Наша електронна пошта:
smila.ua@ukr.net
logo
icon-top-follow icon-top-fb

графський

Стрічка новин

Суспільство

На підтримку КП «Смілакомунтеплоенерго» виділили з бюджету 2 млн грн

Вчора ввечері відбулися засідання постійних комісії міської ради з питань бюджету та житлово-комунального господарства і комунальної власності. Депутати розглянули й обговорили кілька актуальних проблем міста, але найбільше уваги приділили фінансовій підтримці комунального підприємства «Смілакомунтеплоенерго» - вирішили йому надати поворотну фінансову допомогу на безоплатній основі на 2018 рік.
Справа в тому, що КП «Смілакомунтеплоенерго» знову розпочало свою діяльність із 1 лютого 2018 року, замість ТОВ «Сміла Енергоінвест». Але у нашого КП відсутні обігові кошти для ведення господарської діяльності. Немає грошей ні на здійснення авансування для закупівлі номінацій на природній газ у лютому 2018 році, ні на виплату зарплати працівникам, ні на інші потреби.
Тому депутати обговорювали запропоновану керівництвом КП «Смілакомунтеплоенерго» Програму фінансової підтримки комунального підприємства шляхом надання поворотної фінансової допомоги на безоплатній
основі на 2018 рік та для забезпечення сталого функціонування виробничого процесу й уникнення зриву опалювального сезону 2017-2018 років у місті Сміла.
Згідно з цією Програмою, загальний обсяг фінансових ресурсів за рахунок коштів бюджету м. Сміла складає 2 млн грн.
Планується, що коли сміляни розрахуються за тепло, спожите у лютому, то КП отримає 35 млн грн. Звісно, більша половина цих коштів піде на оплату за газ, за електроенергію. Але потім підприємство вже зможе «ставати на ноги», повертати борги і починати працювати.
Окрім цього, депутати погодили нову редакцію статуту КП «Смілакомунтеплоенерго».
Проте основне рішення з цього питання буде ухвалене на черговій сесії Смілянської міської ради.

scroll back to top

Коментарі  

Смілянин
+4 #1 Смілянин 21.02.2018, 06:31
Це що таємниця звідки ці 2 млн гривень взято і де гарантія, що вони будуть повернуті і коли? При такому стані доріг, відключили вуличне освітлення, щоб страдала інша частина населення, яка проживає в приватному секторі і про опалення їхніх будинків ніхто і ніколи навіть не думав. Є надавачі послуг, є споживачі, от і думайте. Влада якщо думає на чомусь зекономить, то хай економить на тих, що користуються послугами теплопостачання і хай це буде освітлення, уборка снігу, території, побутових відходів і т.д.При таких рішеннях тепер потрібно іншій частині людей виходити і перекривать дороги.
Цитата

Додати коментар

 

Захисний код
Оновити

2018 04 26 металобаза2

 

Дійові особи

Сергій Рудик

Рудикк

 

 

 

Про добрі новини

 

Михайло Семагін

Semagin

 

Про згортання блок-постів

 

 

Олександр Безпрозванний

Безпрозванний

 

 

Як на Смілу повісили борговий зашморг

 

Авторизуватися через соціальні мережі:

 
Політика
Звернення про розпуск міської ради – на розгляді у Верховній Раді

24 жовтня 2018, 10:07

2018 10 24 депутатиПісля звернення до Верховної Ради обласних депутатів щодо призначення позачергових виборів міського голови Сміли та депутатів Смілянської міської ради, надійшов лист до обласної державної адміністрації та обласної ради.


Економіка
Підприємства Сміли заборгували своїм працівникам більше 7,5 мільйонів гривень

25 жовтня 2018, 15:27

2018 10 25 зарплатаУ міській раді недавно обговорювали питання про заборгованість із виплати заробітної плати на підприємствах міста.


Суспільство
На тарифній комісії ухвалили ціну на тепло – 86,38 грн за квадратний метр

06 листопада 2018, 20:05

2018 11 06 тарифДуже емоційним і напруженим було сьогоднішнє засідання тарифної комісії.


Цікаво
Зробіть такі прикраси для ялинки разом зі своїми малюками⠀⠀⠀⠀

08 грудня 2018, 15:53

2018 12 08 играшкиЦя суміш називається «холодна порцеляна» і з неї дуже зручно виготовляти прикраси на ялинку


Афіша
Київський театр привезе у Смілу комедію «Обережно, жінки!»

07 листопада 2018, 14:28

2018 11 07 комедияСмілянських театралів чекає нова цікава вистава, яку до нашого міста привезуть актори театру «Тисячоліття» з Києва.