Наша електронна пошта:
smila.ua@ukr.net
logo
icon-top-follow icon-top-fb

графський

Стрічка новин

Цікаво

Сонячне затемнення 6 січня: чим загрожує і як пережити

2019 01 05 затемнення

 

Ситуація в січні 2019 буде ускладнена прийдешнім "коридором затемнень", повідомляє УНІАН.
Перше затемнення – сонячне – відбудеться 6 січня, а друге – місячне – 21 січня.
Сонячні і місячні затемнення відіграють значну роль в астрологічних прогнозах. Дні затемнень нерідко зазначені в історичних хроніках подіями, які перевернули хід історії. Сонячне затемнення 6 січня буде частковим - тобто, диск Місяця лише трохи закриє від нас Сонце. Але енергетичний сплеск це астрономічне явище спричинить значний. Причина цього - в особливостях затемнення. Знак зодіаку, в якому буде Сонце на момент затемнення - Козеріг. Вплив енергетики затемнення особливо сильно за добу до події і протягом тижня після нього.
Сонячне затемнення 6 січня 2019 розпочнеться о 05:28 за київським часом. Його побачать жителі північно-східної Азії (включаючи Японію, Північну і Південну Кореї і схід Китаю), північній частині Тихого океану і крайнього південного заходу Аляски, Далекого Сходу Росії (крім північних і північно-західних районів), а також сходу Монголії. Ситуація в січні буде ускладнена прийдешнім "коридором затемнень". Оскільки перше затемнення – сонячне – відбудеться 6 січня, а друге – місячне – 21 січня, то період між затемненнями буде найбільш складним. У ці дні можуть прийматися якісь несприятливі доленосні рішення. Тому краще в цей період не приймати важливих рішень і не робити серйозних дій, які можуть багато в чому визначити події на майбутнє.
У січні буде складно контролювати свої дії, тому дуже можливі імпульсивні вчинки, серйозні помилки, вчинені через поспіх. Особливо це може відбуватися в періоди затемнень, тобто 3-9 січня і 18-24 січня.
В період сонячного затемнення 6 січня експерти радять більше довіряти своїй інтуїції. Що категорично не рекомендується робити під час затемнення. Поїздки та подорожі в цей час будуть небезпечні, також небажано керувати будь-яким транспортом. Важливі рішення і спроби змінити життя в цей час будуть не тільки марними, але й шкідливими для вашого життя.
Не з'ясовуйте стосунки, а також не міняйте особисте життя (весілля, заручини, розлучення, перехід на новий рівень і так далі). Уникайте великих покупок, а також серйозних фінансових операцій.
Намагайтеся уникати великого скупчення людей, а також не вплутуватися в конфлікти, адже вони здатні перерости у щось більше. Затемнення не можна назвати однозначно поганим явищем, адже воно несе в собі багато й корисного. Але ваша головна задача - це берегти свою нервову систему і заспокоїти себе.
Події будь-якого затемнення, будь то Сонячне або Місячне, мають доленосний характер. І хоч вам деякі моменти можуть здатися незначними, насправді саме вони задають загальний настрій майбутнього. Тому так важливо десь зафіксувати основні події цього періоду, а потім ретельно проаналізувати їх і продумати можливий результат.
Так ви зможете скоригувати погані зміни і збільшити ефект добрих наслідків цього явища. Дуже добре і корисно здійснювати медитації і заучувати різні афірмації (короткі наставні і підбадьорливі фрази). Це допоможе вам заспокоїтися і знайти гармонію всередині себе. Крім того, подібні духовні практики - хороший спосіб показати Всесвіту, чого ви хочете і про що мрієте.

scroll back to top

2018 04 26 металобаза2

 

Дійові особи

Андрій Журіда

Журида

 

Про те, чому Сміла не повинна брати на себе чужі борги

 

Анатолій Терещенко

Терещенко3 4 

 

Про нинішню і колишню владу

 

Сергій Чередніченко

Чередніченко2

 

Про борги КП «Смілакомун теплоенерго»

 

Авторизуватися через соціальні мережі:

 
Політика
На сесії планують розглянути більше тридцяти питань(наживо)

21 січня 2019, 16:14

2019 01 21 стрим

Основний привід зібрання: затвердження схеми теплопостачання міста. 


Економіка
Стартує робота над Стратегією розвитку області на 2021-2027 роки

23 січня 2019, 10:20

2019 01 21 Стратегия

Розпочинається підготовка Стратегії розвитку Черкаської області до 2027 року, за якою житиме найближчі роки.


Суспільство
У минулому році найчастіше одружувались у Балаклеї, Березняках та Костянтинівці

23 січня 2019, 17:27

2019 01 22 одруження2

У 2018 році у Смілянському районі побралося 210 пар.


Цікаво
Легендарна пальма, якій більше 200 років, розквітає чотири десятиліття поспіль

23 січня 2019, 18:32

2019 01 23 пальма

У київському ботанічному саду імені Фоміна розцвіла пальма Ливистона - найстаріше дерево в колекції ботсаду.


Афіша
На День Соборності організують ланцюг єдності та розгорнуть 100-метровий прапор

21 січня 2019, 14:38

2019 01 21 Соборність

Міські заходи з нагоди Дня Соборності України