Наша електронна пошта:
smila.ua@ukr.net
logo
icon-top-follow icon-top-fb

14Лютого 1

Стрічка новин

19 лютого 2019, 08:32
19-02-2019
У Смілі СБУ проведе антитерористичні навчання

Завтра і післязавтра, 20-21 лютого, координаційна група антитерористичного центру при управлінні СБУ в Черкаській області проведе у Смілі антитерористичні тактико-спеціальні навчання.

Читати далі...

Політика

Міський голова розпускає виконком

На офіційному сайті Смілянської міської ради з'явився ПРОЕКТ рішення "Про розпуск виконавчого комітету".
"У зв’язку з неналежним здійсненням виконавчим комітетом Смілянської міської ради наданих йому повноважень, міська рада вирішила:
1. Розпустити виконавчий комітет міської ради 7 скликання.
2. Вважати таким, що втратило чинність рішення міської ради від 09.12.2017 № 59-5/VII «Про утворення виконавчого комітету Смілянської міської ради».
3. Контроль за виконанням рішення покласти на секретаря міської ради Синьогуба К.І. та постійну комісію міської ради з питань місцевого самоврядування, депутатської діяльності та етики, законності, правопорядку та боротьби з організованою злочинністю, запобіганню корупції." - йдеться у ПРОЕКТІ рішення.
Міський голова Олексій Цибко майже відразу сказав, що не працюватиме з таким виконкомом, тому що має зовсім іншу думку про його роботу, вважає, що мер і виконавчий комітет мають діяти спільно, мати однакове бачення розвитку Сміли, а не сваритися між собою. На останньому засіданні члени виконавчого комітету повідомили Олексієві Цибку, що не погоджуються з його точкою зору, мовляв, у кожної людини має бути своя думка. Те, що міський голова і представники виконкому мислять по-різному, це добре і піде на користь Смілі. Також члени виконавчого органу розповідали меру про свою складну роботу і про те, що справляються зі своїми обов’язками, допомогли місту пережити важкий опалювальний сезон. Олексій Цибко вислухав їх, але, очевидно, прийняв своє рішення.

scroll back to top

Коментарі  

Петро
+2 #5 Петро 27.05.2018, 10:06
Цитую Виборець:
Правильне рішення. Головне, щоб члени нового виконкому були професійними, дбали за смілян, а не набивали власні кишені. та дерибанили бюджет.

Откуда в ж** шеколад.....?!
Цитата
Той хто знає
+3 #4 Той хто знає 27.05.2018, 10:04
Цитую Сергій Петрович:
Цікаво чи не цього через суд добивався Приймак , коли в.о був Синьогуб та суд віхилив його позов ? А тут Цибко погоджує проек про розпуск з Приймаком і Синьогубом . В чому так розійшлись точки зору . Хтось щось розуміє?

А що тут розуміти - руїна.... Руїна на вулицях, руїна в головах. Поки панки чубляться у холопів чуби тріщать. Стара українська сумна мудрість. У нашого народу є величезна проблема - ми не вміємо працювати в команді та не довіряємо один одному. Якщо щось і робимо хороше, то лише собі коханому, а на всіх і все інше нам насрать. Такі не всі але таких більшість. Це ментальність така.
Цитата
Петро
+2 #3 Петро 27.05.2018, 08:28
Вірною дорогою йдемо товариші!!! Міняємо Синьогубщину на Цибківщину. Ура-ааа!!!
Цитата
Сергій Петрович
+5 #2 Сергій Петрович 26.05.2018, 22:37
Цікаво чи не цього через суд добивався Приймак , коли в.о був Синьогуб та суд віхилив його позов ? А тут Цибко погоджує проек про розпуск з Приймаком і Синьогубом . В чому так розійшлись точки зору . Хтось щось розуміє?
Цитата
Виборець
+8 #1 Виборець 26.05.2018, 22:33
Правильне рішення. Головне, щоб члени нового виконкому були професійними, дбали за смілян, а не набивали власні кишені. та дерибанили бюджет.
Цитата

Додати коментар

 

Захисний код
Оновити

Зимова 1

2018 04 26 металобаза2

Дійові особи

Юлія Фомічова

фомичова

 

Про материнський погляд на реальність освітянських реформ

 

Микола Стуженко

Стуженко1

 

Про проблеми з фінансуванням пільгових ліків та інсуліну 

 

Анатолій Терещенко

Терещенко3 4

 

З нагоди відзначення 101-ї річниці бою під Крутами

 

ON 245 245 PRO

 

Авторизуватися через соціальні мережі:

 
Політика
Олексій Цибко мріє повернутися на посаду міського голови Сміли

14 лютого 2019, 09:34

2019 02 14 Цибко 

Екс-мер Сміли Олексій Цибко планує повернутися на посаду міського голови.


Економіка
Торік комбінат «Дніпро» отримав надходжень більше 9 мільйонів гривень

08 лютого 2019, 12:30

2019 02 08 дніпро

Смілянський комбінат Держрезерву «Дніпро» за 2018 рік отримав надходжень на загальну суму майже 9,2 млн грн. Такий результат у 1,7 разів перевищив планові очікувані показники, визначені на початку минулого року.


Суспільство
У полі лежали 58 артилерійських снарядів

19 лютого 2019, 12:25

2019 02 19 припаси

На полі у селі Лукашівка Монастирищенського району місцевими жителями були знайдені вибухонебезпечні предмети.


Цікаво
Раїса Кириченко любила високі зачіски, книги та домашню кухню

17 лютого 2019, 15:28

2019 02 14 кириченко

9 лютого 2005-го через хворе серце пішла з життя співачка Раїса Кириченко. Їй був 61 рік. Вона виконувала пісні "Я козачка твоя", "Пане полковнику", "Мамина вишня".


Афіша
В Смілі презентуватимуть навчання у Польщі

24 січня 2019, 17:22

2019 01 24 польш16 лютого Українсько-польський центр освіти "UniverPL" запрошує Смілянські родини в яких підростають абітурієнти на презентацію навчання у Польщі