Наша електронна пошта:
smila.ua@ukr.net
logo
icon-top-follow icon-top-fb

АНІ Бізнес ланч

 

AZK MIG

Стрічка новин

19-03-2019
Рятувальники заблокували центральну автобусну зупинку у Смілі

Щойно від пересічного жителя Сміли надійшло повідомлення, що на автобусній зупинці залишено невідомий предмет.

Читати далі...

СМИЛА МРИЯ

 

Суспільство

У Смілі визначили 20 дітей, які отримають по 500 грн стипендії міської ради

З метою стимулювання творчо обдарованих дітей та молоді виконавчий комітет міської ради 22 березня прийняв рішення щодо призначення стипендії творчо обдарованим дітям і молоді у розмірі 500,00 грн. кожному щомісячно на період з січня по червень 2018 року:

 

1) Бакай Єлизаветі, учениці навчально-виховного комплексу «Загально - освітня школа І-ІІІ ступенів №3 – колегіум», вихованці дитячо-юнацької спортивної школи «Олімп» та спортивного клубу «Монарх» за І місце на Чемпіонаті Світу з годзю – рю карате;

 

2) Біляковій Юлії, учениці навчально-виховного комплексу «Загальноосвітня школа І ст. – гімназія ім. В.Т. Сенатора», вихованці дитячо-юнацької спортивної школи «Олімп» та спортивного клубу «Монарх» за І, ІІ місця на Кубку України з годзю – рю карате;

 

3) Валявській Єлизаветі, учениці навчально-виховного комплексу «Ліцей - загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів «Лідер» за ІІ місце у VIII Всеукраїнській науково-технічній виставці-конкурсі молодіжних інноваційних проектів «Майбутнє України» у номінації «Інформаційно-комунікаційні системи та технології» та за ІІ місце у категорії «Комп’ютерні науки» на Всеукраїнському конкурсі Інтел-Техно Україна 2017-2018, національному етапі міжнародного конкурсу науково-технічної творчості школярів;

 

4) Воронюк Олесі, учениці навчально-виховного комплексу «Ліцей - загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів «Лідер»за І місце у Міжнародному фестивалі-конкурсі мистецтв «Соняшник»;

 

5) Зайвій Юлії, учениці навчально-виховного комплексу «Дошкільний навчальний заклад-загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №15» за ІІІ місце у Міжнародному мовно-літературному конкурсі учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка;

 

6) Зайченку Олексію, учню загальноосвітньої школи І-ІІІ ст.№7, вихованцю дитячо – юнацької спортивної школи «Олімп» за І місце в Кубку України з футзалу, переможцю номінації «Кращий гравець» Кубку України з футзалу;

 

7) Куготу Дмитру, учню Смілянської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 6,за І та ІІІ місця у особисто – командному Кубку України з мотокросу;

 

8) Маслюк Євгенії, учениці навчально-виховного комплексу «Загальноосвітня школа І ст. – гімназія ім. В.Т. Сенатора», переможцю Міжнародного конкурсу шкільних медіа;

 

9) Нечай Богдані, учениці загальноосвітньої школи І-ІІІ ст.№11, володарю І премії Міжнародного фестивалю «Золотий лелека» у номінації «Театральне мистецтво»;

 

10) Опарі Софії, учениці загальноосвітньої школи І-ІІІ ст.№12, володарю Гран-прі Міжнародного конкурсу мистецтв «Соняшник» у номінації «Декоративно-ужиткове мистецтво» та за ІІ місце у Міжнародному конкурсі мистецтв «Соняшник» у номінації «Естрадний вокал»;

 

11) Панасенку Костянтину, учню навчально-виховного комплексу «Загальноосвітня школа І ст. – гімназія ім. В.Т. Сенатора», вихованцю дитячо-юнацької спортивної школи «Олімп» та спортивного клубу «Монарх» за І, ІІ, ІІІ місця на Кубку України з годзю – рю карате;

 

12) Протас Діані, учениці загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №10, володарю І премії ХХ Міжнародного конкурсу-фестивалю виконавців гумору і сатири,музичного фольклору імені Андрія Сови; лауреату диплома І ступеня ХVІІ Всеукраїнського фестивалю аматорських театрів та цирку «Театральний форум 2017» у номінації «Читці - декламатори»;

 

13) Самборському Артему, учню навчально-виховного комплексу «Ліцей - загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів «Лідер», вихованцю дитячо-юнацької спортивної школи «Олімп» та спортивного клубу «Монарх» за І, ІІ, ІІІ місця на Кубку України з годзю – рю карате;

 

14) Селезню Євгенію, учню Смілянської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 6 за І місце у ІІІ етапі Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка; лауреату ІІ премії ХХ Міжнародного конкурсу – фестивалю виконавців гумору і сатири, музичного фольклору імені Андрія Сови; лауреату ІІІ премії Міжнародного фестивалю «Золотий лелека» у номінації «Театральне мистецтво»;

 

15) Селезень Марії, учениці Смілянської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 6, володарю І премії ХХ Міжнародного конкурсу-фестивалю виконавців гумору і сатири,музичного фольклору імені Андрія Сови; володарю ІІІ премії Міжнародного фестивалю «Золотий лелека» у номінації «Театральне мистецтво»;

 

16) Сірик Варварі, учениці навчально-виховного комплексу «Загально - освітня школа І-ІІІ ступенів №3 – колегіум», вихованці дитячої школи мистецтв, володарю Гран-прі І Всеукраїнського фестивалю - конкурсу «Аzовація: Я – зірка Азовського моря»;

 

17) Федорець Анастасії, учениці Смілянської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 1, володарю Гран-прі XIVМіжнародного дитячого фестивалю – конкурсу «Світ талантів» у номінації «Художники»; за І, ІІ і ІІІ місця у Міжнародному проекті eTwinning;

 

18) Цьомі Івану, учню загальноосвітньої школи І-ІІІ ст.№11, вихованцю будинку дитячої та юнацької творчості за ІІ місце у Міжнародному турнірі з настільного тенісу «Білі молнії» (Дніпро)»;

 

19) Чернявському Олександру, учню загальноосвітньої школи І-ІІІ ст.№7, вихованцю дитячо – юнацької спортивної школи «Олімп» та спортивного клубу «Спарта» за два І-х місця в Кубку України з традиційного карате;

 

20) Шинкарюку Андрію, учню загальноосвітньої школи І-ІІІ ст.№1, вихованцю дитячо – юнацької спортивної школи «Олімп» за І місце в Кубку України з футзалу, переможцю номінації «Кращий воротар» Кубку України з футзалу;

 

А також вирішено відзначити грамотою виконавчого комітету Смілянської міської ради тренерів, керівників, викладачів, які підготували творчо обдарованих дітей і молодь м. Сміла на призначення стипендії:

 

Белгородського Юрія Сергійовича, методиста Черкаського обласного центру роботи з обдарованим дітьми, відділення Малої академії наук України;

 

Дудник Анну Яківну, вчителя української мови та літератури навчально-виховного комплексу «Дошкільний навчальний заклад-загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №15»;

 

Ковбасу Станіслава Миколайовича, тренера-викладача з карате Смілянської дитячо-юнацької спортивної школи «Олімп» та спортивного клубу «Спарта»;

 

Козубенко Оксану Іванівну, викладача відділення сольного співу Смілянської дитячої школи мистецтв;

 

Коломійця В’ячеслава Анатолійовича, тренера-викладача з футболу Смілянської дитячо-юнацької спортивної школи «Олімп»;

 

Кугота Віталія Михайловича, тренера з мотокросу;

 

Опару Світлану Євгеніївну, керівник гуртка «Мистецтво бісероплетіння» Будинку дитячої та юнацької творчості;

 

Остапову Світлану Володимирівну, керівника гуртка «Журналістика» навчально-виховного комплексу«Загальноосвітня школа І ст. – гімназія ім. В.Т. Сенатора»;

 

Пітенка Сергія Анатолійовича, тренера-викладача з карате Смілянської дитячо-юнацької спортивної школи «Олімп» та спортивного клубу «Монарх»;

 

Симоненко Світлану Іванівну, керівника театрального гуртка «Міраж» Будинку дитячої та юнацької творчості;

 

Сосуліну Тетяну Дмитрівну, викладача Черкаської дитячої художньої школи ім.Данила Нарбута;

 

Цьому Людмилу Олександрівну, вчителя української мови та літератури загальноосвітньої школи І-ІІІ ст.№6;

 

Цьому Світлану Георгіївну, керівника гуртка «Настільний теніс» Будинку дитячої та юнацької творчості;

 

Шастун Наталію Олександрівну, художнього керівника Зразкового художнього колективу «Театр естрадної пісні «Ерідан».

scroll back to top

Додати коментар

 

Захисний код
Оновити

2018 04 26 металобаза2

Дійові особи

Віктор Овчаренко

Ovcharenko3x4

 

Про слабкий фізичний розвиток наших дітей

 

 

Олег Міщенко

2019 03 13 micchenko

 

 

Про рух фур у центрі міста 

 

 

Сергій Чередніченко

Cherednichenko3x4

 

Про складну ситуацію з теплопостачанням в місті

 

Авторизуватися через соціальні мережі:

 
Політика
Олексій Цибко мріє повернутися на посаду міського голови Сміли

14 лютого 2019, 09:34

2019 02 14 Цибко 

Екс-мер Сміли Олексій Цибко планує повернутися на посаду міського голови.


Економіка
Субсидіанти мають право платити менше, якщо на рахунках є невикористана субсидія

17 березня 2019, 14:22

2019 03 17 subsidiyaЯкщо станом на березень на рахунках у субсидіантів в надавачів комунальних послуг є невикористані субсидії, так звана переплата, громадяни мають право платити менше – рівно на суму невикористаної державної допомоги.


Суспільство
В Антарктиді пінгвіни крадуть у полярників обладнання

19 березня 2019, 18:33

2019 03 19 pongvin

На аномальну поведінку птахів поскаржилися латвійські полярники, якi прибули на українську полярну станцію «Академік Вернадський», аби взяти проби грунту, повідомляє «Україна молода». Аналізувати їх мають уже в Латвії.


Цікаво
Завершується будівництво першого у світі горизонтального хмарочоса

17 березня 2019, 15:26

2019 03 17 xnarochos

У Китаї, в рамках проекту Raffles City Chongqing, завершується будівництво першого у світі горизонтального хмарочоса, який вже назвали інженерним дивом сучасного світу.


Афіша
У Кам'янському заповіднику відкрилась виставка вишивки, створена чоловічими руками

17 березня 2019, 11:30

2019 03 17 vistavkaУ виставковому залі Кам'янського державного історико-культурного заповідника відкрилася виставка вишивки, виконаної... чоловічими руками.