Наша електронна пошта:
smila.ua@ukr.net
logo
icon-top-follow icon-top-fb

2018 04 26 металобаза2

 

 купала

Стрічка новин

22 червня 2018, 17:28

Суспільство

Смілянські депутати просять Черкасигаз надати ліміти

Такого у Смілі ще не було: термінова позачергова сесія міської ради розпочалась близько 22-ої години 5 грудня, а завершилась о 2.30 ночі 6 грудня. Депутати одностайно ухвалили звернення до Черкаського облгазу щодо надання лімітів для комунального підприємства «Смілакомунтеплоенерго». Міська рада уповноважила КП «Смілакомунтеплоенерго» опалювати місто, не беручи на себе борги Енергоінвеста.
Сьогодні, 6 грудня, секретар міської ради Костянтин Синьогуб разом із делегацією депутатів поїде з цим зверненням до Черкас, щоб «вибити» ліміти газу на 60-тиденний термін для безперебійної роботи міських котелень в опалювальний сезон 2017-2018 року.

scroll back to top

Коментарі  

Борис
+3 #3 Борис 07.12.2017, 11:46
Шановний причому тут «Смілакомунтеплоенерго» до Енергоінвеста. Ви уважніше читайте.

А до того, що майно Смілянської міської ради перебуває в спільному користуванні Смілатеплокомун енерго та енергоінвеста! Тобто вони в свою діяльність повинні здійснювати спільно, а точніше енергоінвест повинен узгоджувати всі дії щодо котелень з смілатеплокомун енерго, а вони на них ложили, мяко кажучи. З іншої сторони знаючи що в них є "РІШАЛА" в міській раді, які тримають руку на пульсі колуарних перемовин, та можуть вставити свої 5 копійок. Ви або не володієте ситуацією повністю, або робите вигляд що не володієте. В енергоінвеста зараз основна задача покласти борги на місто і тихесенько відійти від справ з мільйонами... Для цього і проводиться повна дескридитація міської влади, щоб розставити своїх людей на потрібні місця.
Цитата
Олександр
+3 #2 Олександр 06.12.2017, 14:25
Цитую Борис:
Це їм Хоменко підсказав? Де здоровий глузд??? Приватна компанія винна гроші, а міські депутати повинні просити надати газ їм, щоб ті надалі косили бабло! Ромочка видно поскаржився, що його боса закрили то або ви просите газ і його випускають або ми заморозимо все місто. ГА.....НИ!!! Людей ні за що не рахують!!! А ще хочуть керувати містом... гидко це все спостерігати...


Шановний причому тут «Смілакомунтеплоенерго» до Енергоінвеста. Ви уважніше читайте.
Цитата
Борис
+9 #1 Борис 06.12.2017, 09:42
Це їм Хоменко підсказав? Де здоровий глузд??? Приватна компанія винна гроші, а міські депутати повинні просити надати газ їм, щоб ті надалі косили бабло! Ромочка видно поскаржився, що його боса закрили то або ви просите газ і його випускають або ми заморозимо все місто. ГА.....НИ!!! Людей ні за що не рахують!!! А ще хочуть керувати містом... гидко це все спостерігати...
Цитата

Додати коментар

 

Захисний код
Оновити

2018 05 04 ани

Дійові особи

Володимир Ховайба

Ховайба

 

Про перші кроки об’єднаної громади

 

Юрій Ткаченко

ткаченко1

 

Про відпочинок і оздоровлення дітей на Черкащині

 

Олексій Цибко

цибко 

Про прозорість влади та новий стиль керування містом

 

Авторизуватися через соціальні мережі:

 
Політика
Міський голова розпускає виконком

26 травня 2018, 14:55

2018 05 26 виконкомНа офіційному сайті Смілянської міської ради з'явився ПРОЕКТ рішення "Про розпуск виконавчого комітету".


Економіка
Маєте велику хату – будете без субсидій

02 травня 2018, 11:28

2018 05 02 субсидУкраїнці, які мають у власності авто віком до п’яти років та житло із завеликою, на думку Кабміну, площею, втрачають право на житлові субсидії


Суспільство
Олексій Цибко розповів, що зробив за два місяці на посаді мера

01 червня 2018, 11:27

2018 06 01 цибкоПомітно, що міський голова Олексій Цибко постійно рахує свої дні на посаді міського голови.


Цікаво
Міфи про 22 червня

22 червня 2018, 17:28

2018 06 22 мифи22 червня визначено як День скорботи і вшанування пам’яті жертв війни


Афіша
7 липня у Самгородку святкуватимуть Івана Купала

13 червня 2018, 10:46

купала1У суботу, 7 липня, у Самгородку традиційно святкуватимуть Івана Купала.