Наша електронна пошта:
smila.ua@ukr.net
logo
icon-top-follow icon-top-fb

графський

Стрічка новин

Суспільство

На нараді говорили про проведення індивідуального опалення у 2019 році (відео)

2019 01 10 опалення

 

На засіданні з питань ЖКГ депутат Володимир Бердецький нагадав, що вже у січні треба провести нараду щодо ухвалення міської Програми з проведення індивідуального опалення. Цей процес вже почався у Смілі минулого року. Люди хочуть встановлювати ІО, багато містян почали цим займатися, але до кінця не доробили.
Ще однією проблемою у цьому питанні є те, що технічні умови від КП «Смілакомунтеплоенерго» коштують 4,5 тис. грн. Для людей це дорого.
Міська влада має визначитись: куди рухатись Смілі? Проводити ІО чи зберігати ЦО? І відразу після закінчення нинішнього опалювального сезону треба починати щось робити, щоб здешевити опалення для смілян.
Заступник міського голови Олександр Риджаніч висловив свою категоричну думку – якщо відключатися від ЦО то лише цілим будинком, а не окремими квартирами. Інакше весь дім може провести ІО, послугами КП залишаться користуватися одна-дві квартири, і це не вигідно ні для КП, ні для людей. Порядку не буде.
«У минулому році міська влада надавала дозволи на проведення ІО, тому що тоді була складна ситуація з опаленням. А цього року КП «Смілакомунтеплоенерго» має номінації. Цього року, при цій владі, опалювальний сезон проходитиме спокійно. Тож нехай люди визначаються, що їм економніше і вигідніше - ЦО чи ІО», - пояснив Олександр Риджаніч.
Наразі позиція міської влади така: або весь будинок відключається від ЦО, або ніхто. Поквартирно дозволи не даватимуть.
Хоча начальник управління ЖКГ Сергій Чередніченко заявив, що Президент готує поправки до закону, щоб у 2019 році надавати дозволи на ІО поквартирно. Але ці законодавчі зміни ще тільки в проекті.
Фрагмент цієї дискусії можна подивитись на каналі Сміла.ua

 

scroll back to top

Коментарі  

Спiвчуваючий
0 #3 Спiвчуваючий 13.01.2019, 16:18
Обалдеть!!!
Цитата
татьяна
+5 #2 татьяна 10.01.2019, 16:18
а для того, коли залишилось 2 квартирі і мешканці не спроможні самостійно влаштувати ІО , то в нормальних містах міська влада створює програми допомоги таким сімям , а не просто стає в позу !
Цитата
**
+5 #1 ** 10.01.2019, 15:53
Красавцы. А как это так то дают, то нет?!?!. Часть дома уже с индивидуальными. А остальным почему нельзя. Почему мы теперь должны тянуть всё на себе? Спасать теплосети. Мало того что тариф грабительский, так мы и за общие площади платим и за себя и за того парня, в смысле за индивидуальщиков. Тоже не справедливо. Этот про трубы в подвалах говорил, что замерзнут! А почему сейчас индивидуальщики не платят за обогрев этих труб??? И не переживают что они замерзли. Уважаемые чиновники, раз уж начали когда-то давать разрешения, то какое моральное право вы имеете не давать их остальным людям. Вы себе попроводили индивидуальное уже давно или живете в частных домах скорее всего потому и пытаетесь других заставить платить по грабительским тарифам, прикрываясь заботой об оставшихся двух кватрирах... А не справедливее ли будет этим двум квартирам просто помочь????
Цитата

Додати коментар

 

Захисний код
Оновити

2018 04 26 металобаза2

 

Дійові особи

Андрій Журіда

Журида

 

Про те, чому Сміла не повинна брати на себе чужі борги

 

Анатолій Терещенко

Терещенко3 4 

 

Про нинішню і колишню владу

 

Сергій Чередніченко

Чередніченко2

 

Про борги КП «Смілакомун теплоенерго»

 

Авторизуватися через соціальні мережі:

 
Політика
На сесії планують розглянути більше тридцяти питань(наживо)

21 січня 2019, 16:14

2019 01 21 стрим

Основний привід зібрання: затвердження схеми теплопостачання міста. 


Економіка
Стартує робота над Стратегією розвитку області на 2021-2027 роки

23 січня 2019, 10:20

2019 01 21 Стратегия

Розпочинається підготовка Стратегії розвитку Черкаської області до 2027 року, за якою житиме найближчі роки.


Суспільство
У минулому році найчастіше одружувались у Балаклеї, Березняках та Костянтинівці

23 січня 2019, 17:27

2019 01 22 одруження2

У 2018 році у Смілянському районі побралося 210 пар.


Цікаво
Легендарна пальма, якій більше 200 років, розквітає чотири десятиліття поспіль

23 січня 2019, 18:32

2019 01 23 пальма

У київському ботанічному саду імені Фоміна розцвіла пальма Ливистона - найстаріше дерево в колекції ботсаду.


Афіша
На День Соборності організують ланцюг єдності та розгорнуть 100-метровий прапор

21 січня 2019, 14:38

2019 01 21 Соборність

Міські заходи з нагоди Дня Соборності України