Наша електронна пошта:
smila.ua@ukr.net
logo
icon-top-follow icon-top-fb

2018 04 26 металобаза2

 

Стрічка новин

12-11-2018
На виконкомі вирішили призупинити навчальний процес (наживо)

Першим питанням на виконкомі вирішили розглянути температурний режим у навчальних закладах і призупинити навчальний процес.

Читати далі...

Дійові особи

Ростислав Ситнік

Ситніксільський голова с.Балаклея

 

Про недільну аварію у центрі села й екологічну ситуацію в Балаклеї та на ставку


- Я обурений публікаціями в ЗМІ про недільне ДТП та звинуваченнями на мою адресу, що я спокійний і нічого не робив. Я перший прибув на місце ДТП, вже після мене приїхали поліція і рятувальники.
Коли прибули рятувальники, із цистерни вже витекло все, що могло витекти. Тому працівникам ДС НС залишилося змити рештки рідини водою.
Із самого початку всі ті добрива витекли в ставок, тому вже ті 100 літрів, що залишились, великої ролі не зіграли. До речі, у ЗМІ повідомляють, що було 8 тонн хімічних добрив. Насправді, то цистерна має об’єм 8 тонн, рідини було менше.
Також на місце події приїхали працівники фірми «Хорос» - це їхні добрива були розлиті. Вони робили загородження з піску, щоб рідина просочувалась у пісок і не потрапляла в ставок.
Я як сільський голова зробив усе, що міг, щоб ліквідувати екологічне лихо, яке я не провокував. Я лише боровся з наслідками аварії та намагався зменшити їх вплив. Відразу попередив усіх 22 депутатів сільської ради, щоб вони переказали жителям своїх дільниць, що наразі у ставку не можна купатись, заборонено вилов риби, напування худоби, користування водою до отримання результатів аналізу води. Оголошення про небезпеку і заборону купатись того ж дня були розвішані біля ставка і у людних місцях.
Я взяв проби води із ставка та передав їх на аналіз у Черкаси. Сьогодні фахівці мені повідомили по телефону, що загрози для людей – немає. Вода придатної якості, а от для риби – є небезпека. А людям купатись можна, я навіть сьогодні познімаю оголошення про заборону на купання. Остаточні результати аналізів надійдуть пізніше. Я можу передати їх для преси, щоб вони були оприлюднені.
По великому рахунку надто великої шкоди від цієї аварії і витоку міндобрив немає. КАС-32 - це розведена аміачна сумі, якою обробляють поля, жито, пшеницю, овес, які ми всі потім їмо. І ні з ким із людей не сталося нічого поганого. Та й риба у ставку жива – я за цим спостерігав.
Додатково поцікавився думками спеціалістів, агрономів, тому що я хвилювався, спокою не було. Мене запевнили, що екологічного лиха в селі не буде.
Тож сільська влада зі свого боку вжила всіх необхідних заходів, щоб аварія не завдала шкоди жителям села. Зараз я чекаю письмових результатів аналізів стану води у ставку.

scroll back to top

Додати коментар

 

Захисний код
Оновити

РОБОТА АНИ1

Дійові особи

Сергій Овчаренко

ОвчаренкоС

 

 

Про високі премії працівників міськради

 

Сергій Чередніченко

Чередніченко2

 

Про надзвичайну ситуацію у Смілі, про кредит і припинення навчання у школах

Сергій Рудик

Рудикк

 

 

Про опалення в Смілі

 

 

реклама АР 1

Авторизуватися через соціальні мережі:

 
Політика
Звернення про розпуск міської ради – на розгляді у Верховній Раді

24 жовтня 2018, 10:07

2018 10 24 депутатиПісля звернення до Верховної Ради обласних депутатів щодо призначення позачергових виборів міського голови Сміли та депутатів Смілянської міської ради, надійшов лист до обласної державної адміністрації та обласної ради.


Економіка
Підприємства Сміли заборгували своїм працівникам більше 7,5 мільйонів гривень

25 жовтня 2018, 15:27

2018 10 25 зарплатаУ міській раді недавно обговорювали питання про заборгованість із виплати заробітної плати на підприємствах міста.


Суспільство
На тарифній комісії ухвалили ціну на тепло – 86,38 грн за квадратний метр

06 листопада 2018, 20:05

2018 11 06 тарифДуже емоційним і напруженим було сьогоднішнє засідання тарифної комісії.


Цікаво
Фітнес-тренер 5 місяців плив у морі – від солоної води в нього розчинився язик

11 листопада 2018, 15:33

2018 11 11 пливТренер з фітнесу Росс Еджелі став першою людиною, що обігнула вплав Велику Британію. Його подорож тривала 157 днів, в цей час Еджелі спав не більше шести годин на добу.


Афіша
Київський театр привезе у Смілу комедію «Обережно, жінки!»

07 листопада 2018, 14:28

2018 11 07 комедияСмілянських театралів чекає нова цікава вистава, яку до нашого міста привезуть актори театру «Тисячоліття» з Києва.