Наша електронна пошта:
smila.ua@ukr.net
logo
icon-top-follow icon-top-fb

АНІ Бізнес ланч

 

AZK MIG

Стрічка новин

СМИЛА МРИЯ

 

Суспільство

Газівники скидають всю відповідальність на голів ОСББ

2019 03 14 gaz

 

На нараді з питань ЖКГ заслухали робочу інформацію від представника ПАТ «Черкасигаз» - Смілянський відділок. Він зазначив, що голови ОСББ несуть відповідальність за загальний технічний стан газових мереж у будинку. А за ті труби і газові прилади, що знаходиться у квартирі – відповідає власник квартири.
Оскільки голови ОСББ не фахівці у «газових» питаннях, їх просять укладати договори на обслуговування з «Черкасигазом», щоб зняти з них відповідальність. Проте голови ОСББ бояться цих договорів, приходять з адвокатами, дають їх перечитати юристам. Але насправді в цих документах немає нічого страшного, це суто технічний документ.
Представник ПАТ «Черкасигаз» - Смілянський відділок розповів, що постачання газу припиняється, якщо існує неналежний стан або несправність газових мереж.
Тепер кожне ОСББ повинне закладати у тариф додаткові кошти на обслуговування мереж. У багатьох ОСББ Сміли поки що цього немає, але це доведеться впроваджувати.
Заступник міського голови Олег Черненко у розмові з газівником відстоював інтереси громади та нагадав, що згідно законодавства України, та структура, яка подає газ, перша має право на обслуговування внутрішньо будинкових газових мереж. У даному випадку це ПАТ «Черкасигаз». Тому вони є фактично монополістами у газовій сфері. І, користуючись становищем, інколи шантажують містян та голів ОСББ. Тож треба виробити шляхи співпраці, щоб не виникало непорозумінь, як, наприклад, нещодавно було на вул.Мазура, 5, де жителям на кілька днів відключили газ. Цієї ж думки притримувався і депутат Володимир Бердецький, який висловив масу претензій до роботи газівників міста.
У зв’язку із змінами до законів, тепер одна організація розподіляє газ, а інша організація – постачає газ до кінцевого споживача. Тут виникає багато запитань і проблем, які ще треба вивчати. Тож вирішили наступного разу запросити на нараду обидві газові служби – ПАТ «Черкасигаз» та нову організацію, щоб з’ясувати, хто за що відповідає, і як працювати далі.

scroll back to top

Коментарі  

Геннадій
+1 #7 Геннадій 15.03.2019, 17:41
Цитую smelanin:
Так - як завжди, як в усіх висновках - помиляєтесь!!!!


Дякую, будьласка дайте більш змістовну відповідь.
Цитата
smelanin
-1 #6 smelanin 15.03.2019, 15:04
Цитую Геннадій:
Тобто я погодився купувати газ у «ГАЗ_П» умовно по 120 грн. і розумію що в цю ціну входять всі витрати від видобутку з родовища та постачання газу в квартиру.
І що тепер нам пропонує «ГАЗ_П» «давайте додамо «прокладку» ОСББ, заключим з ними договір на обслуговування нашоїж газової труби, та будемо стригти з них купони» тому що вони не профільна організація. Тобто ОСББ буде змушено підвищить тариф квартпати щоб щомісяця сплачувати певний тариф за «обслуговування» вартість якого я вже оплатив купуючи газ по ціні 120 грн.
Можливо я помиляюсь.

Так - як завжди, як в усіх висновках - помиляєтесь!!!!
Цитата
Геннадій
+2 #5 Геннадій 15.03.2019, 13:54
Тобто я погодився купувати газ у «ГАЗ_П» умовно по 120 грн. і розумію що в цю ціну входять всі витрати від видобутку з родовища та постачання газу в квартиру.
І що тепер нам пропонує «ГАЗ_П» «давайте додамо «прокладку» ОСББ, заключим з ними договір на обслуговування нашоїж газової труби, та будемо стригти з них купони» тому що вони не профільна організація. Тобто ОСББ буде змушено підвищить тариф квартпати щоб щомісяця сплачувати певний тариф за «обслуговування» вартість якого я вже оплатив купуючи газ по ціні 120 грн.
Можливо я помиляюсь.
Цитата
Геннадій
+1 #4 Геннадій 15.03.2019, 11:58
"....На нараді з питань ЖКГ заслухали робочу інформацію від представника ПАТ «Черкасигаз» - Смілянський відділок. Він зазначив, що голови ОСББ несуть відповідальність за загальний технічний стан газових мереж у будинку. А за ті труби і газові прилади, що знаходиться у квартирі – відповідає власник квартири....."
Цитата
**
+2 #3 ** 15.03.2019, 09:00
Які "самородки" ??? Голови ОСББ зобов'язані найняти і залучити до технічного обслуговування мереж підприємство яке має відповідні дозволи (спеціалістів, технічні можливості) для проведення таких видів робіт. І власник квартири сам до своїх мереж не має права лізти, а також повинен заключити договір з професіоналами. А все це коштує гроші, і не малі гроші. Інше питання, що раніше так зване "Технічне обслуговування" входило в ціну на газ. А зараз вони ціну на газ не зменшують, а технічне обслуговування вимагають за додаткові гроші. (без нього мають право відключити).Виходить , що газопостачання нам буде обходитись дорожче. Так би мовити СКРИТЕ ПОДОРОЖЧАННЯ ГАЗУ. Зовсім совість загубили. Хоч би "для отмазки" хоч би "для соблюдения приличий" хоч на п'ять копійок знизили ціну на газ у зв'язку з виведенням з цієї ціни технічного обслуговування. А так нас всіх мають за нізащо. "Внаглую" використовують для свойого збагачення.
Цитата
smelanin
-1 #2 smelanin 14.03.2019, 18:33
Цитую Геннадій:
Тобто я що хочу те і роблю з газовою трубою та приладами в себе в квартирі??? Голови ОСББ мають право найняти "самородків" і теж робити з газовою мережею будинку що заманеться??? Ви зглузду з'їхали??? Чи давно в Смілі НП не було? За мережу по місту місьвиконком буде відповідати? А вам тільки горшенята перераховувати??? Божевільня.

звідки такі питання, одже про це в сюжеті ніслова не сказано?
Цитата
Геннадій
+6 #1 Геннадій 14.03.2019, 14:21
Тобто я що хочу те і роблю з газовою трубою та приладами в себе в квартирі??? Голови ОСББ мають право найняти "самородків" і теж робити з газовою мережею будинку що заманеться??? Ви зглузду з'їхали??? Чи давно в Смілі НП не було? За мережу по місту місьвиконком буде відповідати? А вам тільки горшенята перераховувати??? Божевільня.
Цитата

Додати коментар

 

Захисний код
Оновити

2018 04 26 металобаза2

Дійові особи

Олена Хоменко

Khomenko

  

Про тимчасову зміну місця голосування

 

 

Вікторія Хандусь

Xandys3х4

 

Про господарську діяльність міського парку

 

Віктор Овчаренко

Ovcharenko3x4

 

Про слабкий фізичний розвиток наших дітей

 

 

Авторизуватися через соціальні мережі:

 
Політика
У міськраді засідала комісія

19 березня 2019, 12:24

2019 03 18 narada

Днями провела своє засідання комісія міської ради з питань освіти, науки, молоді та спорту, культури, охорони здоров'я, материнства, дитинства та соціального захисту, засобів масової інформації.


Економіка
Субсидіанти мають право платити менше, якщо на рахунках є невикористана субсидія

17 березня 2019, 14:22

2019 03 17 subsidiyaЯкщо станом на березень на рахунках у субсидіантів в надавачів комунальних послуг є невикористані субсидії, так звана переплата, громадяни мають право платити менше – рівно на суму невикористаної державної допомоги.


Суспільство
Синоптики закликають до весняних робіт на городах і полях

24 березня 2019, 14:18

2019 03 24 gorod

Березень продовжує дивувати мінливістю - то раптовим теплом до 18°, то нічними морозами до 5°.


Цікаво
Як врятуватися від «передвиборчого загострення»

24 березня 2019, 15:20

2019 03 23 zagostrena

Найближчі тижні будемо ще не раз спостерігати прояви передвиборчого загострення. Про це на своїй сторінці у Фейсбуці написала в.о. міністра охорони здоров’я Уляна Супрун.


Афіша
23 березня відбудеться відбірковий тур конкурсу «Пролісок»

22 березня 2019, 17:00

2019 03 22 prolisok

У суботу, 23 березня о 10.00 розпочнеться відбірковий тур улюбленого дитячого міського конкурсу «Пролісок».