Наша електронна пошта:
smila.ua@ukr.net
logo
icon-top-follow icon-top-fb

графський

Стрічка новин

Дійові особи

Олег Черненко

ЧерненкоПро відключення від ЦО і світову практику опалення в містах


Є світовий досвід, практика того, як це робиться. Навіщо вигадувати «смілянський велосипед»? Все дуже просто. Центральне опалення є в світі там, де є ТЕЦ, де воно є вторинним продуктом. У нас є Смілянська ТЕЦ. То догрузіть їй ще 30% навантаження, підключіть радіозавод. А все інше має бути на автономному чи індивідуальному опаленні. Звичайно, безпечніше автономне опалення. Якщо влада не може всім це зробити, то нехай хоч дасть можливість, щоб люди самі собі це зробили.
Приклад, Черкаська ТЕЦ. 60% черкащан користуються її послугами, тариф там вдвічі нижчий, ніж у нас. А Сміла не пристосована до ЦО. Тариф на 30% більший, ніж у всіх містах України.
Тому вихід – проведення індивідуального чи автономного опалення, наприклад, як у Луцьку. Є такий досвід у інших містах. Треба брати і використовувати його.
Ще одне. У 2008 році у Смілі була розроблена програма «Соціальне опалення». Там вже все готово, все розраховано і продумано. Це все відомо і є на папері. Нехай влада бере і робить.
І ще один момент. Візьміть дані КП «Смілакомунтеплоенерго», ту кількість газу, яку вони споживають, і поділіть на ті площі, які вони опалюють. Це ж колосальні перевитрати газу! А при індивідуальному опаленні газу витрачається у рази менше! Люди відчули на собі, що навіть на приготування вечері витрачається менше кубів газу. Ось тут справжня економія, енергозбереження і енергонезалежна Україна.


З виступу на постійній комісії з питань відключення абонентів від ЦО 25.0.2018р.

scroll back to top

Додати коментар

 

Захисний код
Оновити

2018 04 26 металобаза2

 

Дійові особи

Сергій Рудик

Рудикк

 

 

 

Про добрі новини

 

Михайло Семагін

Semagin

 

Про згортання блок-постів

 

 

Олександр Безпрозванний

Безпрозванний

 

 

Як на Смілу повісили борговий зашморг

 

Авторизуватися через соціальні мережі:

 
Політика
Звернення про розпуск міської ради – на розгляді у Верховній Раді

24 жовтня 2018, 10:07

2018 10 24 депутатиПісля звернення до Верховної Ради обласних депутатів щодо призначення позачергових виборів міського голови Сміли та депутатів Смілянської міської ради, надійшов лист до обласної державної адміністрації та обласної ради.


Економіка
Підприємства Сміли заборгували своїм працівникам більше 7,5 мільйонів гривень

25 жовтня 2018, 15:27

2018 10 25 зарплатаУ міській раді недавно обговорювали питання про заборгованість із виплати заробітної плати на підприємствах міста.


Суспільство
На тарифній комісії ухвалили ціну на тепло – 86,38 грн за квадратний метр

06 листопада 2018, 20:05

2018 11 06 тарифДуже емоційним і напруженим було сьогоднішнє засідання тарифної комісії.


Цікаво
Правило “3-х хвилин”, яке мають виконувати всі батьки

11 грудня 2018, 17:42

2018 12 11 3 хвилиниНаталія Сиротич, практикуючий психолог, керівник Центру роботи з дітьми та молоддю “Карітасу Київ” поділилася з “Українською правдою. Життя” своїм досвідом та розповіла, як дорослим завжди знаходити спільну мову зі своїми нащадками.


Афіша
Київський театр привезе у Смілу комедію «Обережно, жінки!»

07 листопада 2018, 14:28

2018 11 07 комедияСмілянських театралів чекає нова цікава вистава, яку до нашого міста привезуть актори театру «Тисячоліття» з Києва.