Наша електронна пошта:
smila.ua@ukr.net
logo
icon-top-follow icon-top-fb

14Лютого 1

Стрічка новин

19 лютого 2019, 08:32
19-02-2019
У Смілі СБУ проведе антитерористичні навчання

Завтра і післязавтра, 20-21 лютого, координаційна група антитерористичного центру при управлінні СБУ в Черкаській області проведе у Смілі антитерористичні тактико-спеціальні навчання.

Читати далі...

Суспільство

Матері-героїні отримали пільги

Пільги на житлово-комунальні послуги отримали смілянки, які мають почесне звання «Мати-героїня».
Це питання розглядалося на нещодавній сесії Смілянської міської ради, і депутати прийняли рішення зменшити на сто відсотків оплату за житлово-комунальні послуги цим шанованим жінкам.
Крім того, вони платитимуть за користування телефоном лише 50 відсотків.
Усього в Смілі проживає 25 матерів-героїнь.

scroll back to top

Коментарі  

Петро
+1 #28 Петро 10.10.2018, 21:43
Я люблю тебя, жизнь,
Что само по себе и не ново.
Я люблю тебя, жизнь,
Я люблю тебя снова и снова.
Вот уж окна зажглись,
Я шагаю с работы устало.
Я люблю тебя, жизнь,
И хочу, чтобы лучше ты стала.
Как поют соловьи,
Полумрак, поцелуй на рассвете
И вершина любви —
Это чудо великое — дети!
Вновь мы с ними пройдем
Детство, юность, вокзалы, причалы,
Будут внуки... Потом
Все опять повторится сначала.
Как поют соловьи,
Полумрак, поцелуй на рассвете
И вершина любви —
Это чудо великое — дети!
Вновь мы с ними пройдем
Детство, юность, вокзалы, причалы,
Будут внуки... Потом
Все опять повторится сначала.
Цитата
Марія
+7 #27 Марія 12.10.2017, 18:19
Шановні мамаші-багатодітні, однодітні і т.д., Ви всі чим займаєтесь?
Ви, подібно до брудних пліткарок накинулись одна на одну і ображаєте і себе і людей. Ви краще подумайте про дітей-сиріт з дитячих будинків, про дітей, які живуть з зоні проведення АТО під обстрілами ворога, про тяжкохворих, невиліковних дітей. От хто потребує допомоги. А Ви про що пишете, з кого берете приклад (зі своїх сусідів)?Ви вживаєте вислів "Героям Слава". Цей святий вислів потрібен тільки для шанування справжніх чоловіків, чоловіків-героїв, які в зоні АТО захищають всю Україну, а Ви цей вислів вживаєте для своїх особистих інтересів.
Цитата
Настуська
-10 #26 Настуська 11.10.2017, 20:43
Це точнісінько так водій маршрутки чіплявсь на очах до мамі героїні не хотів везти її коли та показувала посвідчення пільгове...Фонд школи це добровільно ..І.. ви не здавайте на фонд школи ,чого ж ви ? !чи з вас силоміць хтось гроші стягує на фонд школи?Чого ж ви себе змушуєте зі скрипом на зубах здавати гроші?А потім возмущаєтесь . Нащо робити показуху? Я теж здаю не завжди гроші на потреби школи ,бо маю власну думку ,а цим потребам нема кінця і краю в наш такий скрутний час .Світ дуже великий щоб задовольнити всі людські потреби і дуже малий ,щоб задовольнити людську жадібність ,І чого б це я заглядала б по чужим гаманцям...
Цитата
Аліна
-7 #25 Аліна 11.10.2017, 19:46
Завидуйте молча! Нічого подібного,у нас в класі 4 багатодітних родин одна з них моя сусідка,вони не тільки здають систематично гроші на фонд школи вони ще й активно допомагають потребуючим сім'ям .Це ж добре що багатодітна мама ще й встигає робити манікюр та одягатись по останній моді! Я завжди беру приклад зі своєї сусідки ,завжди цікаво послухати досвідчену і старшу за тебе людину яка чудово так виглядає Героям Слава!
Цитата
Читачка
+9 #24 Читачка 11.10.2017, 19:23
Багатодітні матері, ви що про себе возомнили? Ви чому ображаєте інших людей та їх матерів вовчицями? Може ви самі самки поросні?Ідіть працюйте і запезпечуйте своїх дітей, а не доїть державу. Правильно пише Людмила, ви всі в золоті, і грошей ні на що не здаєте. Ви тільки тероризуєте управління соціального захисту.
Цитата
Моніка
-9 #23 Моніка 11.10.2017, 18:49
Галино в тебе вузький інтелект ,інакше читала уважніше і зрозуміла би суть написаного ! Заспокойся Тому пояснюю тобі ще раз розлуго : жінки співучасники які говорять зневажливо про матерів героїнь,їх напевно народила вовчиця ,бо у темряві— всі гості приятелі.....І не треба перекручувати ! І нема чого захищати свого Тараса ,тебе що правда колить?треба жінкою бути пер за все ! Незалежно скільки в тебе дітей чи одна чи п,ять ! А осуджувати жінок героїнь разом з чоловіками ставати їхніми співучасниками — нікуди не годиться,! А ти осуджуєш !Бо ж краще перемогти свій язик ,ніж постити на хлібі і воді..Я ніколи не любила пліток і терпіти не можу як чоловіки пліткують ! .Я пишаюся мамами героїнями! ГЕРОЯМ СЛАВА!
Цитата
Людмила
+11 #22 Людмила 11.10.2017, 10:37
Ті, хто захищає багатодітних матерів, поясніть одне, чому ці мамаші, приходять на батьківські збори в школу всі одягнені по останній моді, з шикарним манікюром, в золоті і т.д., нічого не здають на фонд школи та класу, кажуть, що грошей немає.
Цитата
Галина
+9 #21 Галина 11.10.2017, 10:34
Моніка, не треба цитувати якогось Тараса. Саме ти і тільки ти написала, що жінка, яка народила одну дитину вовчиця. Відповідай за свої слова сама, а не звинувачуй інших.
Цитата
аліна
-9 #20 аліна 11.10.2017, 01:48
Цитую Моніка, може твоя мати "вовчиця" і ти разом з нею. Мабуть твоя
мати тебе народила в темряві, що не дала тобі інтелекту та вихованості. » С. Дуже соромно за цю жінку яка зневажає жінок героїнь ще й потурає своїм приятелям в темряві» Моніка ,не дивуйся таким людям .Зазвичай такі людям їм немає що сказати...бо ймовірно вони з великим соромом в минулому .... бо звикли їсти не тільки матерів героїнь ,Плітки і злоба це їхня пожива ... бо плітки і злоба це опіум пригноблених
Цитата
Оксана
-9 #19 Оксана 11.10.2017, 00:59
[quote name="Галина"]Моніка, може твоя мати "вовчиця" і ти разом з нею. Мабуть твоя мати тебе народила в темряві, що не дала тобі інтелекту та
Не суди Галино всіх по собі ....А що ж тобі дала твоя мати -вовиця,раз ти співучасниця брудних балачок разом зі своїми гостями приятелями ,раз ненавидиш жінок героїнь?Бо ти не жінка а стерво егоїстка яка не зазнала любові від своїх батьків....
Цитата

Додати коментар

 

Захисний код
Оновити

Зимова 1

2018 04 26 металобаза2

Дійові особи

Юлія Фомічова

фомичова

 

Про материнський погляд на реальність освітянських реформ

 

Микола Стуженко

Стуженко1

 

Про проблеми з фінансуванням пільгових ліків та інсуліну 

 

Анатолій Терещенко

Терещенко3 4

 

З нагоди відзначення 101-ї річниці бою під Крутами

 

ON 245 245 PRO

 

Авторизуватися через соціальні мережі:

 
Політика
Олексій Цибко мріє повернутися на посаду міського голови Сміли

14 лютого 2019, 09:34

2019 02 14 Цибко 

Екс-мер Сміли Олексій Цибко планує повернутися на посаду міського голови.


Економіка
Торік комбінат «Дніпро» отримав надходжень більше 9 мільйонів гривень

08 лютого 2019, 12:30

2019 02 08 дніпро

Смілянський комбінат Держрезерву «Дніпро» за 2018 рік отримав надходжень на загальну суму майже 9,2 млн грн. Такий результат у 1,7 разів перевищив планові очікувані показники, визначені на початку минулого року.


Суспільство
У полі лежали 58 артилерійських снарядів

19 лютого 2019, 12:25

2019 02 19 припаси

На полі у селі Лукашівка Монастирищенського району місцевими жителями були знайдені вибухонебезпечні предмети.


Цікаво
Раїса Кириченко любила високі зачіски, книги та домашню кухню

17 лютого 2019, 15:28

2019 02 14 кириченко

9 лютого 2005-го через хворе серце пішла з життя співачка Раїса Кириченко. Їй був 61 рік. Вона виконувала пісні "Я козачка твоя", "Пане полковнику", "Мамина вишня".


Афіша
В Смілі презентуватимуть навчання у Польщі

24 січня 2019, 17:22

2019 01 24 польш16 лютого Українсько-польський центр освіти "UniverPL" запрошує Смілянські родини в яких підростають абітурієнти на презентацію навчання у Польщі