Наша електронна пошта:
smila.ua@ukr.net
logo
icon-top-follow icon-top-fb

АНІ Бізнес ланч

 

AZK MIG

Стрічка новин

СМИЛА МРИЯ

 

Суспільство

Газівники скидають всю відповідальність на голів ОСББ

2019 03 14 gaz

 

На нараді з питань ЖКГ заслухали робочу інформацію від представника ПАТ «Черкасигаз» - Смілянський відділок. Він зазначив, що голови ОСББ несуть відповідальність за загальний технічний стан газових мереж у будинку. А за ті труби і газові прилади, що знаходиться у квартирі – відповідає власник квартири.
Оскільки голови ОСББ не фахівці у «газових» питаннях, їх просять укладати договори на обслуговування з «Черкасигазом», щоб зняти з них відповідальність. Проте голови ОСББ бояться цих договорів, приходять з адвокатами, дають їх перечитати юристам. Але насправді в цих документах немає нічого страшного, це суто технічний документ.
Представник ПАТ «Черкасигаз» - Смілянський відділок розповів, що постачання газу припиняється, якщо існує неналежний стан або несправність газових мереж.
Тепер кожне ОСББ повинне закладати у тариф додаткові кошти на обслуговування мереж. У багатьох ОСББ Сміли поки що цього немає, але це доведеться впроваджувати.
Заступник міського голови Олег Черненко у розмові з газівником відстоював інтереси громади та нагадав, що згідно законодавства України, та структура, яка подає газ, перша має право на обслуговування внутрішньо будинкових газових мереж. У даному випадку це ПАТ «Черкасигаз». Тому вони є фактично монополістами у газовій сфері. І, користуючись становищем, інколи шантажують містян та голів ОСББ. Тож треба виробити шляхи співпраці, щоб не виникало непорозумінь, як, наприклад, нещодавно було на вул.Мазура, 5, де жителям на кілька днів відключили газ. Цієї ж думки притримувався і депутат Володимир Бердецький, який висловив масу претензій до роботи газівників міста.
У зв’язку із змінами до законів, тепер одна організація розподіляє газ, а інша організація – постачає газ до кінцевого споживача. Тут виникає багато запитань і проблем, які ще треба вивчати. Тож вирішили наступного разу запросити на нараду обидві газові служби – ПАТ «Черкасигаз» та нову організацію, щоб з’ясувати, хто за що відповідає, і як працювати далі.

scroll back to top

Коментарі  

Геннадій
+1 #7 Геннадій 15.03.2019, 17:41
Цитую smelanin:
Так - як завжди, як в усіх висновках - помиляєтесь!!!!


Дякую, будьласка дайте більш змістовну відповідь.
Цитата
smelanin
-1 #6 smelanin 15.03.2019, 15:04
Цитую Геннадій:
Тобто я погодився купувати газ у «ГАЗ_П» умовно по 120 грн. і розумію що в цю ціну входять всі витрати від видобутку з родовища та постачання газу в квартиру.
І що тепер нам пропонує «ГАЗ_П» «давайте додамо «прокладку» ОСББ, заключим з ними договір на обслуговування нашоїж газової труби, та будемо стригти з них купони» тому що вони не профільна організація. Тобто ОСББ буде змушено підвищить тариф квартпати щоб щомісяця сплачувати певний тариф за «обслуговування» вартість якого я вже оплатив купуючи газ по ціні 120 грн.
Можливо я помиляюсь.

Так - як завжди, як в усіх висновках - помиляєтесь!!!!
Цитата
Геннадій
+2 #5 Геннадій 15.03.2019, 13:54
Тобто я погодився купувати газ у «ГАЗ_П» умовно по 120 грн. і розумію що в цю ціну входять всі витрати від видобутку з родовища та постачання газу в квартиру.
І що тепер нам пропонує «ГАЗ_П» «давайте додамо «прокладку» ОСББ, заключим з ними договір на обслуговування нашоїж газової труби, та будемо стригти з них купони» тому що вони не профільна організація. Тобто ОСББ буде змушено підвищить тариф квартпати щоб щомісяця сплачувати певний тариф за «обслуговування» вартість якого я вже оплатив купуючи газ по ціні 120 грн.
Можливо я помиляюсь.
Цитата
Геннадій
+1 #4 Геннадій 15.03.2019, 11:58
"....На нараді з питань ЖКГ заслухали робочу інформацію від представника ПАТ «Черкасигаз» - Смілянський відділок. Він зазначив, що голови ОСББ несуть відповідальність за загальний технічний стан газових мереж у будинку. А за ті труби і газові прилади, що знаходиться у квартирі – відповідає власник квартири....."
Цитата
**
+2 #3 ** 15.03.2019, 09:00
Які "самородки" ??? Голови ОСББ зобов'язані найняти і залучити до технічного обслуговування мереж підприємство яке має відповідні дозволи (спеціалістів, технічні можливості) для проведення таких видів робіт. І власник квартири сам до своїх мереж не має права лізти, а також повинен заключити договір з професіоналами. А все це коштує гроші, і не малі гроші. Інше питання, що раніше так зване "Технічне обслуговування" входило в ціну на газ. А зараз вони ціну на газ не зменшують, а технічне обслуговування вимагають за додаткові гроші. (без нього мають право відключити).Виходить , що газопостачання нам буде обходитись дорожче. Так би мовити СКРИТЕ ПОДОРОЖЧАННЯ ГАЗУ. Зовсім совість загубили. Хоч би "для отмазки" хоч би "для соблюдения приличий" хоч на п'ять копійок знизили ціну на газ у зв'язку з виведенням з цієї ціни технічного обслуговування. А так нас всіх мають за нізащо. "Внаглую" використовують для свойого збагачення.
Цитата
smelanin
-1 #2 smelanin 14.03.2019, 18:33
Цитую Геннадій:
Тобто я що хочу те і роблю з газовою трубою та приладами в себе в квартирі??? Голови ОСББ мають право найняти "самородків" і теж робити з газовою мережею будинку що заманеться??? Ви зглузду з'їхали??? Чи давно в Смілі НП не було? За мережу по місту місьвиконком буде відповідати? А вам тільки горшенята перераховувати??? Божевільня.

звідки такі питання, одже про це в сюжеті ніслова не сказано?
Цитата
Геннадій
+6 #1 Геннадій 14.03.2019, 14:21
Тобто я що хочу те і роблю з газовою трубою та приладами в себе в квартирі??? Голови ОСББ мають право найняти "самородків" і теж робити з газовою мережею будинку що заманеться??? Ви зглузду з'їхали??? Чи давно в Смілі НП не було? За мережу по місту місьвиконком буде відповідати? А вам тільки горшенята перераховувати??? Божевільня.
Цитата

Додати коментар

 

Захисний код
Оновити

2018 04 26 металобаза2

Дійові особи

Яніна Соколова

anina

 

Про важку життєву історію, котра має стати корисною людям

 

Валерій Тригубов

Trugybov11

 

 

Про виділення 614 тисяч гривень  

 

Віктор Федоренко

Федоренко

Про відключення води у Смілі

 

Авторизуватися через соціальні мережі:

 
Політика
Депутати скликали термінову сесію, щоб врятувати КП «ВодГео» від боргів та відключення

20 травня 2019, 11:26

2019 05 20 sesiya17 травня депутати збирались для проведення позачергової сесії.


Економіка
Наш край спрямував до бюджетів майже 4 мільярди гривень податків

17 травня 2019, 10:34

2019 05 15 budgetЗ початку року наша область спрямувала до бюджетів всіх рівнів 3,9 млрд. грн. податків, зборів, платежів.


Суспільство
Лісівники відновили цілюще джерело

22 травня 2019, 17:26

2019 05 22 lis

Унікальне давнє джерело з цілющою водою, яке довгий час було закинуте, відновили смілянські лісівники.


Цікаво
Місяць зменшився на 50 метрів

22 травня 2019, 18:33

2019 05 22 misac

Вчені стверджують, що через тектонічну активність і втрату тепла поверхня супутника Землі скоротилася приблизно на 50 метрів


Афіша
У Смілі діятиме виставка "ПОВЕРНЕННЯ ДОДОМУ"

14 травня 2019, 10:31

2019 05 14 vustavka

З 15 до 22 травня у МБК діятиме виставка «Повернення додому» на підтримку військовополонених моряків, серед яких наш земляк – Олег Мельничук.