Наша електронна пошта:
smila.ua@ukr.net
logo
icon-top-follow icon-top-fb

графський

Стрічка новин

Дійові особи

Ірина Бобошко

Бобошко1начальник відділу культури


Про наклеп і плітки навколо «вишиванки» на тротуарі біля Будинку рад


Працівники культури хотіли зробити щось гарне, приємне для міста, проявили ініціативу… Але деякі наші жителі вміють все зіпсувати і створити скандал на рівному місці.
Наша викладачка із Дитячої школи мистецтв – молода, талановита й ініціативна Людмила Попович запропонувала до Дня міста зробити подарунок - розмалювати тротуар, огорожу чи стіну. Вона запропонувала кілька зразків малюнків, я підтримала цю ідею. Так хочеться, щоб у нашому рідному місті було більше позитиву, яскравих фарб, хороших новин. Люда Попович вже розмальовувала дитячий танцювальний майданчик у верхньому парку. Це вийшло гарно і сучасно, тож я їй довіряю. Та й важко знайти людину, яка професійно малюватиме на вулиці, знайде для цього вільний час.
Оскільки ми не розуміємося на фарбах і пензлях, необхідних для вуличних малюнків, Людмила сама знайшла в магазині фарбу, яка протримається хоча б два роки. Її вартість - 733 грн. Плюс пензлики за 170 грн. ось і всі витрати. Ми склали кошторис, знайшли ці кошти. Проплатили все офіційно через казначейство. Всі документи про це оприлюднені на вебпортал «Є-дата», тож кожен може зайти і подивитись.
До Людмили приєдналась ще одна викладачка із школи мистецтв. Дівчата безкоштовно у свій вільний час розмалювали частину площі перед Будинком рад. Як на мене, вийшло красиво і сучасно. Проте критикувати завжди простіше, ніж щось робити. У соціальних мережах відразу пішов негатив і поливання брудом. Були чутки, що на це витрачено понад 10 тис. грн. Звідки у людей такі дані? Чому перед тим, як публікувати, вони не перевірили ці суми??? Навіщо своїми публікаціями вони знищують бажання активістів робити щось хороше для Сміли і смілян? Кому вигідні ці сварки?
Я здогадуюсь, хто поширює такі чутки про відділ культури, хто підриває наш авторитет. Прикро, що ці пліткарі налаштовують жителів міста проти культури та вбивають хороші ініціативи смілян. Після такого шуму в Інтернеті навряд чи хтось захоче зробити ще щось корисне для нашого міста…

scroll back to top

Додати коментар

 

Захисний код
Оновити

2018 04 26 металобаза2

 

Дійові особи

Сергій Рудик

Рудикк

 

 

 

Про добрі новини

 

Михайло Семагін

Semagin

 

Про згортання блок-постів

 

 

Олександр Безпрозванний

Безпрозванний

 

 

Як на Смілу повісили борговий зашморг

 

Авторизуватися через соціальні мережі:

 
Політика
Звернення про розпуск міської ради – на розгляді у Верховній Раді

24 жовтня 2018, 10:07

2018 10 24 депутатиПісля звернення до Верховної Ради обласних депутатів щодо призначення позачергових виборів міського голови Сміли та депутатів Смілянської міської ради, надійшов лист до обласної державної адміністрації та обласної ради.


Економіка
Підприємства Сміли заборгували своїм працівникам більше 7,5 мільйонів гривень

25 жовтня 2018, 15:27

2018 10 25 зарплатаУ міській раді недавно обговорювали питання про заборгованість із виплати заробітної плати на підприємствах міста.


Суспільство
На тарифній комісії ухвалили ціну на тепло – 86,38 грн за квадратний метр

06 листопада 2018, 20:05

2018 11 06 тарифДуже емоційним і напруженим було сьогоднішнє засідання тарифної комісії.


Цікаво
Зробіть такі прикраси для ялинки разом зі своїми малюками⠀⠀⠀⠀

08 грудня 2018, 15:53

2018 12 08 играшкиЦя суміш називається «холодна порцеляна» і з неї дуже зручно виготовляти прикраси на ялинку


Афіша
Київський театр привезе у Смілу комедію «Обережно, жінки!»

07 листопада 2018, 14:28

2018 11 07 комедияСмілянських театралів чекає нова цікава вистава, яку до нашого міста привезуть актори театру «Тисячоліття» з Києва.