Наша електронна пошта:
smila.ua@ukr.net
logo
icon-top-follow icon-top-fb

Стрічка новин

22-09-2017
Штормове попередження: вітер і зливи

Обласний гідрометцентр оголосив штормове попередження.

Читати далі...

Дійові особи

Володимир Іващенко

Иващенкогромадський діяч


Про затримання злодіїв та крадіжки дизельного пального


Днями у ЗМІ пройшла інформація про затримання двох працівників депо станції імені Тараса Шевченка – Вадима Валерійовича і Руслана Івановича, які зливали з дизельних потягів пальне.
Але правдиву інформацію про те, що відбулося насправді, преса або замовчує, або не знає.
А все не так радісно.
Нагадаю, що ще в квітні ми розпочали війну із дизельними крадіями. І першим кроком, було очищення Смілянського відділу поліції від людей, які сиділи на цих схемах, які мали свій щомісячний відсоток від крадіжок. І це вдалося зробити. В цьому нас повністю підтримав керівник ГУНП в Черкаській області Валерій Лютий.
Другим нашим кроком був збір інформації по місцях викиду, людях, їх адресах. Було важливо вивчити, за яким графіком і в які години відбувається передача дизельного пального. Адже злодії діяли по різному – одні вдень, інші вночі. На все це нам потрібен був час.
Потім були рейди в місця зливу пального. Весь цей час керівники Смілянської поліції Сергій Іванович Власенко просив долучитися до нас тих, кого вдалося позбавитися. Хотілося довести всім, що ці люди визнали свої помилки і стали на шлях виправлення. Але чомусь ніхто з них бажання не виявив.
І тут Сергій Власенко йде у відпустку. І що ви думаєте?
Колишній працівник транспортної поліції Сергій Березій, той хто «сидів» на долях( його прізвище теж є в схемах), пафосно ловить крадіїв. Організовує цілу спецоперацію. І робить це він на другий день, після того як пішов у відпустку Сергій Власенко.
Що цікаво, факт крадіжки спеціально було задокументовано дуже хитро – " Перевезення краденого палива". А хто його вкрав, де вкрай – ніхто не знає. Тож те, шо тепловозники вкрали дизельне пальне, буде довести вкрай складно. Бо в суді крадії скажуть" їхали, підібрали, везли здавати" або " хтось вкинув в потяг".
Тобто чи дійде справа до суду – невідомо. Але є картинка для ЗМІ. Ще й Сергій Власенко був тонко підведений під удар. Тільки одного не було враховано, адекватність і порядність керівництва ГУНП, яке зробило свої висновки.
Тож повторюсь, ніхто із тих, хто сидів на схемах, дуже не хоче, щоб справа пішла в суд. Тому що тоді машиністи мовчати не будуть, і здадуть всіх, хто брав із них гроші.
Друзі, взагалі по темі крадіжок дизельного пального нами була проведена колосальна робота – одні в засідках, інші над документами. Тож хочу сказати, що на залізниці працює ціла схема, в якій чітко розписано, хто кому платить, хто кому заносить, хто під ким «ходить». Поки що не можу називати усіх прізвищ, але прийде час...
Особисто переглядав документацію, із прізвищами, посадами і був шокований, які мільйонні збитки несе Укрзалізниця завдяки крадіям.
Але наразі хочу наголосити ось ще на чому. Хоча ті, хто роками сидів на цих схемах та на відсотках від крадіжок дизельного палива, пішли із Сміли (хто в Городище, хто в Катеринопіль, хто в Маньківку), але вони не полишають спроб повернутись назад.
Для цього використовуються всі методи. Навіть проводять отакі фейкові затримання.
Але помиляються ті, хто думає, що тема "дизельного розкрадання" у Смілі більше не актуальна.
Половина шляху нами пройдена, лишилося зовсім трішки.
І тут втішає ще й те, що нам відомі схеми, прізвища, карти… І є думки із приводу того, яким чином покінчити із цими крадіжками. І все це реально.
І насамкінець про дзвінки, які були до працівників, котрі були з нами в рейдах
із пропозицією "порішать", " збавить оберти". Але хлопці молодці, не "продалися". За такими майбутнє!
До речі, про чутки стосовно конфлікту між керівником ГУНП в Черкаській області Валерієм Лютим і начальником Смілянського районного відділу поліції Сергієм Власенком, хочу сказати, що ніяких конфліктів немає. Валерій Лютий повністю нас підтримує і не менше всіх нас хоче покінчити із цими крадіжками. Власенко повернеться і буде працювати. Тож не дочекаєтесь!

scroll back to top

Додати коментар

 

Захисний код
Оновити

Дійові особи

Віктор Кравченко

Кравченко

 

«Щоб тобі дали гроші, треба бути в ОТГ»

 

 

Олександр Беззубий

Беззубий

 

Про підготовку району до опалювального сезону 

Наталія Сергєєва

Сергєєва

 

 

«Як дурять нашого брата!»

 

 

 

Авторизуватися через соціальні мережі:

 
Політика
Сесії райради проводяться з порушеннями

22 серпня 2017, 15:26

2017 08 22 райрадаЗа останній рік роботи Смілянська районна рада перетворилася з колегіального органу на одноосібний


Економіка
Що винен - оддати повинен

05 вересня 2017, 14:39

2017 09 05 боргНу, ніяк не вдається у Смілі погасити довготривалу заборгованість по зарплаті, що складає понад 9 мільйонів грошей


Суспільство
Увага: субсидії по - новому!

07 вересня 2017, 10:47

2017 09 06 субсПри призначенні субсидії враховуються нині доходи за 6 останні місяців


Цікаво
Виставка навчить, як вив’язувати голову хусткою, наміткою, як одягати очіпки, чушки, капурі та кибалки

21 вересня 2017, 17:47

2017 09 21 вистЗа сприяння Черкаського краєзнавчого музею в Галереї народного мистецтва відкрили фотовиставку "Благословенні Богом українки".


Афіша
Смілян вітатиме "ТАРТАК"

09 вересня 2017, 11:44

2017 09 09 тартакВже не є секретом, що 16 вересня на День міста центральну площу "запалюватиме" легендарний гурт "ТАРТАК"