Наша електронна пошта:
smila.ua@ukr.net
logo
icon-top-follow icon-top-fb

 

Agro robota

 

Стрічка новин

Авторизуватися через соціальні мережі:

 

 

 

Ukraine

 

Суспільство

Бандити тікали на автівці

Нахабний нічний «стрілок», який учора поцілив із гранатомета в піцерію «Атлантида», був не один.
Його чекала темна іномарка поблизу дитячого майданчика. Після пострілу злочинець заскочив до салону – і машина зірвалася у напрямку школи № 5.1
Там суцільна темінь, а тому легко загубитися від переслідувачів.

 

2017 04 10 атл


Про це мені сьогодні розповіла жінка, яка не спала тієї ночі, тому що мучилися від підвищеного тиску. Приблизно о другій годині сорок п’ять хвилин вона виглянула з вікна й побачила автівку ймовірних терористів.
Після вибуху жінка побачила, як машина швидко поїхала.


Вадим НІКІТІН

На фото видно будинок, де проживає очевидець події, та дорога, якою тікали терористи

scroll back to top

Коментарі  

Тарас
+1 #3 Тарас 12.04.2017, 13:31
Гандьба смілянській поліції!!!! В нашій тихенькій Смілі стріляють з гранотомета!!! Та й ще поблизу дитячого майданчика та житлових будинків, школи і т.д. Скоро що буде моторошно ходити по місту? Потрібно, щоб цей злочин розхслідувало СБУ, а не поліція. СБУ-- єдиний правоохоронний орган держави,який працює і бореться з тероризмом та сепаратизмом.
Цитата
Сергій
+2 #2 Сергій 11.04.2017, 06:38
Від переслідувачів? Від яких. Правильніше -"від ЙМОВІРНИХ переслідувачів", або просто -"зникли на автівці з місця злочину"! А то прям Чикаго з переслідуванням і погонею. Нема кому!!!
Цитата
Олександр К.
+2 #1 Олександр К. 10.04.2017, 21:42
Шановний авторе! Я розумію, що мій коментар не буде опубліковано. Надіюсь, що ви хоч його прочитаєте. Оскільки ви ще не видалили цю статтю, я так розумію, що поліція з вами ще не зв'язувалася? Тоді це страшно. Повинні б уже, якщо не повні дундуки. Ви б ще хрестиком позначили вікно свідка. Ви розумієте, що здаєте свідка терористам? А якщо завтра (чи ще й сьогодні) в якесь з вікон того будинку залетить якась муха? Ви будете винні. Бо на поліцію, з огляду на вищесказане, надії небагато. А в попередній статті ви писали про те, що треба озброюватися (на чиюсь думку). Дехто уже озброївся - "мухами" (а може не лише ними). Ну і що?
Цитата

Додати коментар

 

Захисний код
Оновити

t me

 

Дійові особи

Ігор ТАБУРЕЦЬ

Про роботу на обороноздатність країни

 

 

Олена МОНОВА

Про те, що війна завжди повертається туди, звідки прийшла

 

Марина ДАНИЛЮК-ЯРМОЛАЄВА

 

 

Про суть «мирних угод» в Стамбулі

 

 
 
Політика
Негайного відкриття реєстру декларацій не буде

06 вересня 2023, 17:32

2023 09 06 radaВчора Верховна Рада ухвалила законопроєкт № 9534, яким відновлюється електронне декларування. Однак негайного відкриття реєстру декларацій не буде. За цю правку народні депутати не проголосували.


Економіка
Чого чекати від посівної-2024 та яким буде врожай

19 березня 2024, 17:41

Наприкінці лютого в Україні стартувала посівна кампанія. Станом на початок березня ярими зерновими вже засіяли 68 тис. гектарів у 12 областях


Суспільство
У нашому районі рятувальники ліквідували 2 пожежі житлових будинків

28 березня 2024, 16:27

2024 03 28 pogegЗа минулу добу, 26 березня, на території нашого району рятувальники ліквідували дві пожежі у житлових будинках.


Цікаво
Пацієнт "залізних легень" провів в апараті понад 70 років

28 березня 2024, 17:31

2024 03 28 legeniУ США у віці 78 років помер Пол Александер — один з останніх пацієнтів "залізних легень". Він провів в апараті понад 70 років — BBC.


Афіша
За ініціативи AI HOUSE у Львові відбудеться Generative AI Spring School для ML-спеціалістів

19 березня 2024, 16:35

2024 03 19 gener1Завдяки спільним зусиллям AI HOUSE та Факультету прикладних наук Українського католицького університету у Львові запрацює школа з генеративного штучного інтелекту. Навчальний курс триватиме з 11 по 16 березня.