Наша електронна пошта:
smila.ua@ukr.net
logo
icon-top-follow icon-top-fb

Стрічка новин

22-09-2017
Штормове попередження: вітер і зливи

Обласний гідрометцентр оголосив штормове попередження.

Читати далі...

Цікаво

Тезка Великого Кобзаря здобув другу вищу освіту

2017 09 06 Т.ШевченкоЖителю Сміли Тарасу Григоровичу Шевченку трохи більше за півсотню років, а життєвого багажу вистачить на кількох. Дивуються сусіди, дивуються знайомі: і коли він тільки встигає «намотувати» добрі справи. Ось і нинішнього літа отримав диплом психолога Черкаського національного університету імені Богдана Хмельницького. Перший раз вищу освіту здобув у молодому віці, працюючи на ВО «Оризон»: без відриву від виробництва закінчив Київський політехнічний інститут. Тарас Григорович сповна скуштував і підприємницького хліба, набивши не одну гулю, гасаючи далеко від отчого краю. Слава Богу сьогодні у нього, як і в дружній родині, все гаразд. Тезка Великого Кобзаря чудово знається на лікування травами. При чому ніколи не відмовляє людям, котрі звертаються за допомогою. «Все це у мене від прабабусь, які з неабияким даром розумілися на зіллі, - говорить Тарас Григорович. - Справа - копітка, але дуже потрібна людям. Нерідко буваю в Холодному Яру, де налічується не менше півтори сотні видів рослин. Добре знаю всі тонкощі кожної з них. Там, на хуторі Буда, де росте знаменитий в усьому світі дуб Залізняка, познайомився з екопоселенцями, які вісім років тому залишили Київ, Одесу та інші крупні міста й переїхали жити в глибинку. Усього - 12 сімей. Виявилось, що більша частина з них вилікувалась саме завдяки…зіллю».Добре розуміється в народній медицині і дружина добродія Шевченка Іра. Подружжя дружно займається травництвом, відчуває себе на багато років молодшим, а головне - нікому не відмовляє в лікуванні народними методами. На думку Тараса Григоровича, лікують і мудрі поради. Тож здобута друга вища освіта якнайкраще сприятиме корисним справам на благо людей. 


Дмитро Палій

scroll back to top

Дійові особи

Віктор Кравченко

Кравченко

 

«Щоб тобі дали гроші, треба бути в ОТГ»

 

 

Олександр Беззубий

Беззубий

 

Про підготовку району до опалювального сезону 

Наталія Сергєєва

Сергєєва

 

 

«Як дурять нашого брата!»

 

 

 

Авторизуватися через соціальні мережі:

 
Політика
Сесії райради проводяться з порушеннями

22 серпня 2017, 15:26

2017 08 22 райрадаЗа останній рік роботи Смілянська районна рада перетворилася з колегіального органу на одноосібний


Економіка
Що винен - оддати повинен

05 вересня 2017, 14:39

2017 09 05 боргНу, ніяк не вдається у Смілі погасити довготривалу заборгованість по зарплаті, що складає понад 9 мільйонів грошей


Суспільство
Увага: субсидії по - новому!

07 вересня 2017, 10:47

2017 09 06 субсПри призначенні субсидії враховуються нині доходи за 6 останні місяців


Цікаво
Виставка навчить, як вив’язувати голову хусткою, наміткою, як одягати очіпки, чушки, капурі та кибалки

21 вересня 2017, 17:47

2017 09 21 вистЗа сприяння Черкаського краєзнавчого музею в Галереї народного мистецтва відкрили фотовиставку "Благословенні Богом українки".


Афіша
Смілян вітатиме "ТАРТАК"

09 вересня 2017, 11:44

2017 09 09 тартакВже не є секретом, що 16 вересня на День міста центральну площу "запалюватиме" легендарний гурт "ТАРТАК"