Наша електронна пошта:
smila.ua@ukr.net
logo
icon-top-follow icon-top-fb

Стрічка новин

23-10-2017
«Смілакомунтеплоенерго» одержала ліцензію на поставку тепла

Черкаська обласна державна адміністрація прийняла розпорядження видати комунальному підприємству «Смілакомунтеплоенерго» ліцензії

Читати далі...

Суспільство

Будуватимуть гідроелектростанцію

2017 08 03 Дамба

 

Міська влада планує залучити інвестиції для побудови гідроелектростанції.
На одній із нарад у міськвиконкомі таку інформацію озвучив начальник міського управління архітектури Михайло Клименко.
Гідроелектростанцію на 4 турбіни по 40 кіловат пропонують розмістити на Тясминській греблі – між двома мостами.

scroll back to top

Коментарі  

євген
+4 #3 євген 04.08.2017, 17:24
сміттєпереробний завод вже побудували..... перед цим будували асфальтобетонний завод, тепер ГЕС..... далі космодром? доведіть до кінця хоч одне. крім обіцянок і словоблуддя ніякої роботи.....
Цитата
Олександр К.
0 #2 Олександр К. 04.08.2017, 15:31
4 турбіни по 40 кіловат? Щось слабкувато для електростанції. Хоча води там для постійної роботи чогось потужнішого не вистачить, мабуть. І за скільки воно окупиться? Чомусь думаю, що інвестора не знайдуть.
Цитата
Петро
+3 #1 Петро 04.08.2017, 10:30
....так чё мелочится....давай уже атомную
Цитата

Додати коментар

 

Захисний код
Оновити

Дійові особи

Юлія Фомічова

Fomichova

 

«Самотня» мама

 

 

Юрій Ткаченко

tkachenko

 

 

Про «ТОВ “Сміла Енергоінвест”

 

 

Олександр Беззубий

2017 08 22 Беззубий

 

Про проведення капітального ремонту центральної районної лікарні

  

Авторизуватися через соціальні мережі:

 
Політика
«Державні дороги фінансуємо, а районні – у жахливому стані»,– депутати про свою роботу

10 жовтня 2017, 14:17

2017 10 10 сесГаряче аж до криків було сьогодні на засіданні позачергової сесії районної ради.


Економіка
Нарахування «зимової» субсидії

18 жовтня 2017, 16:33

2017 10 17 субсВ Україні офіційно розпочався процес розрахунку розміру зимової субсидії. У жовтні управління соціального захисту населення автоматично розрахують розмір допомоги на опалювальний сезон


Суспільство
Сміляни досі мерзнуть у своїх оселях (відео)

19 жовтня 2017, 15:30

2017 10 19 холодноПро проблеми з теплопостачанням у Смілі знає вже вся Україна


Цікаво
15 влучних українських фразеологізмів на всі випадки життя

22 жовтня 2017, 16:47

2017 10 22 фразЗдивуйте рідних своєю багатою мовою!


Афіша
У Смілі стартують Всеукраїнські змагання з мотокросу

20 жовтня 2017, 16:34

2017 10 20 мотоЗавтра у Смілі розпочинається фінал Кубку України з мотокросу.