Наша електронна пошта:
smila.ua@ukr.net
logo
icon-top-follow icon-top-fb

Стрічка новин

16-11-2017
Віктор Федоренко наклав вето на рішення депутатів про зняття його з посади

Він вважає, що його позбавили посади, тому що депутати перебували під тиском, а у залі засідань зібралися не жителі Сміли, а приїжджі й немісцеві.

Читати далі...

Цікаво

Тезка Великого Кобзаря здобув другу вищу освіту

2017 09 06 Т.ШевченкоЖителю Сміли Тарасу Григоровичу Шевченку трохи більше за півсотню років, а життєвого багажу вистачить на кількох. Дивуються сусіди, дивуються знайомі: і коли він тільки встигає «намотувати» добрі справи. Ось і нинішнього літа отримав диплом психолога Черкаського національного університету імені Богдана Хмельницького. Перший раз вищу освіту здобув у молодому віці, працюючи на ВО «Оризон»: без відриву від виробництва закінчив Київський політехнічний інститут. Тарас Григорович сповна скуштував і підприємницького хліба, набивши не одну гулю, гасаючи далеко від отчого краю. Слава Богу сьогодні у нього, як і в дружній родині, все гаразд. Тезка Великого Кобзаря чудово знається на лікування травами. При чому ніколи не відмовляє людям, котрі звертаються за допомогою. «Все це у мене від прабабусь, які з неабияким даром розумілися на зіллі, - говорить Тарас Григорович. - Справа - копітка, але дуже потрібна людям. Нерідко буваю в Холодному Яру, де налічується не менше півтори сотні видів рослин. Добре знаю всі тонкощі кожної з них. Там, на хуторі Буда, де росте знаменитий в усьому світі дуб Залізняка, познайомився з екопоселенцями, які вісім років тому залишили Київ, Одесу та інші крупні міста й переїхали жити в глибинку. Усього - 12 сімей. Виявилось, що більша частина з них вилікувалась саме завдяки…зіллю».Добре розуміється в народній медицині і дружина добродія Шевченка Іра. Подружжя дружно займається травництвом, відчуває себе на багато років молодшим, а головне - нікому не відмовляє в лікуванні народними методами. На думку Тараса Григоровича, лікують і мудрі поради. Тож здобута друга вища освіта якнайкраще сприятиме корисним справам на благо людей. 


Дмитро Палій

scroll back to top

Дійові особи

Віктор Федоренко

Федоренко1

За що хотів звільнити директора КП «Комунальник»

 

Любов Здорик

здорик

 

Про повернення Сергія Ананка на посаду

  

Сергій Ананко

ананко1  

Про причини звільнення

 

Авторизуватися через соціальні мережі:

 
Політика
«Державні дороги фінансуємо, а районні – у жахливому стані»,– депутати про свою роботу

10 жовтня 2017, 14:17

2017 10 10 сесГаряче аж до криків було сьогодні на засіданні позачергової сесії районної ради.


Економіка
Нарахування «зимової» субсидії

18 жовтня 2017, 16:33

2017 10 17 субсВ Україні офіційно розпочався процес розрахунку розміру зимової субсидії. У жовтні управління соціального захисту населення автоматично розрахують розмір допомоги на опалювальний сезон


Суспільство
Сміляни досі мерзнуть у своїх оселях (відео)

19 жовтня 2017, 15:30

2017 10 19 холодноПро проблеми з теплопостачанням у Смілі знає вже вся Україна


Цікаво
Снігу під стріху на Черкащині більше ніколи не буде

19 листопада 2017, 16:20

2017 11 19 погОстаннім часом напередодні зимового сезону наших громадян лякають «аномально» холодною зимою, цього року навіть «найхолоднішою за останнє століття».


Афіша
Мюзикл рок-опера DIVKA

08 листопада 2017, 18:15

2017 11 06 дивкаВперше в нашому місті насправді крутий сучасний мюзикл, дуже незвична, але захоплююча постановка історії кохання за мотивами відомого твору Котляревського "Наталка Полтавка".