Наша електронна пошта:
smila.ua@ukr.net
logo
icon-top-follow icon-top-fb

2018 04 26 металобаза2

 

Стрічка новин

22-11-2018
Смілянам дали термін на роздуми до 25 листопада

Після вчорашнього приїзду у Смілу нового голови Черкаської ОДА Олександра Вельбівця стало зрозуміло: проблеми смілянської громади - нікому не цікаві, думка народу – байдужа, справедливість – чиновники і не чули...

Читати далі...

Дійові особи

Ольга Ткаченко

ТкаченкоОльга3х4депутат міської ради


Про свою непричетність до «нічної сесії», розчарування в Олексієві Цибку та брехню в місцевій політиці


23 жовтня о 21.15 я отримала смс-повідомлення про те, що 23.10 о 21.00 відбудеться позачергова 78-сесія міської ради. Я відразу зателефонувала до своїх колег-депутатів Костянтина Заріцького та Валентини Зборівської, щоб дізнатися, чи приходило їм таке пізнє повідомлення. Повідомлення було, але я прийняла рішення не їхати на ту нічну сесію. По-перше, сесія вже малась іти певний час, та й мені, щоб добратись до центру, необхідна ще як мінімум 1 година. По-друге, не вважаю доцільним проводити якісь нічні сесії. То все робиться для того, щоб менше хто із громади про це знав, щоб люди не розуміли, які там приймаються рішення.
Тому я на сесію не поїхала.
Сьогодні ж, 24 жовтня, о 10.00 мені зателефонував депутат Петро Абажей і повідомив, що у 20 протоколах позачергової 78-ої сесії у графі результатів голосування напроти мого прізвища стоїть позначка «ЗА».
Потім я дізналась, що є ще два депутати, які нібито взяли участь у голосуванні, але насправді були відсутніми. Це Анатолій Стригун і Костянтин Заріцький.
Оскільки міський голова заявив, що на сесії було 19 осіб, був кворум, то, виходить, що він збрехав. Адже кворуму не було, бо нас на сесії не було.
Кажуть, що під час проведення сесії були проблеми з освітленням. І там була якась жінка, посаджена замість мене (це я так думаю, хочеться надіятись, що Олексій Цибко просто не побачив мене. Інакше доводиться усвідомити, що він скористався своїми владними повноваженнями і провів незаконну сесію). Прикро, що Олексій Цибко виставляє людей у такому непривабливому світлі перед громадою, робить із нас брехунів. Те, що він критикує і намовляє на мене перед громадою, – це вже не просто переступання законів, а втрата людської гідності!
Це просто недопустимо. Я шокована словами міського голови.

scroll back to top

Додати коментар

 

Захисний код
Оновити

РОБОТА АНИ1

Дійові особи

Юрій Ткаченко

ткаченко1

 

Про підсумки роботи на посаді очільника Черкащини

 

Олександр Байда

Baida

 

Про те, що смілянам не треба розслаблятися

 

Едуард Кругляк

кругляк

 

Про першочергові кроки для включення опалення в Смілі

  

реклама АР 1

Авторизуватися через соціальні мережі:

 
Політика
Звернення про розпуск міської ради – на розгляді у Верховній Раді

24 жовтня 2018, 10:07

2018 10 24 депутатиПісля звернення до Верховної Ради обласних депутатів щодо призначення позачергових виборів міського голови Сміли та депутатів Смілянської міської ради, надійшов лист до обласної державної адміністрації та обласної ради.


Економіка
Підприємства Сміли заборгували своїм працівникам більше 7,5 мільйонів гривень

25 жовтня 2018, 15:27

2018 10 25 зарплатаУ міській раді недавно обговорювали питання про заборгованість із виплати заробітної плати на підприємствах міста.


Суспільство
На тарифній комісії ухвалили ціну на тепло – 86,38 грн за квадратний метр

06 листопада 2018, 20:05

2018 11 06 тарифДуже емоційним і напруженим було сьогоднішнє засідання тарифної комісії.


Цікаво
Сьогодні – День святого Михайла

21 листопада 2018, 14:14

2018 11 21 Михайла21 листопада християни відзначають День святого Михайла.


Афіша
Київський театр привезе у Смілу комедію «Обережно, жінки!»

07 листопада 2018, 14:28

2018 11 07 комедияСмілянських театралів чекає нова цікава вистава, яку до нашого міста привезуть актори театру «Тисячоліття» з Києва.