Наша електронна пошта:
smila.ua@ukr.net
logo
icon-top-follow icon-top-fb

2018 04 26 металобаза2

 

Стрічка новин

Суспільство

На підтримку КП «Смілакомунтеплоенерго» виділили з бюджету 2 млн грн

Вчора ввечері відбулися засідання постійних комісії міської ради з питань бюджету та житлово-комунального господарства і комунальної власності. Депутати розглянули й обговорили кілька актуальних проблем міста, але найбільше уваги приділили фінансовій підтримці комунального підприємства «Смілакомунтеплоенерго» - вирішили йому надати поворотну фінансову допомогу на безоплатній основі на 2018 рік.
Справа в тому, що КП «Смілакомунтеплоенерго» знову розпочало свою діяльність із 1 лютого 2018 року, замість ТОВ «Сміла Енергоінвест». Але у нашого КП відсутні обігові кошти для ведення господарської діяльності. Немає грошей ні на здійснення авансування для закупівлі номінацій на природній газ у лютому 2018 році, ні на виплату зарплати працівникам, ні на інші потреби.
Тому депутати обговорювали запропоновану керівництвом КП «Смілакомунтеплоенерго» Програму фінансової підтримки комунального підприємства шляхом надання поворотної фінансової допомоги на безоплатній
основі на 2018 рік та для забезпечення сталого функціонування виробничого процесу й уникнення зриву опалювального сезону 2017-2018 років у місті Сміла.
Згідно з цією Програмою, загальний обсяг фінансових ресурсів за рахунок коштів бюджету м. Сміла складає 2 млн грн.
Планується, що коли сміляни розрахуються за тепло, спожите у лютому, то КП отримає 35 млн грн. Звісно, більша половина цих коштів піде на оплату за газ, за електроенергію. Але потім підприємство вже зможе «ставати на ноги», повертати борги і починати працювати.
Окрім цього, депутати погодили нову редакцію статуту КП «Смілакомунтеплоенерго».
Проте основне рішення з цього питання буде ухвалене на черговій сесії Смілянської міської ради.

scroll back to top

Коментарі  

Смілянин
+4 #1 Смілянин 21.02.2018, 06:31
Це що таємниця звідки ці 2 млн гривень взято і де гарантія, що вони будуть повернуті і коли? При такому стані доріг, відключили вуличне освітлення, щоб страдала інша частина населення, яка проживає в приватному секторі і про опалення їхніх будинків ніхто і ніколи навіть не думав. Є надавачі послуг, є споживачі, от і думайте. Влада якщо думає на чомусь зекономить, то хай економить на тих, що користуються послугами теплопостачання і хай це буде освітлення, уборка снігу, території, побутових відходів і т.д.При таких рішеннях тепер потрібно іншій частині людей виходити і перекривать дороги.
Цитата

Додати коментар

 

Захисний код
Оновити

РОБОТА АНИ1

Дійові особи

Ірина Бобошко

Бобошко1

 

Про наклеп і плітки навколо «вишиванки» на тротуарі біля Будинку рад 

Ярослав Березань

березань2

 

 

 

Про створення ОТГ

 

Володимир Овсійчук

овсийчук

 

Про те, що у боргах водоканалу також винна і міська влада

 

реклама АР 1

Авторизуватися через соціальні мережі:

 
Політика
Не відбулось засідання виконкому, бо більшість виїхала із Сміли

21 вересня 2018, 09:27

2018 09 21 виконкомВчора мало відбутися чергове засідання виконавчого комітету Смілянської міської ради.


Економіка
У більшості родин офіційно працює лише одна особа

02 вересня 2018, 14:49

2018 09 02 родиниЗа даними Головного управління статистики у Черкаській області, працюючих осіб у своєму складі мають 60,5% домогосподарств Черкащини


Суспільство
Футбольний Кубок Смілянщини здобула команда «Агро-Рось» із Ташлика

18 вересня 2018, 17:49

2018 09 18 футбол316 вересня на стадіоні «Юність» відбувся розіграш чергового кубку Смілянщини на призи Всеукраїнського об'єднання «ЧЕРКАЩАНИ».


Цікаво
Спостерігається нашестя великих медуз

26 вересня 2018, 17:34

2018 09 26 медузиНа пляжах Одеси спостерігається нашестя великих медуз-корнерот


Афіша
Смілян запрошують на свято богатирської сили

19 вересня 2018, 14:01

2018 09 19 Етап кубкаПід час Міжнародної агропромислової виставки AGROEXPO-2018, яка пройде у Кропивницькому, стартує Етап Кубка світу зі стронгмену