Наша електронна пошта:
smila.ua@ukr.net
logo
icon-top-follow icon-top-fb

графський

Стрічка новин

Дійові особи

Володимир Ховайба

Ховайбаголова Ротмістрівської ОТГ


Про перші кроки об’єднаної громади


–Минули перші п’ять місяців з того часу, як Ротмістрівська об’єднана територіальна громада повноцінно запрацювала, маючи спільний бюджет та формуючи нову структуру управління. Тож уже можна побачити результати нашої роботи.
Радує те, що 6 червня наша громада отримала в комунальну власність земельні ділянки сільськогосподарського призначення за межами населених пунктів, що увійшли до її складу.
Що стосується бюджету ОТГ, то на 1 червня він виконаний на 101% і надходження склали 10 млн. 35 тис. грн. Загалом доходи бюджету ОТГ на 2018 рік складають 25 млн. 58 тис. грн. Якщо порівняти з тим, якими були бюджети сіл до об’єднання, а це 8 млн. 797 тис. грн., то реальним є збільшення надходжень майже у три рази.
Отож у нинішньому бюджеті нам вдалося передбачити кошти і на ремонти доріг, і на благоустрій, і на капітальні видатки.
Деякі з цих робіт вже розпочалися:
- відремонтовано частини вулиць Миру та Центральної у Ковалисі загальною протяжністю 450 м і площею 1684 кв. м на суму 299 тис. 776 грн.;
- підходить до завершення освітлення вулиць Миру, Тодося Осьмачки, Михайла Максимовича, Ломоносова, Шкільної, Кольцова в самій Ротмістрівці. Також на цих вулицях змонтовано 4,5 км ліній електропередач та 51 вуличний світильник на суму 767 тис. 944 грн.;
- в центрі Ротмістрівки встановлено сучасні камери цілодобового відеоспостереження, які охоплюють територію двох парків, дитячого та спортивного майданчиків, перехрестя вулиць Михайлівської та Максима Рильського.
- зроблено поточний ремонт декількох кімнат адміністративного приміщення, закуплено меблі та комп’ютерну техніку;
- Ротмістрівській амбулаторії загальної практики сімейної медицини передано два комплекти комп’ютерної техніки;
- надані кошти для оздоровчих таборів в сумі 83 тис. грн. та придбання трьох путівок для дітей-сиріт в дитячий оздоровчий табір «Тимурівець» на суму 18 тис. 900 грн.
Також громада активно залучає додаткові кошти з державного бюджету. Вже пройшли регіональний конкурсний відбір і подані на погодження в Кабінет Міністрів України три проекти з Державного фонду регіонального розвитку на загальну суму 3 млн. 179 тис. грн. та три проекти за рахунок інфраструктурної субвенції на розвиток об’єднаних територіальних громад на суму 1 млн. 717 тис. грн., кошти співфінансування з бюджету ОТГ – 1 млн. 200 тис.грн. При реалізації цих проектів буде зроблено капітальний ремонт доріг комунальної власності в селах Ковалиха, Куцівка, Мельниківка, замінено на енергозберігаючі всі вікна та утеплено фасад Ротмістрівської школи та Куцівського дошкільного навчального закладу, проведено утеплення фасаду, заміну покрівлі, системи опалення та водопостачання дошкільного навчального закладу в Ротмістрівці.
Також хочу наголосити, що Ротмістрівська об’єднана територіальна громада вдячна народному депутату України Сергію Ярославовичу Рудику за його сприяння у виділенні коштів субвенції на соціально-економічний розвиток, за які в 2017 році виконано такі роботи:
- замінено частину вікон в Ротмістрівській загальноосвітній школі на суму 200 тис. грн, Ковалиській – на загальну суму 120 тис. грн. та Мельниківській загальноосвітній школі на загальну суму 40 тис.грн;
- придбано комплект шкільних меблів та дощок для початкової школи
у Куцівці на суму 34 тис.грн;
- придбано комп’ютерної та мультимедійної техніки в Ротмістрівську та Ковалиську школи на суму 56 тис. 60 грн;
- придбано комп’ютер та дитячі меблі для дошкільного навчального закладу в Ротмістрівці на суму 32 тис. 80 грн;
- проведено реконструкцію вуличного освітлення в селах Куцівка та Мельниківка на загальну суму 271 тис. 400 грн;
- встановлено спортивний майданчик в Ротмістрівці та дитячі майданчики в Ковалисі та Мельниківці на суму 212 тис. 100 грн;
В цьому році плануємо встановити спортивний майданчик в Ротмістрівській загальноосвітній школі.
І наостанок скажу про те, що Ротмістрівська об’єднана територіальна громада впевнено долає нелегкий шлях першопроходця в Смілянському районі. Тож маємо надію, що вже в 2019 році до нас долучаться ще декілька громад і процес децентралізації запрацює з більшою ефективністю та користю для людей.

scroll back to top

Додати коментар

 

Захисний код
Оновити

2018 04 26 металобаза2

 

Дійові особи

Сергій Рудик

Рудикк

 

 

 

Про добрі новини

 

Михайло Семагін

Semagin

 

Про згортання блок-постів

 

 

Олександр Безпрозванний

Безпрозванний

 

 

Як на Смілу повісили борговий зашморг

 

Авторизуватися через соціальні мережі:

 
Політика
Звернення про розпуск міської ради – на розгляді у Верховній Раді

24 жовтня 2018, 10:07

2018 10 24 депутатиПісля звернення до Верховної Ради обласних депутатів щодо призначення позачергових виборів міського голови Сміли та депутатів Смілянської міської ради, надійшов лист до обласної державної адміністрації та обласної ради.


Економіка
Підприємства Сміли заборгували своїм працівникам більше 7,5 мільйонів гривень

25 жовтня 2018, 15:27

2018 10 25 зарплатаУ міській раді недавно обговорювали питання про заборгованість із виплати заробітної плати на підприємствах міста.


Суспільство
На тарифній комісії ухвалили ціну на тепло – 86,38 грн за квадратний метр

06 листопада 2018, 20:05

2018 11 06 тарифДуже емоційним і напруженим було сьогоднішнє засідання тарифної комісії.


Цікаво
Правило “3-х хвилин”, яке мають виконувати всі батьки

11 грудня 2018, 17:42

2018 12 11 3 хвилиниНаталія Сиротич, практикуючий психолог, керівник Центру роботи з дітьми та молоддю “Карітасу Київ” поділилася з “Українською правдою. Життя” своїм досвідом та розповіла, як дорослим завжди знаходити спільну мову зі своїми нащадками.


Афіша
Київський театр привезе у Смілу комедію «Обережно, жінки!»

07 листопада 2018, 14:28

2018 11 07 комедияСмілянських театралів чекає нова цікава вистава, яку до нашого міста привезуть актори театру «Тисячоліття» з Києва.