Наша електронна пошта:
smila.ua@ukr.net
logo
icon-top-follow icon-top-fb

графський

Стрічка новин

19 січня 2019, 11:24

Суспільство

За спалювання сміття у дворі - штраф до 1700 грн

2018 04 13 штраф

 

Спалювання залишків рослинності, сухої трави та сміття - заборонено Законом України. Дим від тліючого листя надзвичайно небезпечний і токсичний. У зв’язку з цим інспекція з благоустрою, екології та забудови міста виконавчого комітету Смілянської міської ради попереджає про заборону спалювання залишків сухої рослинності.


Відповідно до ст. 152 Кодексу України «Про адміністративні правопорушення» за порушення Правил благоустрою території м. Сміла, а саме за спалювання на території міста листя, гілок, відходів виробництва, та у дворах, на кожного громадянина чекає штраф у розмірі від 340 до 1700 гривень.

scroll back to top

Коментарі  

Сергій
+2 #7 Сергій 04.09.2018, 10:42
Цитую Маршал:
Якась нісенітниця. Коли люди пів року, в котлах, для обігріву будинків спалюють дрова, вугілля, торф'яні брикети і т.д. то токсичний дим не виділяється, а якщо раз на рік людина спалить листя та гілля в багатті так вона відразу стає руйнівником екології. Де логіка?


у вас раз на рік. а мої сусіди-дебіли палять КОЖЕН день.
Цитата
Смілянин
0 #6 Смілянин 04.07.2018, 16:56
Цитую смілянин:
Більша частина населення будучи позбавленою належного медицинського обслуговування, достатнього повноцінного харчування, правового захисту, роботи з гідною зарплатою, належного пенсійного забезпечення і т.д. , роблять це свідомо, щоб .... .

Логіка в цьому є, вони не дають людям вище зазначеного, а люди їм дихать.
Цитата
Смілянин
0 #5 Смілянин 04.07.2018, 16:36
де діти гілки від обрізки дерев?
Цитата
юрій
0 #4 юрій 03.07.2018, 12:07
Палити - це шкода. Отримувати тепло при при спалюванні хоч якась користь. Логіка в тому чого буде більше ,шкоди чи користі.Багато людей шкідників, але людства стане меньше,і буде користь. Травіть один одного з ітузіазмом і не шукайте логіки.
Цитата
гість
+8 #3 гість 18.04.2018, 13:33
особисто я проживаю в приватному секторі і щороку зтикаюсь із проблемою вивозу листя, гілок дерев, квітів тощо. про те, я не роблю такого роду свинства. не палю листя та сміття. не роблю цього хоча б тому, що сам цим димом буду дихати. моя сімья. наша влада так багато балакає про те, що ми йдемо в європу. то покажіть мені де в європі дозволено палити сміття? за такі вчинки, приміром в Чехії ( особисто сам там був ) можна попасти на штраф до 1200 євро..... спробуй там запалити. тебе твій же сусід здасть в поліцію. це називається піклування про екологію. про завтрашній день. про те, чим будуть дихати їх діти та онуки. саме тому за такі речі в німеччині можна отримати навіть строк увьязнення ( якщо кілька разів упіймали) для більшості "Мешканців" це абсурд...... потім, самі ж, ходять по лікарях та скаржаться на загострення астми, алергію тощо.
Цитата
смілянин
0 #2 смілянин 16.04.2018, 23:03
Більша частина населення будучи позбавленою належного медицинського обслуговування, достатнього повноцінного харчування, правового захисту, роботи з гідною зарплатою, належного пенсійного забезпечення і т.д. , роблять це свідомо, щоб .... .
Цитата
Маршал
+7 #1 Маршал 15.04.2018, 12:52
Якась нісенітниця. Коли люди пів року, в котлах, для обігріву будинків спалюють дрова, вугілля, торф'яні брикети і т.д. то токсичний дим не виділяється, а якщо раз на рік людина спалить листя та гілля в багатті так вона відразу стає руйнівником екології. Де логіка?
Цитата

Додати коментар

 

Захисний код
Оновити

2018 04 26 металобаза2

 

Дійові особи

Тетяна Бойко

boyko1

 

Про те, як у Смілі викликали аварійну бригаду

 

Андрій Черничко

Chernichko

 

Про збір допомоги для дитячого відділення лікарні імені Павлова

 

Сергій Мошенський

Moshenskiy

 

Про важкі «роздуми» від Ротмістрівської лікарні

 

Авторизуватися через соціальні мережі:

 
Політика
На сесії райради говорили про розбиті дороги

26 грудня 2018, 09:29

2018 12 26 радаВідбулася 45 сесія районної ради, у порядку денному якої було 45 питань.


Економіка
Нацбанк хоче замінити 5 та 10 гривень монетами

19 січня 2019, 12:54

2019 01 18 монети

Паперові купюри номіналом 5 та 10 гривень у Національному банку хочуть замінити на монети відповідних номіналів.


Суспільство
У Березняках школярі провели народознавчу вікторину

19 січня 2019, 15:35

2019 01 17 Викторина

У Березняківській школі, у межах тижня народних традицій, проведено квест для учнів 6 - 10 класів.


Цікаво
Сьогодні – Водохреща

19 січня 2019, 11:24

 2019 01 18 заміна водохреща

Водохреща, Хрещення чи Йордан – народно-релігійне свято, котре православні та греко-католики святкують 19 січня.


Афіша
12 січня на «Авангарді» проведуть обласний Чемпіонат з футзалу для ветеранів

11 січня 2019, 14:35

2019 01 11 футзал12 січня у Смілі на стадіоні «Авангард» відбудуться зустрічі команд Чемпіонату Черкаської області з футзалу у віковій групі ветерани 40+.