Наша електронна пошта:
smila.ua@ukr.net
logo
icon-top-follow icon-top-fb

АНІ Бізнес ланч

 

AZK MIG

Стрічка новин

24 березня 2019, 10:23
23 березня 2019, 15:31

СМИЛА МРИЯ

 

Політика

На виконкомі з великим скандалом проголосували за підвищений тариф на воду, але загроза страйку КП «ВодГео» залишається

Сьогодні був дуже скандальний і насичений виконком, який тривав 5 годин без перерви. Левову частку часу обговорювали роботу КП «ВодГео» і новий підвищений тариф на воду.

 

2018 04 12 виконком1

 

Спершу рішення про збільшення тарифу не набрало достатньої кількості голосів. Двоє членів виконкому – Богдан Дубовський і Азер Мірзоєв були проти, п’ятеро – утримались, лише 7 представників виконкому голосували «за».

Через те, що вже більше, ніж пів року блокується прийняття важливого для міста рішення по тарифу, член виконкому, волонтер і активіст Віктор Овчаренко виніс пропозицію про розпуск такого «недієвого» виконкому. Міський голова Олексій Цибко підтримав цю пропозицію, відверто заявивши, що не зможе працювати із такими людьми, які шкодять містянам. Зчинився ґвалт, хотіли скликати позачергову сесію і змінювати виконком.

 

2018 04 12 виконком2


Тим часом слово взяли рядові працівники КП «ВодГео» і повідомили, що такими діями влада знищує водоканал. Колектив завтра виходить на страйк. Про це вже домовлено і всіх попереджено. Ображені представники КП «ВодГео» гуртом залишили зал засідань…
Потім члени виконкому заспокоїлись і вирішили цим складом таки ухвалити інші, потрібні містянам рішення. Таких питань було більше 30. У процесі роботи виникла думка ще раз переголосувати питання по тарифах для водоканалу, але внести компромісні зміни у це рішення.

Аж у самому кінці засідання, після 19.00 вечора, члени виконкому знову повернулися до голосування. Всі вже були втомлені, знову сперечались. Проте за новий тариф таки проголосували, домовившись, що директор КП «ВодГео» щомісяця звітуватиме про кожну витрачену копійку з отриманих грошей.
А смілянам треба змиритись і погодитись на той тариф, що буде запропоновано. Іншого виходу у нас немає. Підприємство «ВодГео» на грані знищення, а Сміла – на межі комунальної і екологічної катастрофи.

Якщо не працюватиме наш водоканал, влітку ми не виживемо без води і каналізації… Тож рятувати наше місто доведеться нам, містянам, за власний рахунок - за гроші із наших гаманців.

scroll back to top

Коментарі  

ОЛЬГА
+3 #9 ОЛЬГА 17.05.2018, 17:38
Сама паскудна організація це водоканал, таке враження. що вони розрахункові листи заповнюють зі стелі, скільк б не заплатив через інтернет завжди приходять борги, незрозумілі показники. а так як подають воду у Смілі і такої якості, то це водоканал має доплачувати людям за ту гидоту ,що тече по трубах та коли їм заманеться
Цитата
Іван
+8 #8 Іван 13.04.2018, 23:56
Листи Рудика не подіяли на міського голову. Все таки підняли тариф і нічого собі- аж на 25 %!!!!!!!!!! І це не зважаючи на те, що за добу подають воду не 24 а 18 год. Знову будуть труїти всіх хлоркою. Щось перевіряли водгео і так про результат перевірки ніхто і не доповів. МІФК ж піарилось що вони займаються проблемами як знизити енергозатрати водгео. Одні балачки скрізь, а бідне населення стає ще біднішим.
Цитата
Ігор
+7 #7 Ігор 13.04.2018, 22:26
вже говорилось де взяти гроші!!!
Розкрити списки "споживачів", які незаконно врізані, яких кришує коваленко
Цитата
Сергій
+2 #6 Сергій 13.04.2018, 14:48
який встановили тариф і з якого числа?
Цитата
Сергій
+5 #5 Сергій 13.04.2018, 14:40
конечно опять на местных жителях выезжают. почему городской бюджет не помогает водоканалу ? интересно на сколько еще у жителей хватит терпения смотреть на тот беспорядок что творится в городе.Бюджет города что создан для того , чтобы горисполком заплаты и премии только получал? Где ваша работа?
Цитата
смілянин
+3 #4 смілянин 13.04.2018, 12:43
Виходить, що проголосували за тариф, який ще не запропонований, це взагалі коня поставили за возом.
Цитата
Олександра
+7 #3 Олександра 13.04.2018, 08:19
як на мене, то найбезповідальніша та найбільш "шарашкіна" організація з усіх - водоканал. кожного разу з ними якась біда. то не так нараховують показники, то заплатив за 10 кубів води, а на рахунках на наступний місяць зафіксовано 5, та ще й борг показують. графік роботи незручний для споживачів. номер котролера 050...... для подачі показників - майже завжди відключений. не можливо навіть консультацію нормальну отримати, бо і сайт з вказаними номерами не працює, а номери - не дійсні.
Цитата
Олена
+4 #2 Олена 13.04.2018, 07:04
То озвучте ж яке "покращення" нас чекає завтра! І рейтинг Сміли у всеукраїнському масштабі за якістю та вартістю життя. А потім запитаємо один одного в чому ж причина чи правильніше спитати в кому.
Цитата
Григорій Іванович
+3 #1 Григорій Іванович 13.04.2018, 06:58
Смела - чудо городок! В самом худшем понимании этого слова.
Как в песни поется - здесь живут нещастные люди дикари, на лицо как будто бы нормальные, но бестолковые, вороватые внутри. Жуки в банке....
Цитата

Додати коментар

 

Захисний код
Оновити

2018 04 26 металобаза2

Дійові особи

Олена Хоменко

Khomenko

  

Про тимчасову зміну місця голосування

 

 

Вікторія Хандусь

Xandys3х4

 

Про господарську діяльність міського парку

 

Віктор Овчаренко

Ovcharenko3x4

 

Про слабкий фізичний розвиток наших дітей

 

 

Авторизуватися через соціальні мережі:

 
Політика
У міськраді засідала комісія

19 березня 2019, 12:24

2019 03 18 narada

Днями провела своє засідання комісія міської ради з питань освіти, науки, молоді та спорту, культури, охорони здоров'я, материнства, дитинства та соціального захисту, засобів масової інформації.


Економіка
Субсидіанти мають право платити менше, якщо на рахунках є невикористана субсидія

17 березня 2019, 14:22

2019 03 17 subsidiyaЯкщо станом на березень на рахунках у субсидіантів в надавачів комунальних послуг є невикористані субсидії, так звана переплата, громадяни мають право платити менше – рівно на суму невикористаної державної допомоги.


Суспільство
Злодій шукав у стоматологічному кабінеті будівельні інструменти

24 березня 2019, 12:39

2019 03 24 policia

Раніше судимий смілянин вирішив на халяву розжитися дорогими будівельними електроінструментами. Він знав, що у приватному стоматологічному кабінеті ведуться ремонтні роботи, тож вирішив туди залізти.


Цікаво
Види кросівок і їх назви

23 березня 2019, 15:31

2019 03 21 krosivku

Кросівки - різновид взуття знайомий кожному. Однак, всупереч популярності цього взуття, мало хто знає, чим одні кросівки відрізняються від інших, з чого вони виробляються і на що взагалі звертати увагу при їх купівлі.


Афіша
23 березня відбудеться відбірковий тур конкурсу «Пролісок»

22 березня 2019, 17:00

2019 03 22 prolisok

У суботу, 23 березня о 10.00 розпочнеться відбірковий тур улюбленого дитячого міського конкурсу «Пролісок».