Наша електронна пошта:
smila.ua@ukr.net
logo
icon-top-follow icon-top-fb

Стрічка новин

16-11-2017
Віктор Федоренко наклав вето на рішення депутатів про зняття його з посади

Він вважає, що його позбавили посади, тому що депутати перебували під тиском, а у залі засідань зібралися не жителі Сміли, а приїжджі й немісцеві.

Читати далі...

Дійові особи

Олександр Беззубий

2017 08 22 Беззубийголова Смілянської РДА


Про проведення капітального ремонту центральної районної лікарні


–Нещодавно для Смілянської центральної районної лікарні імені Софії Бобринської за кошти районного бюджету було придбано апарат для дихальної терапії системи SLE1000CPAP фірми SLE Limited, Великобританія. Майже завершено ремонт реанімаційного відділення райлікарні. Наразі РДА підготовлено подання щодо придбання меблів для приміщення реанімації.
Проведення робіт з капітального ремонту поліклінічного відділення лікарні – посилення фундаменту, ремонт даху, мережі опалення, водопроводу та каналізації вже розпочалося. Договір було укладено 2 вересня, підрядника визначено за допомогою електронної системи закупівель ProZorro. Джерелом фінансування є загальний фонд державного бюджету України – кошти, виділені на соціально-економічний розвиток Смілянського району відповідними постановами Уряду.
Причиною зволікання з початком ремонтних робіт фактично є необхідність дотримання вимог чинного законодавства України. Для визначення підрядника ми зобов’язані були провести відповідну процедуру в ProZorro, яка займає від двадцяти днів до місяця. Цього вимагає як Закон України «Про публічні закупівлі», так і відповідні розпорядження обласної державної адміністрації. Після укладення договору необхідно отримати відповідну дозвільну документацію, що також займає значний проміжок часу – до місяця.
Хотілося б наголосити, що на моє глибоке переконання краще втратити певний час, ніж порушити Закон. Я зобов’язаний дотримуватись букви Закону та вимагати цього від підлеглих, що робив, роблю та буду робити в подальшому, не зважаючи на примхи та неадекватні коментарі голови районної ради та купки його прибічників. Я радий, що в цьому прагненні мене підтримують працівники райдержадміністрації та головний лікар центральної райлікарні Зоя Зирянова.
Теж ж саме стосується і внутрішніх загальнобудівельних капітальних робіт в поліклінічному відділенні та капітального ремонту п’ятиповерхової будівлі Смілянської центральної райлікарні: підрядника визначено через електронну систему закупівель, наразі ведуться роботи з отримання необхідної дозвільної документації. Проведення зазначених робіт стало можливим завдяки отриманню коштів із загального фонду державного бюджету - Державного фонду регіонального розвитку.
Хочу подякувати народному депутату Сергію Рудику за сприяння у виділенні цих коштів. Адже бюджет району є досить обмеженим, і без цих грошей названі проекти просто не можливо було б реалізувати.
Мені прикро, що пан Грошев та його поплічники намагаються полити брудом ім’я людини, яка багато робить, щоб в наш район заходили кошти з державного бюджету.
Хотілося б запитати у голови районної ради, а що він та його посіпаки зробили для розвитку нашого району, окрім організації відставки двох попередніх голів райдержадміністрації та відлякування інвесторів своїми безглуздими коментарями? Простіше за все ні за що не відповідати та ставити палиці в колеса людям, які дійсно працюють, або вигадувати проблеми, яких не існує та потім героїчно їх вирішувати під спалахи фотокамери. Набагато важче взяти на себе відповідальність та наполегливо працювати, показувати результат.
Коли початок робіт в поліклінічному відділенні центральної райлікарні був під загрозою зриву в зв’язку з необхідністю пошуку нового приміщення для комунального закладу «Смілянський районний центр первинної медико-санітарної допомоги» районної ради, голова райради Володимир Грошев самоусунувся від вирішення цього питання. Хоча за статутом комунального закладу районна рада є його власником та має повний обсяг можливостей та повноважень для вирішення зазначеної проблеми: головний лікар центру безпосередньо підзвітна та підконтрольна райраді, а голова ради не здатен віднайти час у своєму щільному графіку проведення фотосесій для вирішення нагальних проблем регіону.
В той же час райдержадміністрації, з незрозумілих мені причин, делеговано вкрай обмежений набір повноважень.

scroll back to top

Додати коментар

 

Захисний код
Оновити

Дійові особи

Віктор Федоренко

Федоренко1

За що хотів звільнити директора КП «Комунальник»

 

Любов Здорик

здорик

 

Про повернення Сергія Ананка на посаду

  

Сергій Ананко

ананко1  

Про причини звільнення

 

Авторизуватися через соціальні мережі:

 
Політика
«Державні дороги фінансуємо, а районні – у жахливому стані»,– депутати про свою роботу

10 жовтня 2017, 14:17

2017 10 10 сесГаряче аж до криків було сьогодні на засіданні позачергової сесії районної ради.


Економіка
Нарахування «зимової» субсидії

18 жовтня 2017, 16:33

2017 10 17 субсВ Україні офіційно розпочався процес розрахунку розміру зимової субсидії. У жовтні управління соціального захисту населення автоматично розрахують розмір допомоги на опалювальний сезон


Суспільство
Сміляни досі мерзнуть у своїх оселях (відео)

19 жовтня 2017, 15:30

2017 10 19 холодноПро проблеми з теплопостачанням у Смілі знає вже вся Україна


Цікаво
14 листопада - Всесвітній день діабету

14 листопада 2017, 14:25

2017 11 14 диабетЦукровий діабет сьогодні – одна із провідних медико-соціальних проблем і посідає третє місце у світі після серцево-судинних і онкологічних захворювань.


Афіша
Мюзикл рок-опера DIVKA

08 листопада 2017, 18:15

2017 11 06 дивкаВперше в нашому місті насправді крутий сучасний мюзикл, дуже незвична, але захоплююча постановка історії кохання за мотивами відомого твору Котляревського "Наталка Полтавка".