Наша електронна пошта:
smila.ua@ukr.net
logo
icon-top-follow icon-top-fb

АНІ Бізнес ланч

 

AZK MIG

Стрічка новин

СМИЛА МРИЯ

 

Дійові особи

Віктор Овчаренко

Ovcharenko3x4

 

член виконкому, громадський активіст, волонтер, підприємець


Про слабкий фізичний розвиток наших дітей


-Коли розпочалась війна з Росією, я за покликом душі поїхав в АТО, допомагав захистити нашу державу. Зрозумів, що потрібно розгорнути військово-патріотичні навчання для нашої молоді, щоб наші підлітки могли себе захистити, бо ми не знаємо, як довго триватиме війна і куди піде ворог.
Мною разом із відділом освіти були організовані військово-польові збори для юнаків. Дуже прикро було дивитись, що 16-річний хлопець не може віджатись від підлоги 10 разів. Коли ми зробили стандартну смугу перешкод – не кожна дитина змогла її пройти.
Фізичний стан наших дітей прикро вражає. Підлітків не можна відірвати від комп’ютера, вони слабкі і кволі. До того ж нашу молодь постійно спокушають різні генделики, ігрові автомати, на кожному кутку можна придбати цигарки, все місто обписане адресами для продажу наркотиків.
Тим часом спортмайданчики і стадіони у нашому місті розвалені…
Щоб тренувати і загартовувати нашу молодь, я створив напівсоціальний проект – зона активного відпочинку «Галактика» у міському парку культури та відпочинку. На відкритті «Галактики» були присутні міська та районна влада, керівник відділу культури і дирекція парку. Спочатку всі мені дякували за те, що зайнявся розвитком молоді. Наша зона активного відпочинку стала однією з кращих серед аналогічних в Україні. За минуле літо її відвідали 20 тисяч дітей. Півтори тисячі квитків на відвідування «Галактики» я роздав безкоштовно для відмінників та активних дітей міста. Ми проводили конкурси, фестивалі, спортивні змагання. І зараз є багато планів та задумів.
Але вже через два тижні початку роботи мене почали звинувачувати у різних незрозумілих правопорушеннях … Замість того, щоб допомогти, щоб спільно вирішити всі питання, дирекція парку за підтримки двох міських депутатів відмовляє мені в цьому році відкривати зону активного відпочинку «Галактика», блокує мою роботу. Дуже прикро, що через чиїсь власні бізнесові інтереси створюються штучні перешкоди у реалізації молодіжних проектів для всіх дітей міста…

 

Із виступу на виконкомі 14.03.2019 року

 

scroll back to top

Додати коментар

 

Захисний код
Оновити

2018 04 26 металобаза2

Дійові особи

Олена Хоменко

Khomenko

  

Про тимчасову зміну місця голосування

 

 

Вікторія Хандусь

Xandys3х4

 

Про господарську діяльність міського парку

 

Віктор Овчаренко

Ovcharenko3x4

 

Про слабкий фізичний розвиток наших дітей

 

 

Авторизуватися через соціальні мережі:

 
Політика
У міськраді засідала комісія

19 березня 2019, 12:24

2019 03 18 narada

Днями провела своє засідання комісія міської ради з питань освіти, науки, молоді та спорту, культури, охорони здоров'я, материнства, дитинства та соціального захисту, засобів масової інформації.


Економіка
Субсидіанти мають право платити менше, якщо на рахунках є невикористана субсидія

17 березня 2019, 14:22

2019 03 17 subsidiyaЯкщо станом на березень на рахунках у субсидіантів в надавачів комунальних послуг є невикористані субсидії, так звана переплата, громадяни мають право платити менше – рівно на суму невикористаної державної допомоги.


Суспільство
Синоптики закликають до весняних робіт на городах і полях

24 березня 2019, 14:18

2019 03 24 gorod

Березень продовжує дивувати мінливістю - то раптовим теплом до 18°, то нічними морозами до 5°.


Цікаво
Як врятуватися від «передвиборчого загострення»

24 березня 2019, 15:20

2019 03 23 zagostrena

Найближчі тижні будемо ще не раз спостерігати прояви передвиборчого загострення. Про це на своїй сторінці у Фейсбуці написала в.о. міністра охорони здоров’я Уляна Супрун.


Афіша
23 березня відбудеться відбірковий тур конкурсу «Пролісок»

22 березня 2019, 17:00

2019 03 22 prolisok

У суботу, 23 березня о 10.00 розпочнеться відбірковий тур улюбленого дитячого міського конкурсу «Пролісок».