Наша електронна пошта:
smila.ua@ukr.net
logo
icon-top-follow icon-top-fb

2018 04 26 металобаза2

 

Стрічка новин

Дійові особи

Олександр Беззубий

2017 08 22 Беззубийголова Смілянської РДА


Про проведення капітального ремонту центральної районної лікарні


–Нещодавно для Смілянської центральної районної лікарні імені Софії Бобринської за кошти районного бюджету було придбано апарат для дихальної терапії системи SLE1000CPAP фірми SLE Limited, Великобританія. Майже завершено ремонт реанімаційного відділення райлікарні. Наразі РДА підготовлено подання щодо придбання меблів для приміщення реанімації.
Проведення робіт з капітального ремонту поліклінічного відділення лікарні – посилення фундаменту, ремонт даху, мережі опалення, водопроводу та каналізації вже розпочалося. Договір було укладено 2 вересня, підрядника визначено за допомогою електронної системи закупівель ProZorro. Джерелом фінансування є загальний фонд державного бюджету України – кошти, виділені на соціально-економічний розвиток Смілянського району відповідними постановами Уряду.
Причиною зволікання з початком ремонтних робіт фактично є необхідність дотримання вимог чинного законодавства України. Для визначення підрядника ми зобов’язані були провести відповідну процедуру в ProZorro, яка займає від двадцяти днів до місяця. Цього вимагає як Закон України «Про публічні закупівлі», так і відповідні розпорядження обласної державної адміністрації. Після укладення договору необхідно отримати відповідну дозвільну документацію, що також займає значний проміжок часу – до місяця.
Хотілося б наголосити, що на моє глибоке переконання краще втратити певний час, ніж порушити Закон. Я зобов’язаний дотримуватись букви Закону та вимагати цього від підлеглих, що робив, роблю та буду робити в подальшому, не зважаючи на примхи та неадекватні коментарі голови районної ради та купки його прибічників. Я радий, що в цьому прагненні мене підтримують працівники райдержадміністрації та головний лікар центральної райлікарні Зоя Зирянова.
Теж ж саме стосується і внутрішніх загальнобудівельних капітальних робіт в поліклінічному відділенні та капітального ремонту п’ятиповерхової будівлі Смілянської центральної райлікарні: підрядника визначено через електронну систему закупівель, наразі ведуться роботи з отримання необхідної дозвільної документації. Проведення зазначених робіт стало можливим завдяки отриманню коштів із загального фонду державного бюджету - Державного фонду регіонального розвитку.
Хочу подякувати народному депутату Сергію Рудику за сприяння у виділенні цих коштів. Адже бюджет району є досить обмеженим, і без цих грошей названі проекти просто не можливо було б реалізувати.
Мені прикро, що пан Грошев та його поплічники намагаються полити брудом ім’я людини, яка багато робить, щоб в наш район заходили кошти з державного бюджету.
Хотілося б запитати у голови районної ради, а що він та його посіпаки зробили для розвитку нашого району, окрім організації відставки двох попередніх голів райдержадміністрації та відлякування інвесторів своїми безглуздими коментарями? Простіше за все ні за що не відповідати та ставити палиці в колеса людям, які дійсно працюють, або вигадувати проблеми, яких не існує та потім героїчно їх вирішувати під спалахи фотокамери. Набагато важче взяти на себе відповідальність та наполегливо працювати, показувати результат.
Коли початок робіт в поліклінічному відділенні центральної райлікарні був під загрозою зриву в зв’язку з необхідністю пошуку нового приміщення для комунального закладу «Смілянський районний центр первинної медико-санітарної допомоги» районної ради, голова райради Володимир Грошев самоусунувся від вирішення цього питання. Хоча за статутом комунального закладу районна рада є його власником та має повний обсяг можливостей та повноважень для вирішення зазначеної проблеми: головний лікар центру безпосередньо підзвітна та підконтрольна райраді, а голова ради не здатен віднайти час у своєму щільному графіку проведення фотосесій для вирішення нагальних проблем регіону.
В той же час райдержадміністрації, з незрозумілих мені причин, делеговано вкрай обмежений набір повноважень.

scroll back to top

Додати коментар

 

Захисний код
Оновити

РОБОТА АНИ1

Дійові особи

Віктор Овчаренко

Овчаренко3 4

 

Про те, що Смілу змусили взяти на баланс і ремонтувати державні дороги 

Володимир Овсійчук

овсийчук

 

Про борги водоканалу перед Обленерго та підняття тарифу

 

Зоя Казанжі

Kazanshi

 

Про громадських активістів

 

 

реклама АР 1

Авторизуватися через соціальні мережі:

 
Політика
Позачергову сесію, проведену депутатом Примаком, вважають нелегітимною

17 жовтня 2018, 14:30

2018 10 17 владаУ міській раді відчувається розкол влади на два табори


Економіка
Фахівці визначили, у чому інвестиційна привабливість Сміли

01 жовтня 2018, 14:20

2018 10 01 приваблНа Громадській раді обговорювали актуальне питання - розвиток Сміли через її інвестиційну привабливість.


Суспільство
У Смілу приїжджали дві компанії, які хочуть професійно озеленювати наше місто

19 жовтня 2018, 13:35

2018 10 19 зеленьНа черговій нараді з ЖКГ говорили про те, що минулого тижня у Смілу приїжджали дві черкаські фірми, які хотіли б зайнятись озелененням Сміли.


Цікаво
15 речей, які вміє робити мультиварка

21 жовтня 2018, 15:28

2018 10 21 мультяОсь якими незвичайними способами можна використовувати режими мультиварки


Афіша
На вихідні у Смілі відбудется фінал кубку України з мотокросу

19 жовтня 2018, 12:56

2018 10 19 афиша20 та 21 жовтня об 11.00 на стадіоні РПЗ пройдуть змагання мотокросу