Наша електронна пошта:
smila.ua@ukr.net
logo
icon-top-follow icon-top-fb

 

Agro robota

 

Стрічка новин

Авторизуватися через соціальні мережі:

 

 

 

Ukraine

 

Суспільство

Міська влада знає, що у Смілі 60 точок продажу наркотиків

Міський голова Олексій Цибко пропонує новий шлях для боротьби із злочинністю в місті. Він сказав, що знає про те, що у місті є 60 точок продажу наркотиків. «Нам не треба воювати із наркоманами і злодіями, розшукувати їх. Треба просто встановити якісне вуличне освітлення і камери відеоспостереження. Коли буде відеонагляд, який покриватиме все місто, поліції буде легше працювати. Та й злодії і наркомани самі покинуть наше місто, тому що їм не вигідно буде займатись своїми злочинними справами. Я буду боротись з наркоманією. Я не хочу, щоб наркомани труїли наших дітей», - сказав Олексій Цибко.
Наразі за ініціативи міського голови київська фірма готує комерційну пропозицію, щоб встановити у Смілі освітлення і відеонагляд. Бюджет цих заходів буде прозорим, обговорюватиметься на громадських слуханнях і з депутатами.

scroll back to top

Коментарі  

георгий
+3 #8 георгий 11.06.2018, 06:39
все менты и вся верхушка кормится с наркоты ,лучшая борьба это истребление
Цитата
Олександр К.
+3 #7 Олександр К. 09.06.2018, 21:47
У Смілі десятки вулиць, наа яких навіть асфальку немає і ніколи не було, а вони про освітлення і камери. Ну поставлять хай навіть кілька десятків камер (хоча думаю, що це"кілька" - не більше 2).
Це перекриє 0,00001% території міста. Прямо таки загроза для наркоманів і наркоторгівців... А щоб перекрити все місто - грошей не вистачить ні в якому бюджеті. У камери захват - метрів 20. По крайній мірі на 16 камер треба ставити 1 компьютер і тягнути до нього кабелі. Хоча б на пару таких комп'ютерів треба садити оператора, Та й обслуговувати цю систему комусь треба. Максимум, де це буде зроблено - кілька точок в центрі міста. І все. Не скажу, що від цих камер толку ніякого, але й вірішити всі проблеми цим не вийде. А конкретно - проти наркоторгівлі це аж ніяк не допоможе. Ну покаже камера, що ходять якісь люди. А толку?
Цитата
Юлия журавленко
+3 #6 Юлия журавленко 09.06.2018, 21:45
Все знают кто крышует это все, разговор ни о чем...
Цитата
Виборець
+3 #5 Виборець 09.06.2018, 15:11
Міська влада нехай порахує точки цілодобового продажу самогону. Ці точки діють роками. Поліція про них знає. Чому не закриває? Бо поліція їх "кришує", а потім звітує про збільшення злочинності в Смілі.
Цитата
Житель Смелы
+3 #4 Житель Смелы 09.06.2018, 09:35
Бред сивой кобылы. Работайте и закрывайте эти точки. Знаете, что 60 закройте показательно хоть эти. А идея с камерами, это утопия. Это на ветер куча денег. Все равно покрыть весь город видео наблюдением не получится. Освещение нужно безусловно. А вот за деньги, которые предназначены для камер поставьте лучше новые окна в садиках или школах, или где то в больнице.
Цитата
Ліда
+8 #3 Ліда 08.06.2018, 23:19
Жах!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Тобто відомо кількість точок, а поліція мовчить! чи це вона покриває. Треба величезну суму грошей на камери, яких немає, а поліція отримує зарплату, це їх обовязок ліквідовувати ці точки, а вони осторонь.
В якій державі світу це є???
Цитата
Ігор
+5 #2 Ігор 08.06.2018, 20:18
Все наркомани та наркоторгівці бійтеся! Скоро не буде жодного темного місця в місті де б ви могли ширнутися. Скрізь буде всевидяче око! А поліції навіть жопу не потрібно буде піднімати з крісла, вони вас зразу через обективи арештовувати будуть і навіть кришувати перестануть!
Цитата
Серега
+19 #1 Серега 08.06.2018, 15:17
Дивна позиція . НЕзрозуміло. Так, а що заважає вже сьогодні закрити ці точки, якщо навіть кількість вже відома. Хтось же їх порахував. Побьють ваші фонарі та відеокамери ,дивні сподівання що вони їх злякаються і залишать місто...
Цитата

Додати коментар

 

Захисний код
Оновити

t me

 

Дійові особи

Ігор ТАБУРЕЦЬ

Про роботу на обороноздатність країни

 

 

Олена МОНОВА

Про те, що війна завжди повертається туди, звідки прийшла

 

Марина ДАНИЛЮК-ЯРМОЛАЄВА

 

 

Про суть «мирних угод» в Стамбулі

 

 
 
Політика
Негайного відкриття реєстру декларацій не буде

06 вересня 2023, 17:32

2023 09 06 radaВчора Верховна Рада ухвалила законопроєкт № 9534, яким відновлюється електронне декларування. Однак негайного відкриття реєстру декларацій не буде. За цю правку народні депутати не проголосували.


Економіка
Чого чекати від посівної-2024 та яким буде врожай

19 березня 2024, 17:41

Наприкінці лютого в Україні стартувала посівна кампанія. Станом на початок березня ярими зерновими вже засіяли 68 тис. гектарів у 12 областях


Суспільство
У нашому районі рятувальники ліквідували 2 пожежі житлових будинків

28 березня 2024, 16:27

2024 03 28 pogegЗа минулу добу, 26 березня, на території нашого району рятувальники ліквідували дві пожежі у житлових будинках.


Цікаво
Пацієнт "залізних легень" провів в апараті понад 70 років

28 березня 2024, 17:31

2024 03 28 legeniУ США у віці 78 років помер Пол Александер — один з останніх пацієнтів "залізних легень". Він провів в апараті понад 70 років — BBC.


Афіша
За ініціативи AI HOUSE у Львові відбудеться Generative AI Spring School для ML-спеціалістів

19 березня 2024, 16:35

2024 03 19 gener1Завдяки спільним зусиллям AI HOUSE та Факультету прикладних наук Українського католицького університету у Львові запрацює школа з генеративного штучного інтелекту. Навчальний курс триватиме з 11 по 16 березня.