Наша електронна пошта:
smila.ua@ukr.net
logo
icon-top-follow icon-top-fb

2018 04 26 металобаза2

 

Стрічка новин

Суспільство

Сьогодні суд поновив Олексія Цибка на посаді міського голови Сміли (відео)

Сьогодні, 28 березня, у Верховному суді України судді адміністративної колегії касаційного суду розглянули питання щодо скасування попередніх рішень судів, зокрема, рішення Кам’янського суду Черкаської області у 2016 році, про відсторонення Олексія Цибка з посади міського голови. Також було ухвалено рішення негайно поновити Олексія Цибка на посаді міського голови.
Це значить, що у Смілі із сьогоднішнього дня є міський голова – Олексій Цибко. Про це журналістам повідомив юрисконсульт Юрій Кармазін, який привітав Олексія Цибка на посаді, привселюдно, перед камерами побажав йому розвивати місто, працювати чесно і прозоро.
Керівник партії «Захисники Вітчизни» Юрій Кармазін розповів, що довгий час жив у Смілі, тут жили його батьки, тому він добре обізнаний із проблемами нашого міста. Знає і про складну ситуацію з теплом, із сміттям, наркоманією та всіма іншими нашими негараздами. Тож попросив міського голову особисто відвідати кожне комунальне підприємство, кожен дитсадочок і школу, дізнатися про всі проблеми і старатись допомогти. Особливе побажання – не чинити політичну розправу і не переслідувати тих, хто тоді засудив Цибка. Мовляв, кожен міський депутат може мати свою точку зору.
У відповідь Олексій Цибко подякував юристам, які допомогли йому відстояти свою позицію, подякував смілянам, які вірили в нього.
Вже третього міського голову у Смілі знімають нечисті на руку депутати, які під шумок дерибанять міський бюджет. Я зупиню цю практику.Служу народу України, - сказав Олексій Цибко.

 

scroll back to top

Коментарі  

Ліза
+9 #14 Ліза 29.03.2018, 19:29
Цитую Степан:
Цитую Микола:
Цитую смілянин:
З чийого карману тепер прийдеться виплатить зарплату Цибку?

Ні з чійого. Оскільки він нічого не робив, то нічого і не заробив, а як почне робити на благо Сміли, то буде отримувати відповідну зарплату. Тут інше питання, що будуть робити депутатіки, які його знімали.... І як тепер розбите корито ділити будуть???

Ви помиляетесь , згідно закону в разі незаконного звільнення працівнику виплачуеться середній заробіток за весь час вимушеного прогулу.

ЗАСПОКОЙТЕСЬ. ПОВІДОМИЛИ, ЩО ЦИБКО ВІДМОВИВСЯ ВІД ЗАРПЛАТИ.ОЦЕ ВЧИНОК! Це вам не Федоренко,який не вспів сісти в крісло вже 600 % премії собі призначив.
Цитата
Ігор
+2 #13 Ігор 29.03.2018, 12:17
Цитую євген:
на чолі тієї групки народних заср....обранців, які знімали Цибка стояли такі клоуни як Хоменко, Кредзинський, Трушкевич та інші. слід звернутись до их особисто. нехай тепер зі свого карману платять. коли вони його знімали то не думали про поворот рішення.

А пецю абажея забули?
Цитата
Микола
+2 #12 Микола 29.03.2018, 12:13
Власть меняется! Меняем шапки!
Все пшли вон!!! Изм езм царь!!! И т.д. и т.пд.
Цитата
Тамара
+6 #11 Тамара 29.03.2018, 09:50
Да Євгене не думали! бо Примак їх запевнив , що Цибко вже ніколи не повернеться! Він все для цього зробив!
Давайте Сміляни будемо мудрі і дамо можливісь Цибку показати себе, всеж таки він обраний законно, а не так як всі ці Федоренки, Синьогуби за рішенням групки депутатів)))
Цитата
Ніна
+2 #10 Ніна 29.03.2018, 08:33
Правий адвокат Цибка , що ніколи дверям буде зачинятись до його кабінету. За два роки проблем стало ще значно більше , а людям вже терпець вірвався. Всі хочуть змін негайно, вже сьогодні.
Цитата
Степан
+1 #9 Степан 29.03.2018, 08:02
Цитую Микола:
Цитую смілянин:
З чийого карману тепер прийдеться виплатить зарплату Цибку?

Ні з чійого. Оскільки він нічого не робив, то нічого і не заробив, а як почне робити на благо Сміли, то буде отримувати відповідну зарплату. Тут інше питання, що будуть робити депутатіки, які його знімали.... І як тепер розбите корито ділити будуть???

Ви помиляетесь , згідно закону в разі незаконного звільнення працівнику виплачуеться середній заробіток за весь час вимушеного прогулу.
Цитата
євген
+7 #8 євген 28.03.2018, 19:10
на чолі тієї групки народних заср....обранців, які знімали Цибка стояли такі клоуни як Хоменко, Кредзинський, Трушкевич та інші. слід звернутись до их особисто. нехай тепер зі свого карману платять. коли вони його знімали то не думали про поворот рішення.
Цитата
Іван
+2 #7 Іван 28.03.2018, 18:59
Думаю, що це тільки на користь нашому місту. Хай покаже свою роботу міський голова вибраний громадою. Цікаво , які посади тепер будуть у Федоренка та Синьогуба
Цитата
Ирина
+5 #6 Ирина 28.03.2018, 18:40
Не завидую Цибку. За отопительный сезон уже третий руководитель в Смеле . Как он будет теперь все это разгребать .Если выиграл суд, так может стоит привлечь его адвокатов пусть и городу родному помогут в борьбе с Энергоинвестом. А то пишут, что 4 юриста в горисполке, только толку от них никакого.Пусть разберется, что это за тайный договор у Смелакомунтеплоэнерго что уже такой долг в 80 млн?
Цитата
Виборець
+4 #5 Виборець 28.03.2018, 18:06
Тетяна Карло вже привітала Цибка букетом квітів, чи знову думає, до якого табору пристати.
Цитата

Додати коментар

 

Захисний код
Оновити

РОБОТА АНИ1

Дійові особи

Зоя Казанжі

Kazanshi

 

Про громадських активістів

 

 

Володимир Бердецький

Бердецький

 

 

Про те, що у Смілі досі немає ціни на тепло

 

Микола Стуженко

Стуженко1

 

Про зарплату працівникам СМСЧ№14 та нараду з Уляною Супрун

реклама АР 1

Авторизуватися через соціальні мережі:

 
Політика
Не відбулось засідання виконкому, бо більшість виїхала із Сміли

21 вересня 2018, 09:27

2018 09 21 виконкомВчора мало відбутися чергове засідання виконавчого комітету Смілянської міської ради.


Економіка
У більшості родин офіційно працює лише одна особа

02 вересня 2018, 14:49

2018 09 02 родиниЗа даними Головного управління статистики у Черкаській області, працюючих осіб у своєму складі мають 60,5% домогосподарств Черкащини


Суспільство
Футбольний Кубок Смілянщини здобула команда «Агро-Рось» із Ташлика

18 вересня 2018, 17:49

2018 09 18 футбол316 вересня на стадіоні «Юність» відбувся розіграш чергового кубку Смілянщини на призи Всеукраїнського об'єднання «ЧЕРКАЩАНИ».


Цікаво
Сьогодні – Свята Покрова

14 жовтня 2018, 10:33

2018 10 14 Pokrova14 жовтня відзначається одне з найбільш шанованих свят в Україні - свято Покрови Пресвятої Богородиці.


Афіша
Смілян запрошують на свято богатирської сили

19 вересня 2018, 14:01

2018 09 19 Етап кубкаПід час Міжнародної агропромислової виставки AGROEXPO-2018, яка пройде у Кропивницькому, стартує Етап Кубка світу зі стронгмену