Наша електронна пошта:
smila.ua@ukr.net
logo
icon-top-follow icon-top-fb

АНІ Бізнес ланч

 

AZK MIG

Стрічка новин

СМИЛА МРИЯ

 

Дійові особи

Анатолій Терещенко

Терещенко3 4

 

 

Голова ГО «Територія гідності»

 

Про болючі спогади і сумні реалії

 

–Минає 5 років від найжорстокішої спроби зачистки Майдану в Києві. Переглядаючи світлини подій того дня, а особливо ночі з 18 на 19 лютого 2014 року, в яких разом з побратимами зі Сміли брав участь, стає ще болячіше ніж тоді. Це не дивно, тому, що крім знань про масштаби жертв того і наступних днів, крім усвідомлення кількості допущених помилок і прорахунків протягом п'яти минулих років, болить і розуміння, що ми знову тільки на початку шляху.
Чи могло бути по іншому? Напевно так, при іншому збігу обставин, коли б у часі і просторі зійшлися звитяжна жертовність Небесної Сотні, неймовірно високий кредит довіри народу владі з професіоналізмом та готовністю вгамувати свою зажерливість тієї ж самої влади. Не сталося... Навпаки, незрілість та інертність більшості суспільства в сумі з клановістю, популізмом та неготовністю до реальних реформ істеблішменту помножені на бойові дії проти Росії призвели до відчутного зубожіння українців. А відтак знову спостерігаємо відкат до межі маргіналізації та апатії однієї частини суспільства та радикалізації іншої.
Напевно був правий Міхновський, який казав, що нація, яка не встигне визволити себе до настання демократії, шансів не матиме. Але зважаючи на те, що справжньої демократії у нас не було, то, напевно, існує шанс до звільнення. Знову ж таки, якщо критична маса нашого суспільства, необхідна для кардинальних змін, ідентифікує себе українцями, усвідомить необхідність свободи власного вибору та проявить волю до захисту своєї позиції українця. А поки що ми на початку шляху, зробили перші п'ять кроків...

 

Із допису у ФБ

 

scroll back to top

Додати коментар

 

Захисний код
Оновити

2018 04 26 металобаза2

Дійові особи

Олена Хоменко

Khomenko

  

Про тимчасову зміну місця голосування

 

 

Вікторія Хандусь

Xandys3х4

 

Про господарську діяльність міського парку

 

Віктор Овчаренко

Ovcharenko3x4

 

Про слабкий фізичний розвиток наших дітей

 

 

Авторизуватися через соціальні мережі:

 
Політика
У міськраді засідала комісія

19 березня 2019, 12:24

2019 03 18 narada

Днями провела своє засідання комісія міської ради з питань освіти, науки, молоді та спорту, культури, охорони здоров'я, материнства, дитинства та соціального захисту, засобів масової інформації.


Економіка
Субсидіанти мають право платити менше, якщо на рахунках є невикористана субсидія

17 березня 2019, 14:22

2019 03 17 subsidiyaЯкщо станом на березень на рахунках у субсидіантів в надавачів комунальних послуг є невикористані субсидії, так звана переплата, громадяни мають право платити менше – рівно на суму невикористаної державної допомоги.


Суспільство
Синоптики закликають до весняних робіт на городах і полях

24 березня 2019, 14:18

2019 03 24 gorod

Березень продовжує дивувати мінливістю - то раптовим теплом до 18°, то нічними морозами до 5°.


Цікаво
Види кросівок і їх назви

23 березня 2019, 15:31

2019 03 21 krosivku

Кросівки - різновид взуття знайомий кожному. Однак, всупереч популярності цього взуття, мало хто знає, чим одні кросівки відрізняються від інших, з чого вони виробляються і на що взагалі звертати увагу при їх купівлі.


Афіша
23 березня відбудеться відбірковий тур конкурсу «Пролісок»

22 березня 2019, 17:00

2019 03 22 prolisok

У суботу, 23 березня о 10.00 розпочнеться відбірковий тур улюбленого дитячого міського конкурсу «Пролісок».