Політика
- Деталі
-
Суспільство
-
19 травня 2019, 14:04
Уже доброю традицією стало проведення у Смілі Всеукраїнського фестивалю-конкурсу «Сузір’я талантів багатодітної родини», який проводиться щороку за ініціативи Всеукраїнського союзу жінок-трудівниць «За майбутнє дітей України» з метою популяризації культурних і моральних цінностей сім’ї, відродження, збереження народних, родинних традицій та історичної спадщини.
15 травня за сприяння відділу молоді та спорту, управління освіти, молоді та спорту міської ради у міському Будинку культури провели конкурс «Сузір’я талантів багатодітної родини-2019», присвячений до Дня матері та Міжнародного дня сім'ї.
Конкурсанти фестивалю - діти з багатодітних та малозабезпечених сімей та діти інших соціально-незахищених категорій віком від 6 до 23 років.
У результаті конкурсу визначено переможців:
Хореографія :
І вікова категорія(6-9 років)
І місце - Сумська Софія
ІІ місце – Варич Софія та Дядюша Владислав
ІІІ місце – вихованці ДНЗ № 18 «Чебурашка»: Забуранний Тимофій,
Іванова Поліна, Капінос Семен, Підгірна Злата, Хамаза Еліна, Жупінас Діана, Маслюк Олексій. ІІ вікова категорія (10-14 років)
І місце – Федоренко Олександра
ІІ місце - Агарков Сергій
ІІІ місце – Зайцев Максим, Ліцкан Андрій
Вокальний жанр :
І вікова категорія(6-9 років)
ІІ місце – Дзюбло Антон
ІІ вікова категорія (10-14 років)
І місце – Уперенко Валерія
ІІ місце – Кравчук Анна
ІІІ місце –Адаменко Анна
ІІІ вікова категорія (15-18)
І місце – Магас Дарія
ІІ місце – Діденко Максим
ІІІ місце – Запорошенко Марія
Художнє та авторське виконання
ІІ вікова категорія(10-14 років)
ІІІ місце – Король Анастасія та Король Нікіта, Кравчук Валерія
ІІІ вікова категорія(15-18 років)
І місце – Лисенко Олександра, Олексієнко Катерина
ІІ місце – Лисенко Олександра (вірш «Про Бога»)
Музичне виконання
І вікова категорія (6-9 років)
ІІ місце – Варич Софія
ІІ вікова категорія (10-14 років)
І місце – Горшеніна Анастасія
ІІ місце – Котляренко Ілля
ІІІ місце – Гаркавенко Тихон
ІІІ вікова категорія (15-18 років)
І місце – Аглічева Дарина
ІІ місце –Демиденко Максим
Образотворче мистецтво
І вікова категорія (6-9 років)
ІІ місце – Ветрищ Аріна, Діхтяренко Дар’я
ІІІ місце – Курінний Ярослав
ІІ вікова категорія(10-14 років)
І місце – Діхтяренко Владислав
ІІ місце - спільна робота: Дудник Єлизавета, Дудник Марина, Манько Вікторія
ІІІ місце – Зарічанський Арсен, Зарічанський Юрій, Хоменко Анастасія
ІІІ вікова категорія(15-18 років)
І місце – Король Василь
Декоративно-прикладне мистецтво
І вікова категорія (6-9 років)
І місце – Педоренко Аніта, Онопрієнко Евеліна
ІІ місце – Єдалова Катерина, Шатайло Данило
ІІ вікова категорія(10-14 років)
І місце – Хабанько Софія
ІІ місце – Бондаренко Владислав
ІІІ місце - Миненко Юлія
ІІІ вікова категорія(15-18 років)
І місце – Дмитрієва Ліана
Переможців нагородили грамотами управління освіти, молоді та спорту та пам’ятними подарунками, а їх творчих керівників – подяками управління освіти, молоді та спорту.