Наша електронна пошта:
smila.ua@ukr.net
logo
icon-top-follow icon-top-fb

 

Agro robota

 

Стрічка новин

Авторизуватися через соціальні мережі:

 

 

 

Ukraine

 

Суспільство

Автори гербів сіл Носачів і Березняки отримали подарунки

Житель села Носачів Владислав Кравченко - студент 6 курсу магістратури Черкаського національного університету імені Богдана Хмельницького спільно з командою однодумців, яку очолив сільський голова Віктор Кравченко, розробили, провели обговорення серед односельців та вихідців із села і подали на затвердження сесії сільської ради проекти власної символіки (Герб села, Прапор села та Гімн села). До речі слова до Славня написані славетною землячкою Надією Іванівною Матюшенко-Гребенюк.

За ініціативою сільського голови села Березняки Надії Гончаренко у 2015 році було оголошено конкурс на створення Герба села Березняки. Над цим проектом виявили бажання попрацювати Наталія Анатоліївна Олійник та Анна Олександрівна Губа. На засіданні виконавчого комітету сільської ради було затверджено їх спільний ескіз.
Наталія Олійник - вчитель початкових класів Березняківської загальноосвітньої школи. Коли дивишся на тендітну статуру цієї жінки, дивуєшся, де вона бере силу та натхнення? Адже виховує п’ятеро власних діточок, працює у школі та є активною жителькою села й громадянкою своєї країни. Незважаючи на свою зайнятість, вона знаходить час для мистецтва. За ініціативою сільського голови Надії Василівни минулої осені Наталія оформила фойє Будинку культури розписом в українському стилі. Вона також розмалювала кілька автобусних зупинок, які тепер радують око односельчан.
За свої досягнення і внесок у розвиток сіл Владислав Кравченко та Наталія Анатоліївна Олійник отримали подарунки від сільських голів на районному святі до Дня Смілянського району.

scroll back to top

Коментарі  

Максим
0 #6 Максим 20.11.2018, 19:21
Калита Любов 067-120-14-76
Цитата
Камінська Ольга Мико
+1 #5 Камінська Ольга Мико 18.11.2018, 18:01
Люди!

Шукаю у с.Носачів жінку на ім'я Любов Калита, яка точно проживала у селі 16 років тому за адресою вул. Леніна 52. Мала 2 сини.

Чи зараз проживає не знаю, можливо виїхала в Італію. Шукає подруга Іванка зі Львова. Можливо хтось має контакти чи знає її особисто!
Відгукніться)

Дякую наперед дуже
Цитата
Максим
+3 #4 Максим 25.03.2018, 17:56
[quote name="Едуард"]Ви поїдьте в саме " розвинене" село Смілянської району Балаклею та подивіться в якому стані в центрі села знаходиться державний символ України прапор України. Висить на флагштоці тряпка розірвана, брудна ніби її собаки тягали та рвали. Можу фото викласти.

Напишіть звернення на ім"я сільського голови з пропозицією замінити прапор та в подальшому належним чином ставитися до державної символіки.
Цитата
Едуард
0 #3 Едуард 23.03.2018, 14:39
Ви поїдьте в саме " розвинене" село Смілянської району Балаклею та подивіться в якому стані в центрі села знаходиться державний символ України прапор України. Висить на флагштоці тряпка розірвана, брудна ніби її собаки тягали та рвали. Можу фото викласти. Ганьба та срамота! І так майже кругом і з всим іншим. А ви ідіоти, якісь дурниці видумуєте. Які ж в нас тупорилі люди!
Цитата
Едуард
-2 #2 Едуард 23.03.2018, 10:23
Що за бред!!!! Люди ви, що вже геть з глузду з'їхали! Які герби, гімни, прапори?! Ви ще оголосіть носачівську народну імперію. Ще трохи і з такими людьми та керівниками, єдиним гербом та символом стане могильник хрест, а гімн буде вити вітер... Немає слів. Коли Бог хоче покарати людей він забирає в них розум.
Цитата
Максим
0 #1 Максим 23.03.2018, 09:10
де можна побачити проекти символіки села?
Цитата

Додати коментар

 

Захисний код
Оновити

t me

 

Дійові особи

Ігор ТАБУРЕЦЬ

Про роботу на обороноздатність країни

 

 

Олена МОНОВА

Про те, що війна завжди повертається туди, звідки прийшла

 

Марина ДАНИЛЮК-ЯРМОЛАЄВА

 

 

Про суть «мирних угод» в Стамбулі

 

 
 
Політика
Негайного відкриття реєстру декларацій не буде

06 вересня 2023, 17:32

2023 09 06 radaВчора Верховна Рада ухвалила законопроєкт № 9534, яким відновлюється електронне декларування. Однак негайного відкриття реєстру декларацій не буде. За цю правку народні депутати не проголосували.


Економіка
Чого чекати від посівної-2024 та яким буде врожай

19 березня 2024, 17:41

Наприкінці лютого в Україні стартувала посівна кампанія. Станом на початок березня ярими зерновими вже засіяли 68 тис. гектарів у 12 областях


Суспільство
У нашому районі рятувальники ліквідували 2 пожежі житлових будинків

28 березня 2024, 16:27

2024 03 28 pogegЗа минулу добу, 26 березня, на території нашого району рятувальники ліквідували дві пожежі у житлових будинках.


Цікаво
Пацієнт "залізних легень" провів в апараті понад 70 років

28 березня 2024, 17:31

2024 03 28 legeniУ США у віці 78 років помер Пол Александер — один з останніх пацієнтів "залізних легень". Він провів в апараті понад 70 років — BBC.


Афіша
За ініціативи AI HOUSE у Львові відбудеться Generative AI Spring School для ML-спеціалістів

19 березня 2024, 16:35

2024 03 19 gener1Завдяки спільним зусиллям AI HOUSE та Факультету прикладних наук Українського католицького університету у Львові запрацює школа з генеративного штучного інтелекту. Навчальний курс триватиме з 11 по 16 березня.