Наша електронна пошта:
smila.ua@ukr.net
logo
icon-top-follow icon-top-fb

АНІ Бізнес ланч

 

AZK MIG

Стрічка новин

СМИЛА МРИЯ

 

Для медиків провели семінар

 

 

Співробітники Смілянського міськрайонного центру зайнятості провели виїзний семінар у Центрі первинної медико-санітарної допомоги.
Такі заходи організовуються задля того, аби пояснити тим працівникам, які звільняються, про їхні перспективи працевлаштування та надати їм необхідну правову допомогу. Тож спеціалісти центру зайнятості готують цих фахівців до зміни місця роботи в майбутньому.
Серед спікерів цього заходу – співробітники міськрайонного центру зайнятості Любов Пастушенко та Ольга Дар’єва.
Любов Пастушенко пояснила медикам їхні права на послуги державної служби зайнятості, матеріального забезпечення, переваг та умов їх отримання.

 

2019 04 26 meduku2


«Важливо, щоб учасники семінару зрозуміли, що вони не залишаються сам на сам з проблемою потенційного безробіття. Адже співробітники центру зайнятості завжди готові надавати допомогу і консультувати», – наголошує Ольга Дар’єва, яка презентувала на семінарі актуальні вакансії регіону для медпрацівників.
Як розповідає фельдшерка Юлія Кравченко, яка зараз працює медичною сестрою у Смілянській школі №10 і любить свою роботу, проведений семінар відчутно підтримує морально та інформує фахівців щодо їхніх прав, можливостей та подальших дій.
Пані Юлія зацікавилася запропонованою вакансією фельдшерки швидкої допомоги, саме ця посада відповідає фаху жінки.
«Але, звичайно, я б хотіла залишитися працювати на своєму місці. Працювати у команді швидкої допомоги і поєднувати виховання дошкільнят, на мою думку, дуже важко. Найближчим часом я обов’язково звернуся за допомогою до служби зайнятості», – каже Юлія.
До речі, цього року це п’ятий семінар із вивільнюваними працівниками у Смілі. Проінформовано 68 фахівців регіону, які опинилися у подібній ситуації.

 

Ангеліна Хоменко, фахівець Смілянського міськрайонного центру зайнятості

scroll back to top

Додати коментар

 

Захисний код
Оновити

2018 04 26 металобаза2

Дійові особи

Алла Забарна

Zabarna3x4

 

Про Наукові пікніки в школах району

 

 

Яніна Соколова

anina

 

Про важку життєву історію, котра має стати корисною людям

 

Валерій Тригубов

Trugybov11

 

 

Про виділення 614 тисяч гривень  

 

Авторизуватися через соціальні мережі:

 
Політика
На виконкомі обговорювали ціни на бігборди та автобусні перевезення

24 травня 2019, 11:02

2019 05 24 vikonkom23 травня відбулось чергове засідання виконавчого комітету. На ньому розглянули 15 питань та інформацію про оптимізацію автобусних перевезень.


Економіка
Наш край спрямував до бюджетів майже 4 мільярди гривень податків

17 травня 2019, 10:34

2019 05 15 budgetЗ початку року наша область спрямувала до бюджетів всіх рівнів 3,9 млрд. грн. податків, зборів, платежів.


Суспільство
Очікується висока врожайність озимих культур

26 травня 2019, 14:03

2019 05 26 ozuma

Погода продовжує прихильно ставитися до Черкащини. Надмірних дощів, смерчів та засухи, що призвели до підтоплення сільськогосподарських угідь, знищення, пошкодження та пожовтіння посівів, як у ряді регіонів держави, в області, на щастя, не було.


Цікаво
Українська етнічна біжутерія, або які прикраси носили наші прабабусі (фото)

26 травня 2019, 15:34

2019 05 24 prekrasu

Прикраси українців завжди виконували дві функції — захисну та інформативну. Оберегові та ритуальні прикраси носили лише на тілі — обручки, браслети й хрести.


Афіша
Буде щось грандіозне! – танцювальна студія «АISHA» відзначає 10 років роботи

24 травня 2019, 16:33

2019 05 24 aiha

Цієї суботи, 25 травня, о 17.00 у Міському будинку відбудеться захоплююче шоу – студія східного танцю «АISHA» святкуватиме 10 років своєї діяльності.