Наша електронна пошта:
smila.ua@ukr.net
logo
icon-top-follow icon-top-fb

Стрічка новин

22-09-2017
Штормове попередження: вітер і зливи

Обласний гідрометцентр оголосив штормове попередження.

Читати далі...

Дійові особи

Олександр Беззубий

2017 08 22 Беззубий голова Смілянської райдержадміністрації 

 

Про ремонтні роботи в Балаклеївській ЗОШ №1 ім. Є. Гуглі

 

Необхідність проведення ремонту даху в цій школі виникло ще в 2016 році. Тож у червні 2016 року районною радою прийнято рішення здійснити ремонт покрівлі Балаклеївської спеціалізованої школи, на виконання якого відділом освіти РДА замовлено виготовлення відповідної проектно-кошторисної документації (вартість робіт з ремонту складає 200 тис. грн.) та визначено відповідного підрядника.
Однак, депутатський корпус районної ради рішенням від 28.07.2016 № 11-6/VII зобов’язав райдержадміністрацію провести не ремонт, а реконструкцію даху шляхом облаштування шатрової покрівлі. На виконання зазначеного рішення відділом освіти було замовлено виготовлення проектно-кошторисної документації реконструкції даху, експертизу і 29 листопада отримано декларацію на початок робіт. У цей же час підряднику було перераховано аванс у розмірі 131 тис. грн. на придбання матеріалів. В зв’язку зі зміною погодних умов (час виконання робіт фактично припав на грудень) роботи так і не було розпочато.
На початку 2017 року сесійні рішення районної ради щодо фінансування зазначених робіт відсутні.
Слід наголосити, що завдяки зусиллям керівника та працівників відділу освіти придбані в 2016 році матеріали були передані на безкоштовне відповідальне зберігання. Однак, в зв’язку з тиском голови районної ради Володимира Грошева та окремих депутатів районної ради на працівників відділу освіти та компанію-зберігача матеріалів, частина матеріалів була перевезена до спортзалу Балаклеївської спеціалізованої школи № 1 ім. Є. Гуглі. Результат цього рішення всі бажаючі можуть спостерігати на власні очі.
Основний цинізм ситуації полягає в тому, що декілька місяців тому голова районної ради Володимир Грошев вимагав повернення будматеріалів (деревини), а наразі, коли відповідальність за зберігання зазначених будівельних матеріалів фактично покладена на директора школи (приватна фірма-зберігач на вимогу голови районної ради передала їх по відповідному акту приймання-передачі і фактично зняла з себе відповідальність), голова райради вимагає проведення кримінального розслідування по зазначеному факту.
Сесією районної ради від 14.07.2017 № 26-2/VII виділено кошти в сумі 676,8 тис. грн. на завершення робіт по реконструкції шатрового даху Балаклеївської спеціалізованої школи № 1 ім. Є. Гуглі. Слід зауважити, що прийняття зазначеного рішення здійснено без відповідного подання райдержадміністрації та розгляду на відповідних комісіях, тобто з грубим порушенням регламенту ради. При проведенні голосування не було враховано жодних зауваження відповідних фахівців райдержадміністрації щодо необхідності перегляду вартості наявного проекту в зв’язку зі збільшенням розміру мінімальної заробітної плати, вартості окремих матеріалів.
З метою забезпечення прозорого та ефективного процесу визначення підрядника та уникнення спекуляцій з цього приводу з боку голови та окремих депутатів районної ради, відділом освіти Смілянської РДА розпочато процедуру закупівлі «Реконструкції даху Балаклеївської спеціалізованої школи». Однак, як і очікувалося, жодне з діючих на території Черкаської області будівельних підприємств не виявило бажання проводити роботи за застарілим проектом, що не відповідає вимогам чинного законодавства.
Фактично, бажання голови та окремих депутатів районної ради поставити власний піар над інтересами мешканців сільської громади, а відсутність у них елементарних знань законодавства у галузі будівництва та використання бюджетних коштів, небажання прислуховуватися до фахової думки працівників райдержадміністрації спричинило неможливість проведення реконструкції даху за наявним проектом в зв’язку з відсутністю бажання у підрядників виконувати роботи за застарілим проектом.

scroll back to top

Коментарі  

Марина
+4 #3 Марина 28.08.2017, 10:55
Як уже ці піарники дістали!!! Зробіть уже щось КОНКРЕТНЕ, а не тільки язиком ляпайте. От що конкретно зробив голова райради за період свого "владування"? можна вже не популізмом і дешевим піаром зайнятися, а роботою - щоденною, рутинною, але з результатом. Люди ЦЕ оцінять, а не пусті балачки
Цитата
Вікторія
+6 #2 Вікторія 25.08.2017, 22:57
Вова как разводил народ, так и продолжает этим заниматься когда это закончиться?
Цитата
Олег
+5 #1 Олег 25.08.2017, 22:55
Я не розумію, куди дивляться активісти, які постійно відстоюють правду? чому ніхто не дасть тому клоуну по шиї? Чи Грошев фотографіями в фейсбуці потрусив і всі розтаяли... Гидко вже спостерігати, як одні кричать, а інші піаряться.
Цитата

Додати коментар

 

Захисний код
Оновити

Дійові особи

Віктор Кравченко

Кравченко

 

«Щоб тобі дали гроші, треба бути в ОТГ»

 

 

Олександр Беззубий

Беззубий

 

Про підготовку району до опалювального сезону 

Наталія Сергєєва

Сергєєва

 

 

«Як дурять нашого брата!»

 

 

 

Авторизуватися через соціальні мережі:

 
Політика
Сесії райради проводяться з порушеннями

22 серпня 2017, 15:26

2017 08 22 райрадаЗа останній рік роботи Смілянська районна рада перетворилася з колегіального органу на одноосібний


Економіка
Що винен - оддати повинен

05 вересня 2017, 14:39

2017 09 05 боргНу, ніяк не вдається у Смілі погасити довготривалу заборгованість по зарплаті, що складає понад 9 мільйонів грошей


Суспільство
Увага: субсидії по - новому!

07 вересня 2017, 10:47

2017 09 06 субсПри призначенні субсидії враховуються нині доходи за 6 останні місяців


Цікаво
Виставка навчить, як вив’язувати голову хусткою, наміткою, як одягати очіпки, чушки, капурі та кибалки

21 вересня 2017, 17:47

2017 09 21 вистЗа сприяння Черкаського краєзнавчого музею в Галереї народного мистецтва відкрили фотовиставку "Благословенні Богом українки".


Афіша
Смілян вітатиме "ТАРТАК"

09 вересня 2017, 11:44

2017 09 09 тартакВже не є секретом, що 16 вересня на День міста центральну площу "запалюватиме" легендарний гурт "ТАРТАК"