Наша електронна пошта:
smila.ua@ukr.net
logo
icon-top-follow icon-top-fb

графський

Стрічка новин

Цікаво

Сигнали бідності: як рівень статків відбивається на обличчі

Бідність може передаватися з покоління у покоління, а її ознаки - відбиватися на обличчі.
До такого висновку дійшли дослідники з університету Торонто. Результати оприлюднили у Журналі особистості та соціальної психології, передає Depo.ua.
Психологи наводять ряд порад, як розпрощатися з хронічною бідністю.
1. Працюйте зі своїми переконаннями щодо грошей
Випишіть усі думки, які спадають на думку при слові "гроші". Намагайтеся писати без самоцензури протягом принаймні 20 хвилин. Якщо вдасться виловити негативні переконання щодо фінансів на кшталт "Багато я не зароблю" або "У наш час розбагатіти можуть лише нечесні люди". Такі переконання необхідно замінити на позитивні. Краще - за допомогою психолога, але як варіант - попрацювавши самостійно. Техніки неважкі і є у вільному доступі.
2. Знайдіть спільноту, яка б вас підтримувала
Соціальна активність допомагає позбавитися від відчуття ізольованості і знижує рівень тривожності, який часто і тримає людину на дистанції від пристойних заробітків. Участь у волонтерських рухах, освітніх проектах, мистецьких ініціативах чи спортивних челленджах допоможе обзавестися новими знайомствами, відкриє можливості і перемістить акцент з власних проблем на цікаві події та явища.
3. Вчіться
Однією з основних причин бідності у країнах третього світу експерти називають відсутність доступу до освіти або ж низький її рівень. Саме тому більшість програм, спрямованих на подолання злиднів, містять освітній компонент. Але справа не лише у початковій або середній освіті, яку забезпечують європейські волонтери африканським дітям. Формула "більше знань та навичок - більше можливостей - більше грошей" працює і на вищих фінансових рівнях.
Звичайно, друга вища освіта чи то навіть участь у тренінгах потребує інвестицій. А от курси онлайн-освіти можна пройти абсолютно безкоштовно.
4. Підіть на курси акторської майстерності або працюйте над мімікою самостійно
Для тих, хто надумає "стерти сигнали бідності" найкращим шляхом буде розширення спектру емоцій і їх вираження. Крім того, "нейтральний вираз обличчя" теж можна змінити. У допомогу - заняття з акторської майстерності, які, до того ж, допоможуть покращити навики з самопрезентації та концентрації уваги.

scroll back to top

2018 04 26 металобаза2

 

Дійові особи

Сергій Рудик

Рудикк

 

 

 

Про добрі новини

 

Михайло Семагін

Semagin

 

Про згортання блок-постів

 

 

Олександр Безпрозванний

Безпрозванний

 

 

Як на Смілу повісили борговий зашморг

 

Авторизуватися через соціальні мережі:

 
Політика
Звернення про розпуск міської ради – на розгляді у Верховній Раді

24 жовтня 2018, 10:07

2018 10 24 депутатиПісля звернення до Верховної Ради обласних депутатів щодо призначення позачергових виборів міського голови Сміли та депутатів Смілянської міської ради, надійшов лист до обласної державної адміністрації та обласної ради.


Економіка
Підприємства Сміли заборгували своїм працівникам більше 7,5 мільйонів гривень

25 жовтня 2018, 15:27

2018 10 25 зарплатаУ міській раді недавно обговорювали питання про заборгованість із виплати заробітної плати на підприємствах міста.


Суспільство
На тарифній комісії ухвалили ціну на тепло – 86,38 грн за квадратний метр

06 листопада 2018, 20:05

2018 11 06 тарифДуже емоційним і напруженим було сьогоднішнє засідання тарифної комісії.


Цікаво
Зробіть такі прикраси для ялинки разом зі своїми малюками⠀⠀⠀⠀

08 грудня 2018, 15:53

2018 12 08 играшкиЦя суміш називається «холодна порцеляна» і з неї дуже зручно виготовляти прикраси на ялинку


Афіша
Київський театр привезе у Смілу комедію «Обережно, жінки!»

07 листопада 2018, 14:28

2018 11 07 комедияСмілянських театралів чекає нова цікава вистава, яку до нашого міста привезуть актори театру «Тисячоліття» з Києва.