Наша електронна пошта:
smila.ua@ukr.net
logo
icon-top-follow icon-top-fb

Стрічка новин

22-09-2017
Штормове попередження: вітер і зливи

Обласний гідрометцентр оголосив штормове попередження.

Читати далі...

Дійові особи

ВАСИЛЬ МЕЛЬНИК

Мельник депутат Смілянської районної ради

 

Про школу № 1 села Балаклея

 

Питання ремонту Балаклеївської школи виникло ще минулого року. Виділили кошти на проектну документацію на ремонт даху, визначили загальну вартість проекту з ремонтом та матеріалами – приблизно мільйон сто тисяч гривень.
Потім Володимир Грошев із Лідією Зайвою переговорили з підрядником, і той переробив проект на 800 тисяч гривень. Відділ освіти оплатив 30 відсотків вартості ремонту – і більше грошей не виділялося. Були закуплені до Нового року матеріали – деревина й метал на цей дах.
Після Нового року строк дії договору з цим підрядником втратив юридичну силу. Треба було цей договір або пролонгувати, або укласти нову угоду. А для цього потрібні були кошти. А їх районна рада на виділила.
Потім на кожну сесію голова районної ради пан Грошев викликав начальника відділу освіти та запитував, де матеріали та акти виконаних робіт. Пані Ірина Хроменко пояснювала, що матеріали зберігаються у підрядника. І в будь-який момент їх доставлять у школу.
За ініціативи пан Грошева створили комісію, яка побувала на пилорамі й оглянула ці дошки. І вони були доставлені до Балаклеївської школи. Ось і все.
Лежать вони там у спортзалі з березня, як і метал. Приміщення не провітрюється, тому в деревині завівся грибок. Частина дощок тепер взагалі не придатна до використання.
Вважаю, що не треба було їх забирати з пилорами, а привезти лише тоді, коли б розпочалися ремонтні роботи.
Потім на позачерговій сесії, коли ділили вільний залишок бюджетних коштів, із голосу, без подання голові райдержадміністрації та погодження бюджетної комісії, добавляють на цей дах гроші – по старому проекту, не проіндексувавши вартість робіт.
Тоді відділ освіти на торги по системі «ПРОЗОРРО» 670 тисяч гривень та додає документи, що є матеріали на суму 130 тисяч гривень. Новий підрядник згодний взятися за роботу, якщо буде проіндексована вартість робіт. Це близько 300 тисяч гривень.
На цьому процес ремонту загальмувався. І не винуватий тут ні голова райдержадміністрації, ні начальник відділу освіти.
Виходить, що голова районної ради перебрав на себе повноваження голови РДА та змушує того виконувати свої вказівки. Потрібно дати на ремонт відповідну суму, і тоді підрядник візьметься за роботу. Ось і все!

(коментар кореспонденту «Сміла UA»)

scroll back to top

Додати коментар

 

Захисний код
Оновити

Дійові особи

Віктор Кравченко

Кравченко

 

«Щоб тобі дали гроші, треба бути в ОТГ»

 

 

Олександр Беззубий

Беззубий

 

Про підготовку району до опалювального сезону 

Наталія Сергєєва

Сергєєва

 

 

«Як дурять нашого брата!»

 

 

 

Авторизуватися через соціальні мережі:

 
Політика
Сесії райради проводяться з порушеннями

22 серпня 2017, 15:26

2017 08 22 райрадаЗа останній рік роботи Смілянська районна рада перетворилася з колегіального органу на одноосібний


Економіка
Що винен - оддати повинен

05 вересня 2017, 14:39

2017 09 05 боргНу, ніяк не вдається у Смілі погасити довготривалу заборгованість по зарплаті, що складає понад 9 мільйонів грошей


Суспільство
Увага: субсидії по - новому!

07 вересня 2017, 10:47

2017 09 06 субсПри призначенні субсидії враховуються нині доходи за 6 останні місяців


Цікаво
Виставка навчить, як вив’язувати голову хусткою, наміткою, як одягати очіпки, чушки, капурі та кибалки

21 вересня 2017, 17:47

2017 09 21 вистЗа сприяння Черкаського краєзнавчого музею в Галереї народного мистецтва відкрили фотовиставку "Благословенні Богом українки".


Афіша
Смілян вітатиме "ТАРТАК"

09 вересня 2017, 11:44

2017 09 09 тартакВже не є секретом, що 16 вересня на День міста центральну площу "запалюватиме" легендарний гурт "ТАРТАК"