Наша електронна пошта:
smila.ua@ukr.net
logo
icon-top-follow icon-top-fb

АНІ Бізнес ланч

 

AZK MIG

Стрічка новин

СМИЛА МРИЯ

 

Безробітні знайшли «солодку» роботу

2019 04 23 robota

 

У селі Чорнявка Черкаського району днями провели День відкритих дверей на заводі з виробництва меду ТОВ «БІХАЙВ».
«Наші фахівці організували такий захід на цьому підприємстві з єдиною метою – провести презентацію роботодавця для 20 безробітних, аби вони знайшли там роботу, адже на заводі є вакансії», – розповідають в обласному центрі зайнятості.
Як наголошує директор з виробництва цього товариства Людмила Радько, високотехнологічний завод у Чорнявці здатний виробляти 10 000 тонн меду щороку. Оскільки підприємство оснащене сучасним обладнанням з гомогенізації меду, то після щадної переробки зберігаються всі корисні властивості унікального природного продукту.
«Заробітна плата наших працівників значно перевищує розмір середньої зарплати на Черкащині. Сьогодні для повноцінної роботи заводу необхідні відповідні кадри, тому ми пропонуємо роботу операторів лінії виробництва харчової продукції та вантажників», – уточнює пані Людмила.
Під час проведення Дня відкритих дверей безробітні відвідали цехові приміщення заводу з виробництва меду, ознайомилися з технологічними процесами та умовами праці.
На заході директор філії Олександр Гриценко зазначив, що така форма ознайомлення претендентів на посаду з умовами праці, особливостями виробничого процесу та режимом роботи підприємства є найбільш прийнятною та ефективною, оскільки власний досвід людини, наочність дозволяють їй майже відразу прийняти необхідне рішення.
І справді, на завершення заходу 5 безробітних зацікавилися пропозицією роботи та отримали направлення на проходження медичного огляду для подальшого працевлаштування.
До речі, за допомогою обласної служби зайнятості з початку цього року вдалося працевлаштувати 8,6 тисяч безробітних. Це на 10 відсотків більше, ніж за відповідний період року минулого. При цьому майже половина з них були працевлаштовані оперативно до надання статусу безробітного. Ці люди знайшли роботу у сільському, лісовому, рибному господарствах, в оптовій та роздрібній торгівлі, в автосервісі, у переробній промисловості, у сфері державного управління й оборони, на транспорті.
Також, як інформують у відділі статистики обласного центру зайнятості, вдалося забезпечити тимчасову зайнятість ще 2473 безробітним, які допомогали сім’ям учасників АТО, супроводжували інвалідів по зору, працювали на об’єктах соціальної сфери, а ще для понад 33 00 безробітних провести професійне навчання.
Найпоширенішими професіями, які здобули безробітні, кажуть у центрі зайнятості Черкащини, були електрогазозварник, тракторист – машиніст сільськогосподарського виробництва, кухар, перукар, оператор котельні, манікюрник, продавець, водій автотранспортних засобів, швачка, адміністратор, кравець, кондитер, оператор з обробки інформації та програмного забезпечення, електромонтер з ремонту та обслуговування електроустаткування, касир торговельного залу. Загалом кількість осіб, охоплених профорієнтаційними послугами становила 43300 осіб.
Тож, завдяки підвищенню результативності роботи щодо оперативного працевлаштування, кількість безробітних в нашій області цього року скоротилася на 1224 особи та становила майже 18,4 тис. осіб. Кількість отримувачів допомоги по безробіттю, також зменшилася на 674 особи та становила 15,9 тис. осіб.

scroll back to top

Додати коментар

 

Захисний код
Оновити

2018 04 26 металобаза2

Дійові особи

Алла Забарна

Zabarna3x4

 

Про Наукові пікніки в школах району

 

 

Яніна Соколова

anina

 

Про важку життєву історію, котра має стати корисною людям

 

Валерій Тригубов

Trugybov11

 

 

Про виділення 614 тисяч гривень  

 

Авторизуватися через соціальні мережі:

 
Політика
На виконкомі обговорювали ціни на бігборди та автобусні перевезення

24 травня 2019, 11:02

2019 05 24 vikonkom23 травня відбулось чергове засідання виконавчого комітету. На ньому розглянули 15 питань та інформацію про оптимізацію автобусних перевезень.


Економіка
Наш край спрямував до бюджетів майже 4 мільярди гривень податків

17 травня 2019, 10:34

2019 05 15 budgetЗ початку року наша область спрямувала до бюджетів всіх рівнів 3,9 млрд. грн. податків, зборів, платежів.


Суспільство
Очікується висока врожайність озимих культур

26 травня 2019, 14:03

2019 05 26 ozuma

Погода продовжує прихильно ставитися до Черкащини. Надмірних дощів, смерчів та засухи, що призвели до підтоплення сільськогосподарських угідь, знищення, пошкодження та пожовтіння посівів, як у ряді регіонів держави, в області, на щастя, не було.


Цікаво
Українська етнічна біжутерія, або які прикраси носили наші прабабусі (фото)

26 травня 2019, 15:34

2019 05 24 prekrasu

Прикраси українців завжди виконували дві функції — захисну та інформативну. Оберегові та ритуальні прикраси носили лише на тілі — обручки, браслети й хрести.


Афіша
Буде щось грандіозне! – танцювальна студія «АISHA» відзначає 10 років роботи

24 травня 2019, 16:33

2019 05 24 aiha

Цієї суботи, 25 травня, о 17.00 у Міському будинку відбудеться захоплююче шоу – студія східного танцю «АISHA» святкуватиме 10 років своєї діяльності.