
То чи потрібен Смілянщині такий облудливий керманич?


Вадим НІКІТІН

До теми
РЕКЛАМНА ФІШКА ОЧІЛЬНИКА СМІЛЯНЩИНИ

2017 05 21 грош

Задля ефективного та яскравого піару Володимир Грошев готовий на все.
Так, нещодавно він зробив цікавий «хід конем» – мив і фарбував автобусну зупинку в Балаклеї.
По-перше, Грошев показав усім, який він патріот рідного села та трудівник.
А по-друге, принизив таким чином сільського голову, адже відверто вказав на те, що очільник села не справляється зі своєю роботою.
І чи повинен керманич району сам фарбувати зупинку?
Мабуть, його завдання – так організувати сільських голів, щоб вони самі облаштували автобусні зупинки. І вирішували інші проблеми своїх населених пунктів.

scroll back to top

Коментарі  

Віктор
+17 #9 Віктор 31.05.2017, 14:46
Пані Олена та пане Віталію, зверніть увагу на підтримку Ваших коментарів та порівняйте їх із іншими, щось думки інших сильно різняться від Ваших... (...а на рахунок роботи у власний вихідний день, то я спостерігав пана Грошева на фото на Чигиринщині на так зване запрошення... у вільному одязі з молодою компанією їздять БУХАТЬ !!!!! )
Цитата
Віталій
-23 #8 Віталій 30.05.2017, 13:43
З приводу фото зупинки в Балаклеєї. Я не полінився, занайшов цю публікацію в нього на сторінці. Вгадайте в який день це відбувалося? Думаю вгадали - у вихідний, 9-го травня. В той час як інші "чинуші" пили горілку на природі, чи займилися іншими приємними для себе справами, він зробив добре діло для свого села. Наголошую у свій законний вихідний день!!! Тут виникає більше запитань до інших керівників, що так важко купити пару банок фарби і пофарбувати зупинку в своєму селі? Ні не важко, все що потрібно бажання відірвати одне місце від крісла...
Цитата
Ольга
+23 #7 Ольга 29.05.2017, 13:58
Грошев просто смішний зі своїми світлинами та фейсбуком. Хто цікавиться, зайдіть на сторінку Грошева. Грошев у робочий час передивляється сторінки своїх друзів і т.д. Він в робочий час ходить по місту, по крамницям і т.д.
Цитата
Олександр
+20 #6 Олександр 24.05.2017, 12:37
Олено. що ж це пан Грошев хоче зробити для району, а йому - палки в колеса? Якщо не секрет.
Цитата
Олена
-26 #5 Олена 23.05.2017, 11:11
У мене навпаки складається враження що В.В.Грошеву гарно ставлять палки у колеса!Чому кожному б з вас не взятись та не зробити що-небудь! У нас народ тільки й вміє обсирати роботу інших! Зато в фейсбуці видно що він зробив і кожен би написав,що робив!Ато інші сидять в своїх кабінетах і ждуть що їм щось принесуть!Огидно читати навіть!Чи може директор газети мітить на його місце???Скоріше за все...
Цитата
Марина
+28 #4 Марина 22.05.2017, 18:30
У районі просто бардак - дороги ніякі, медицина не ясно чи є, чи її немає - а цей тільки й робить, що розказує, який молодець.. Роботою б краще займався, а не балачками
Цитата
Олександр
+32 #3 Олександр 22.05.2017, 18:24
Рівень голови райради:
1. Підремонтувати зупинку;
2. Відкрити туалет;
3. З фотографуватись з дітьми на спортивному турнірі, але щоб профінансував турнір хтось інший.
Цитата
Вася
+27 #2 Вася 22.05.2017, 08:59
На дурнів, юродивих, дітей, сиріт, удовиць та п"яниць не можна ображатись. Вибери з переліку чого не можна ображатись на Володю.
Цитата
Олександр
+37 #1 Олександр 21.05.2017, 20:53
Таких "керманичів" гнати потрібно від влади. В мене питання до Грошева: Як він доїзжає до села Пастирське? Туди можна доїхати хіба що на БТРі або на конях. Доречі і депутат облради Давиденко О.Г. їздить до батьків по тій дорозі, але мабуть не часто, бо допомагати з ремонтом не хоче.
Цитата

Додати коментар

 

Захисний код
Оновити

2018 05 04 ани

Дійові особи

Валерій Данилевський

Данилевський

 

Про необхідність гарантування безпеки під час проведення шкільних заходів

 

Анатолій Терещенко

Терещенко

 

Про перейменування вулиць у Смілі, патріотизм і героїв

 

Юрій Ткаченко

ткаченко1

 

Про ремонт дороги у Смілі і дисциплінарні стягнення

 

Авторизуватися через соціальні мережі:

 
Політика
На виконкомі з великим скандалом проголосували за підвищений тариф на воду, але загроза страйку КП «ВодГео» залишається

12 квітня 2018, 21:03

2018 04 12 виконком1Сьогодні був дуже скандальний і насичений виконком, який тривав 5 годин без перерви.


Економіка
Маєте велику хату – будете без субсидій

02 травня 2018, 11:28

2018 05 02 субсидУкраїнці, які мають у власності авто віком до п’яти років та житло із завеликою, на думку Кабміну, площею, втрачають право на житлові субсидії


Суспільство
ВО «ЧЕРКАЩАНИ» та ФОП Лисенко возили хор ветеранів у Кропивницький на екскурсію

11 травня 2018, 09:20

2018 05 11 ветерани30 квітня учасники хору ветеранів війни і праці міського будинку культури їздили у місто Кропивницький на екскурсію.


Цікаво
Сьогодні – Зелена неділя

27 травня 2018, 11:39

2018 05 27 ТрійцяСьогодні, 27 травня, християни відзначають День Святої Трійці.


Афіша