Наша електронна пошта:
smila.ua@ukr.net
logo
icon-top-follow icon-top-fb

Стрічка новин

Дійові особи

ВАСИЛЬ МЕЛЬНИК

Мельник депутат Смілянської районної ради

 

Про школу № 1 села Балаклея

 

Питання ремонту Балаклеївської школи виникло ще минулого року. Виділили кошти на проектну документацію на ремонт даху, визначили загальну вартість проекту з ремонтом та матеріалами – приблизно мільйон сто тисяч гривень.
Потім Володимир Грошев із Лідією Зайвою переговорили з підрядником, і той переробив проект на 800 тисяч гривень. Відділ освіти оплатив 30 відсотків вартості ремонту – і більше грошей не виділялося. Були закуплені до Нового року матеріали – деревина й метал на цей дах.
Після Нового року строк дії договору з цим підрядником втратив юридичну силу. Треба було цей договір або пролонгувати, або укласти нову угоду. А для цього потрібні були кошти. А їх районна рада на виділила.
Потім на кожну сесію голова районної ради пан Грошев викликав начальника відділу освіти та запитував, де матеріали та акти виконаних робіт. Пані Ірина Хроменко пояснювала, що матеріали зберігаються у підрядника. І в будь-який момент їх доставлять у школу.
За ініціативи пан Грошева створили комісію, яка побувала на пилорамі й оглянула ці дошки. І вони були доставлені до Балаклеївської школи. Ось і все.
Лежать вони там у спортзалі з березня, як і метал. Приміщення не провітрюється, тому в деревині завівся грибок. Частина дощок тепер взагалі не придатна до використання.
Вважаю, що не треба було їх забирати з пилорами, а привезти лише тоді, коли б розпочалися ремонтні роботи.
Потім на позачерговій сесії, коли ділили вільний залишок бюджетних коштів, із голосу, без подання голові райдержадміністрації та погодження бюджетної комісії, добавляють на цей дах гроші – по старому проекту, не проіндексувавши вартість робіт.
Тоді відділ освіти на торги по системі «ПРОЗОРРО» 670 тисяч гривень та додає документи, що є матеріали на суму 130 тисяч гривень. Новий підрядник згодний взятися за роботу, якщо буде проіндексована вартість робіт. Це близько 300 тисяч гривень.
На цьому процес ремонту загальмувався. І не винуватий тут ні голова райдержадміністрації, ні начальник відділу освіти.
Виходить, що голова районної ради перебрав на себе повноваження голови РДА та змушує того виконувати свої вказівки. Потрібно дати на ремонт відповідну суму, і тоді підрядник візьметься за роботу. Ось і все!

(коментар кореспонденту «Сміла UA»)

scroll back to top

Додати коментар

 

Захисний код
Оновити

Дійові особи

Сергій Цаподой

2018 02 15 Цаподой

 

 

Про купівлю сміттєвозів

  

Юрій Медведенко

Медведенко

 

Чого від влади очікує активна громадськість Сміли!?

Юлія Фомічова

Фомічова3

 

Про поїздку небезпечною маршруткою

 

Авторизуватися через соціальні мережі:

 
Політика
Смілянські депутати обрали секретаря міської ради – ним став податківець Костянтин Синьогуб

20 листопада 2017, 15:52

2017 11 20 сесСьогодні відбулось чергове 55-те засідання сесії Смілянської міської ради сьомого скликання.


Економіка
Нарахування «зимової» субсидії

18 жовтня 2017, 16:33

2017 10 17 субсВ Україні офіційно розпочався процес розрахунку розміру зимової субсидії. У жовтні управління соціального захисту населення автоматично розрахують розмір допомоги на опалювальний сезон


Суспільство
13-річна школярка-сирота зі сміли негайно потребує допомоги

18 листопада 2017, 10:57

2017 11 18 допомогаСмілянці Каріні Сігуновій тільки-но виповнилося 13 років, але випробування, яке підготувало їй життя занадто тяжка ноша для маленької дівчинки


Цікаво
Цукор також підвищує кров’яний тиск.

17 лютого 2018, 20:23

2018 02 17 цукорА ви знаєте, що цукор підвищує тиск сильніше навіть, ніж сіль?


Афіша
Творча зустріч Андрія Кокотюхи з черкащанами – 7 грудня

22 листопада 2017, 18:30

2017 11 22 КокотюхаУсім, хто захоплюється творчістю українського письменника та сценариста Андрія Кокотюхи, повідомляємо, що на 7 грудня запланована його зустріч з читачами у Черкасах