Наша електронна пошта:
smila.ua@ukr.net
logo
icon-top-follow icon-top-fb

АНІ Бізнес ланч

 

AZK MIG

Стрічка новин

СМИЛА МРИЯ

 

Суспільство

На нараді говорили про проведення індивідуального опалення у 2019 році (відео)

2019 01 10 опалення

 

На засіданні з питань ЖКГ депутат Володимир Бердецький нагадав, що вже у січні треба провести нараду щодо ухвалення міської Програми з проведення індивідуального опалення. Цей процес вже почався у Смілі минулого року. Люди хочуть встановлювати ІО, багато містян почали цим займатися, але до кінця не доробили.
Ще однією проблемою у цьому питанні є те, що технічні умови від КП «Смілакомунтеплоенерго» коштують 4,5 тис. грн. Для людей це дорого.
Міська влада має визначитись: куди рухатись Смілі? Проводити ІО чи зберігати ЦО? І відразу після закінчення нинішнього опалювального сезону треба починати щось робити, щоб здешевити опалення для смілян.
Заступник міського голови Олександр Риджаніч висловив свою категоричну думку – якщо відключатися від ЦО то лише цілим будинком, а не окремими квартирами. Інакше весь дім може провести ІО, послугами КП залишаться користуватися одна-дві квартири, і це не вигідно ні для КП, ні для людей. Порядку не буде.
«У минулому році міська влада надавала дозволи на проведення ІО, тому що тоді була складна ситуація з опаленням. А цього року КП «Смілакомунтеплоенерго» має номінації. Цього року, при цій владі, опалювальний сезон проходитиме спокійно. Тож нехай люди визначаються, що їм економніше і вигідніше - ЦО чи ІО», - пояснив Олександр Риджаніч.
Наразі позиція міської влади така: або весь будинок відключається від ЦО, або ніхто. Поквартирно дозволи не даватимуть.
Хоча начальник управління ЖКГ Сергій Чередніченко заявив, що Президент готує поправки до закону, щоб у 2019 році надавати дозволи на ІО поквартирно. Але ці законодавчі зміни ще тільки в проекті.
Фрагмент цієї дискусії можна подивитись на каналі Сміла.ua

 

scroll back to top

Коментарі  

Спiвчуваючий
0 #3 Спiвчуваючий 13.01.2019, 16:18
Обалдеть!!!
Цитата
татьяна
+5 #2 татьяна 10.01.2019, 16:18
а для того, коли залишилось 2 квартирі і мешканці не спроможні самостійно влаштувати ІО , то в нормальних містах міська влада створює програми допомоги таким сімям , а не просто стає в позу !
Цитата
**
+5 #1 ** 10.01.2019, 15:53
Красавцы. А как это так то дают, то нет?!?!. Часть дома уже с индивидуальными. А остальным почему нельзя. Почему мы теперь должны тянуть всё на себе? Спасать теплосети. Мало того что тариф грабительский, так мы и за общие площади платим и за себя и за того парня, в смысле за индивидуальщиков. Тоже не справедливо. Этот про трубы в подвалах говорил, что замерзнут! А почему сейчас индивидуальщики не платят за обогрев этих труб??? И не переживают что они замерзли. Уважаемые чиновники, раз уж начали когда-то давать разрешения, то какое моральное право вы имеете не давать их остальным людям. Вы себе попроводили индивидуальное уже давно или живете в частных домах скорее всего потому и пытаетесь других заставить платить по грабительским тарифам, прикрываясь заботой об оставшихся двух кватрирах... А не справедливее ли будет этим двум квартирам просто помочь????
Цитата

Додати коментар

 

Захисний код
Оновити

2018 04 26 металобаза2

Дійові особи

Віктор Овчаренко

Ovcharenko3x4

 

Про слабкий фізичний розвиток наших дітей

 

 

Олег Міщенко

2019 03 13 micchenko

 

 

Про рух фур у центрі міста 

 

 

Сергій Чередніченко

Cherednichenko3x4

 

Про складну ситуацію з теплопостачанням в місті

 

Авторизуватися через соціальні мережі:

 
Політика
Олексій Цибко мріє повернутися на посаду міського голови Сміли

14 лютого 2019, 09:34

2019 02 14 Цибко 

Екс-мер Сміли Олексій Цибко планує повернутися на посаду міського голови.


Економіка
Субсидіанти мають право платити менше, якщо на рахунках є невикористана субсидія

17 березня 2019, 14:22

2019 03 17 subsidiyaЯкщо станом на березень на рахунках у субсидіантів в надавачів комунальних послуг є невикористані субсидії, так звана переплата, громадяни мають право платити менше – рівно на суму невикористаної державної допомоги.


Суспільство
У Смілі встановлять 10 спортивних майданчиків

21 березня 2019, 09:25

2019 03 21maidanchuk

У міській раді відбулася нарада, на якій мова йшла про стан реалізації важливих інфраструктурних об’єктів.


Цікаво
360 років тому народився Іван Мазепа

20 березня 2019, 18:25

2019 03 21 mazepa

Іван Мазепа народився 360 років тому. І вже три століття пропаганда Кремля таврує українського гетьмана


Афіша
У неділю у Смілі відзначать Міжнародний День театру

20 березня 2019, 13:10

2019 03 21 aficha

24 березня о 17.00 у міському будинку культури відбудеться святковий вечір «За лаштунками і на сцені».