Наша електронна пошта:
smila.ua@ukr.net
logo
icon-top-follow icon-top-fb

графський

Стрічка новин

Цікаво

«Інспектор Метео» «оселився» у садку і надсилає звідти СМС

2018 05 05 МЕТЕО

 

Уманський національний університет садівництва розжився унікальною метеостанцією «Інспектор Метео». У саду цього навчального закладу її встановили фахівці компанії «Ай Ті-Лінкс».

 

2018 05 05 МЕТЕО 1


«Використання цієї станції у практичному садівництві дозволяє контролювати різноманітні характеристики локальних агробіоценозів і здійснює значний позитивний вплив на планування проведення сільськогосподарських робіт, попереджуючи захворювання рослин і появу на них шкідників», – розповідають «Сміла.ua» в Уманському університеті садівництва.
За словами фахівців цього вищого навчального закладу, з допомогою подібних метеостанцій садівник чи фермер має можливість протягом усього року стежити за погодними умовами у своєму садку, теплиці чи полі в режимі онлайн. Адже метеорологічна станція обладнана датчиками температури повітря, вона здатна контролювати кількість опадів, напрямок та швидкість вітру, вологість повітря, атмосферний тиск.
«Ця метеостанція дуже розумна. Вона здатна навіть надсилати садівнику SMS-попередження, якщо виникають критичні умови для розвитку культури», – пояснюють унікальність метеостанції в Уманському університеті.
І додають, оскільки розвиток більшості хвороб рослин залежить від погодних умов, отримані з метеорологічної станції дані вже допомагають розробити та впровадити необхідні формули для прогнозування поширення хвороб і розвитку шкідників для різних видів сільськогосподарських культур у режимі реального часу. Тож робота «Інспектора Метео», пояснюють уманчани, допоможе їм визначити норми поливів для конкретних культур, зменшити ймовірність розповсюдження хвороб рослин і поширення шкідників, заощадити кошти на внесення засобів захисту рослин у разі відсутності ризику, а ще збільшити врожайність і якість продукції, що вирощується.
«Всі спостереження метеостанції будуть використовуватися студентами під час проведення лабораторних і практичних занять, написання курсових та дипломних робіт, а також нашими науковцями», – підсумовують в університеті.

scroll back to top

2018 04 26 металобаза2

 

Дійові особи

Тетяна Бойко

boyko1

 

Про те, як у Смілі викликали аварійну бригаду

 

Андрій Черничко

Chernichko

 

Про збір допомоги для дитячого відділення лікарні імені Павлова

 

Сергій Мошенський

Moshenskiy

 

Про важкі «роздуми» від Ротмістрівської лікарні

 

Авторизуватися через соціальні мережі:

 
Політика
На сесії райради говорили про розбиті дороги

26 грудня 2018, 09:29

2018 12 26 радаВідбулася 45 сесія районної ради, у порядку денному якої було 45 питань.


Економіка
Допомога на дітей: скільки отримають батьки у 2019-му

13 січня 2019, 12:55

2019 01 13 допомогаУ 2019 році при народженні дитини батьки отримуватимуть 41 280 грн. Сума не залежить від кількості дітей і виплачуватиметься протягом трьох років.


Суспільство
Вперше в Україні до 65-річчя Черкащини майстрині вишили рушник довжиною 26 метрів

15 січня 2019, 17:30

2019 01 15 рушникУ ці січневі дні, коли Черкащина відзначає своє 65-річчя, в обласному краєзнавчому музеї презентували найдовший в Україні вишиваний рушник – 26 метрів.


Цікаво
Рекорди Черкащини: найглибший каньйон, найбільший острів, наймістичніше місце

15 січня 2019, 18:26

2019 01 15 рекордиА ви вже спланували свій відпочинок у цьому році?


Афіша
12 січня на «Авангарді» проведуть обласний Чемпіонат з футзалу для ветеранів

11 січня 2019, 14:35

2019 01 11 футзал12 січня у Смілі на стадіоні «Авангард» відбудуться зустрічі команд Чемпіонату Черкаської області з футзалу у віковій групі ветерани 40+.