Наша електронна пошта:
smila.ua@ukr.net
logo
icon-top-follow icon-top-fb

Стрічка новин

Суспільство

Будуватимуть гідроелектростанцію

2017 08 03 Дамба

 

Міська влада планує залучити інвестиції для побудови гідроелектростанції.
На одній із нарад у міськвиконкомі таку інформацію озвучив начальник міського управління архітектури Михайло Клименко.
Гідроелектростанцію на 4 турбіни по 40 кіловат пропонують розмістити на Тясминській греблі – між двома мостами.

scroll back to top

Коментарі  

євген
+4 #3 євген 04.08.2017, 17:24
сміттєпереробний завод вже побудували..... перед цим будували асфальтобетонний завод, тепер ГЕС..... далі космодром? доведіть до кінця хоч одне. крім обіцянок і словоблуддя ніякої роботи.....
Цитата
Олександр К.
0 #2 Олександр К. 04.08.2017, 15:31
4 турбіни по 40 кіловат? Щось слабкувато для електростанції. Хоча води там для постійної роботи чогось потужнішого не вистачить, мабуть. І за скільки воно окупиться? Чомусь думаю, що інвестора не знайдуть.
Цитата
Петро
+3 #1 Петро 04.08.2017, 10:30
....так чё мелочится....давай уже атомную
Цитата

Додати коментар

 

Захисний код
Оновити

фристайл

Дійові особи

Юрій Ткаченко

ткаченко1

 

 

Про ремонт доріг

 

 

Тетяна Забожко

Забожко

 

Про підняття тарифів на воду

 

 

Микола Щербаков

Щербаков М

 

Про спалах захворювання на африканську чуму свиней у селі Ташлик

 

 

Авторизуватися через соціальні мережі:

 
Політика
Смілянські депутати обрали секретаря міської ради – ним став податківець Костянтин Синьогуб

20 листопада 2017, 15:52

2017 11 20 сесСьогодні відбулось чергове 55-те засідання сесії Смілянської міської ради сьомого скликання.


Економіка
Нарахування «зимової» субсидії

18 жовтня 2017, 16:33

2017 10 17 субсВ Україні офіційно розпочався процес розрахунку розміру зимової субсидії. У жовтні управління соціального захисту населення автоматично розрахують розмір допомоги на опалювальний сезон


Суспільство
13-річна школярка-сирота зі сміли негайно потребує допомоги

18 листопада 2017, 10:57

2017 11 18 допомогаСмілянці Каріні Сігуновій тільки-но виповнилося 13 років, але випробування, яке підготувало їй життя занадто тяжка ноша для маленької дівчинки


Цікаво
З Південної Кореї океанічними течіями передають їжу, одяг та новини у Північну Корею (відео)

21 квітня 2018, 15:39

2018 04 21 кореяПредставники гуманітарних груп Південної Кореї навчилися використовувати океанічні течії, щоб переправляти їжу, одяг та інформаційну контрабанду громадянам Північної Кореї.


Афіша
Творча зустріч Андрія Кокотюхи з черкащанами – 7 грудня

22 листопада 2017, 18:30

2017 11 22 КокотюхаУсім, хто захоплюється творчістю українського письменника та сценариста Андрія Кокотюхи, повідомляємо, що на 7 грудня запланована його зустріч з читачами у Черкасах