Наша електронна пошта:
smila.ua@ukr.net
logo
icon-top-follow icon-top-fb

2018 04 26 металобаза2

 

Стрічка новин

Дійові особи

Володимир Ховайба

Ховайбаголова Ротмістрівської ОТГ


Про перші кроки об’єднаної громади


–Минули перші п’ять місяців з того часу, як Ротмістрівська об’єднана територіальна громада повноцінно запрацювала, маючи спільний бюджет та формуючи нову структуру управління. Тож уже можна побачити результати нашої роботи.
Радує те, що 6 червня наша громада отримала в комунальну власність земельні ділянки сільськогосподарського призначення за межами населених пунктів, що увійшли до її складу.
Що стосується бюджету ОТГ, то на 1 червня він виконаний на 101% і надходження склали 10 млн. 35 тис. грн. Загалом доходи бюджету ОТГ на 2018 рік складають 25 млн. 58 тис. грн. Якщо порівняти з тим, якими були бюджети сіл до об’єднання, а це 8 млн. 797 тис. грн., то реальним є збільшення надходжень майже у три рази.
Отож у нинішньому бюджеті нам вдалося передбачити кошти і на ремонти доріг, і на благоустрій, і на капітальні видатки.
Деякі з цих робіт вже розпочалися:
- відремонтовано частини вулиць Миру та Центральної у Ковалисі загальною протяжністю 450 м і площею 1684 кв. м на суму 299 тис. 776 грн.;
- підходить до завершення освітлення вулиць Миру, Тодося Осьмачки, Михайла Максимовича, Ломоносова, Шкільної, Кольцова в самій Ротмістрівці. Також на цих вулицях змонтовано 4,5 км ліній електропередач та 51 вуличний світильник на суму 767 тис. 944 грн.;
- в центрі Ротмістрівки встановлено сучасні камери цілодобового відеоспостереження, які охоплюють територію двох парків, дитячого та спортивного майданчиків, перехрестя вулиць Михайлівської та Максима Рильського.
- зроблено поточний ремонт декількох кімнат адміністративного приміщення, закуплено меблі та комп’ютерну техніку;
- Ротмістрівській амбулаторії загальної практики сімейної медицини передано два комплекти комп’ютерної техніки;
- надані кошти для оздоровчих таборів в сумі 83 тис. грн. та придбання трьох путівок для дітей-сиріт в дитячий оздоровчий табір «Тимурівець» на суму 18 тис. 900 грн.
Також громада активно залучає додаткові кошти з державного бюджету. Вже пройшли регіональний конкурсний відбір і подані на погодження в Кабінет Міністрів України три проекти з Державного фонду регіонального розвитку на загальну суму 3 млн. 179 тис. грн. та три проекти за рахунок інфраструктурної субвенції на розвиток об’єднаних територіальних громад на суму 1 млн. 717 тис. грн., кошти співфінансування з бюджету ОТГ – 1 млн. 200 тис.грн. При реалізації цих проектів буде зроблено капітальний ремонт доріг комунальної власності в селах Ковалиха, Куцівка, Мельниківка, замінено на енергозберігаючі всі вікна та утеплено фасад Ротмістрівської школи та Куцівського дошкільного навчального закладу, проведено утеплення фасаду, заміну покрівлі, системи опалення та водопостачання дошкільного навчального закладу в Ротмістрівці.
Також хочу наголосити, що Ротмістрівська об’єднана територіальна громада вдячна народному депутату України Сергію Ярославовичу Рудику за його сприяння у виділенні коштів субвенції на соціально-економічний розвиток, за які в 2017 році виконано такі роботи:
- замінено частину вікон в Ротмістрівській загальноосвітній школі на суму 200 тис. грн, Ковалиській – на загальну суму 120 тис. грн. та Мельниківській загальноосвітній школі на загальну суму 40 тис.грн;
- придбано комплект шкільних меблів та дощок для початкової школи
у Куцівці на суму 34 тис.грн;
- придбано комп’ютерної та мультимедійної техніки в Ротмістрівську та Ковалиську школи на суму 56 тис. 60 грн;
- придбано комп’ютер та дитячі меблі для дошкільного навчального закладу в Ротмістрівці на суму 32 тис. 80 грн;
- проведено реконструкцію вуличного освітлення в селах Куцівка та Мельниківка на загальну суму 271 тис. 400 грн;
- встановлено спортивний майданчик в Ротмістрівці та дитячі майданчики в Ковалисі та Мельниківці на суму 212 тис. 100 грн;
В цьому році плануємо встановити спортивний майданчик в Ротмістрівській загальноосвітній школі.
І наостанок скажу про те, що Ротмістрівська об’єднана територіальна громада впевнено долає нелегкий шлях першопроходця в Смілянському районі. Тож маємо надію, що вже в 2019 році до нас долучаться ще декілька громад і процес децентралізації запрацює з більшою ефективністю та користю для людей.

scroll back to top

Додати коментар

 

Захисний код
Оновити

2018 05 04 ани

Дійові особи

Юрій Ткаченко

ткаченко1

 

Про дорожні ремонти на Черкащині

 

Микола Щербаков

Щербаков М

 

Про новий спалах африканської чуми свиней у Балаклеї

 

 

Віктор Овчаренко

Овчаренко

 

Про ремонт доріг

 

Авторизуватися через соціальні мережі:

 
Політика
Міський голова розпускає виконком

26 травня 2018, 14:55

2018 05 26 виконкомНа офіційному сайті Смілянської міської ради з'явився ПРОЕКТ рішення "Про розпуск виконавчого комітету".


Економіка
Маєте велику хату – будете без субсидій

02 травня 2018, 11:28

2018 05 02 субсидУкраїнці, які мають у власності авто віком до п’яти років та житло із завеликою, на думку Кабміну, площею, втрачають право на житлові субсидії


Суспільство
Олексій Цибко розповів, що зробив за два місяці на посаді мера

01 червня 2018, 11:27

2018 06 01 цибкоПомітно, що міський голова Олексій Цибко постійно рахує свої дні на посаді міського голови.


Цікаво
У музеї можна побачити парфуми, яким майже 90 років

22 липня 2018, 15:51

2018 07 22 парфУ обласному краєзнавчому музеї можна побачити рідкісний експонат – це парфуми, яким майже 90 років.


Афіша
7 липня у Самгородку святкуватимуть Івана Купала

13 червня 2018, 10:46

купала1У суботу, 7 липня, у Самгородку традиційно святкуватимуть Івана Купала.