Наша електронна пошта:
smila.ua@ukr.net
logo
icon-top-follow icon-top-fb

14Лютого 1

Стрічка новин

18-02-2019
У Смілі знову мітинг і народні хвилювання(Відео)

Наразі у Будинку рад знову зібрались обурені жителі міста. Екс—мер Олексій Цибко привіз у Смілу кандидата в Президенти Кармазіна.

Читати далі...

Дійові особи

Микола Стуженко

Стуженко34

 

 

начальник відділу охорони здоров'я виконавчого комітету Смілянської міської ради

 

 

Про проблеми з фінансуванням пільгових ліків та інсуліну

 

 

–Вийшло так, що під час реорганізації нашого комунального закладу в центр первинної медико-санітарної допомоги, відбувся перехід на іншу систему фінансування, де передбачалися видатки, які фінансуються за рахунок національної служби охорони здоров’я і частково з місцевого бюджету. Тож оплата пільгових медикаментів для учасників АТО, інвалідів І і ІІ груп, дітей-інвалідів не були передбачені бюджетом.
Це перший такий прикрий випадок за мою практику. Тож, аби виправити ситуацію, ми додатково віднайшли кошти за рахунок інших ресурсів, зняли з інших видатків.
На жаль, кошти були виділені лише на місяць, вони використані і наразі ми опинилися у тій же ситуації. Кошти відсутні, ми знову пишемо листи, звертаємося до виконкому, просимо зібрати комісію, аби додатково надати необхідні кошти з міського бюджету Адже аптеки наразі не відпускають людям пільгові ліки, оскільки немає коштів.
Я переконаний, що ці кошти в цьому місяці ми отримаємо. Але це не є нормальним – ходити і випрошувати їх кожного місяця. Адже на рік нам треба на пільгові ліки 500 тисяч гривень.
Схожа ситуації склалася і з інсуліном. На інсулін нам прийшла державна субвенція – 2 мільйони 36 тисяч, які розподіляються на 12 місяців. А у нас потреба на рік 5 мільйонів гривень, тобто кожен місяць нам не вистачає 50% коштів на інсулін.
Це загроза здоров’ю людей, якщо вони вчасно не будуть отримувати ці ліки. Тож другий місяць поспіль ми акцентуємо на цьому увагу. Нам обіцяють, що ця проблема буде вирішуватися.
У нас залишилися кошти з минулого року, там півмільйона і ми будемо на найближчій сесії робити перерозподіл цих грошей. Але ж нам ще не вистачає 2 мільйони гривень. І ситуація критична, бо є випадки, де ми вже не можемо надати конкретним людям інсулін у необхідній для них кількості.
Ця складна ситуація у нас на постійному контролі, ми моніторимо відпуск пільгових ліків та інсуліну постійно, але нам потрібна підтримка міської влади. 

scroll back to top

Додати коментар

 

Захисний код
Оновити

Зимова 1

2018 04 26 металобаза2

Дійові особи

Юлія Фомічова

фомичова

 

Про материнський погляд на реальність освітянських реформ

 

Микола Стуженко

Стуженко1

 

Про проблеми з фінансуванням пільгових ліків та інсуліну 

 

Анатолій Терещенко

Терещенко3 4

 

З нагоди відзначення 101-ї річниці бою під Крутами

 

ON 245 245 PRO

 

Авторизуватися через соціальні мережі:

 
Політика
Олексій Цибко мріє повернутися на посаду міського голови Сміли

14 лютого 2019, 09:34

2019 02 14 Цибко 

Екс-мер Сміли Олексій Цибко планує повернутися на посаду міського голови.


Економіка
Торік комбінат «Дніпро» отримав надходжень більше 9 мільйонів гривень

08 лютого 2019, 12:30

2019 02 08 дніпро

Смілянський комбінат Держрезерву «Дніпро» за 2018 рік отримав надходжень на загальну суму майже 9,2 млн грн. Такий результат у 1,7 разів перевищив планові очікувані показники, визначені на початку минулого року.


Суспільство
П'ять наймасштабніших схем у сфері державної медицини, які знищила Уляна Супрун

18 лютого 2019, 18:38

2019 02 18 супрун

Уляна Супрун, колишня американка, яка приїхала на батьківщину предків робити реформи, стала флагманом цих змін.


Цікаво
Раїса Кириченко любила високі зачіски, книги та домашню кухню

17 лютого 2019, 15:28

2019 02 14 кириченко

9 лютого 2005-го через хворе серце пішла з життя співачка Раїса Кириченко. Їй був 61 рік. Вона виконувала пісні "Я козачка твоя", "Пане полковнику", "Мамина вишня".


Афіша
В Смілі презентуватимуть навчання у Польщі

24 січня 2019, 17:22

2019 01 24 польш16 лютого Українсько-польський центр освіти "UniverPL" запрошує Смілянські родини в яких підростають абітурієнти на презентацію навчання у Польщі