Наша електронна пошта:
smila.ua@ukr.net
logo
icon-top-follow icon-top-fb

АНІ Бізнес ланч

 

AZK MIG

Стрічка новин

СМИЛА МРИЯ

 

У Куцівці перевірили роботу соціальних робітників

2019 04 09 tachluk

 

У Куцівці проживає більше тридцяти одиноких людей похилого віку, якими опікуються соціальні робітники Тетяна Кравець та Ольга Герасименко.
Як повідомляють у територіальному центрі, днями завідуюча відділенням соціальної допомоги вдома Людмила Жук та соціальний працівник Олена Демиденко перевірили їхню роботу. Вони відвідали 15 одиноких та 7 одинокопроживаючих громадян, які знаходяться на обслуговуванні. Також, у межах проведення акції “Твори добро, бо ти - людина” , цим жителям доставили та передали гуманітарну допомогу.
«Всі соціальні робітники знаходилися на робочому місці. У кожного підопічного було тепло та прибрано в оселях», – розповідають у терцентрі.
І додають, Тетяна Кравець працює соціальним робітником 26 років. Розпочинала роботу з обслуговування одиноких громадян похилого віку в селі ще в 1993 році, коли на початку створення служби було дуже тяжко працювати. Але вже тоді вона зрозуміла, що треба мати терпіння, повагу, надзвичайну щедрість душі, адже серед обслуговуваних - ветерани війни і праці, діти війни, заслужені та шановані люди села.
Як наставник вона допомагає в роботі своїй колезі Ользі Герасименко, яка лише півроку працює на посаді соціального робітника, але вже також має авторитет і повагу серед літніх людей. Старенькі чекають її, виглядають і з радістю зустрічають. Часто, не рахуючись зі своїм часом, у вихідні дні і за будь-якої погоди вона готова прийти їм на допомогу.
«Приємно, що наші соціальні робітники віддані своїй справі, професійно ставляться до виконання обов’язків, а у стосунках із старенькими проявляють порядність, терпіння та чесність. Це ще раз переконує, що які б реформи не відбувалися, соціальна служба, її працівники будуть завжди потрібні», – наголошують у територіальному центрі соціального обслуговування.

scroll back to top

Додати коментар

 

Захисний код
Оновити

2018 04 26 металобаза2

Дійові особи

Яніна Соколова

anina

 

Про важку життєву історію, котра має стати корисною людям

 

Валерій Тригубов

Trugybov11

 

 

Про виділення 614 тисяч гривень  

 

Віктор Федоренко

Федоренко

Про відключення води у Смілі

 

Авторизуватися через соціальні мережі:

 
Політика
Депутати скликали термінову сесію, щоб врятувати КП «ВодГео» від боргів та відключення

20 травня 2019, 11:26

2019 05 20 sesiya17 травня депутати збирались для проведення позачергової сесії.


Економіка
Наш край спрямував до бюджетів майже 4 мільярди гривень податків

17 травня 2019, 10:34

2019 05 15 budgetЗ початку року наша область спрямувала до бюджетів всіх рівнів 3,9 млрд. грн. податків, зборів, платежів.


Суспільство
Лісівники відновили цілюще джерело

22 травня 2019, 17:26

2019 05 22 lis

Унікальне давнє джерело з цілющою водою, яке довгий час було закинуте, відновили смілянські лісівники.


Цікаво
Місяць зменшився на 50 метрів

22 травня 2019, 18:33

2019 05 22 misac

Вчені стверджують, що через тектонічну активність і втрату тепла поверхня супутника Землі скоротилася приблизно на 50 метрів


Афіша
У Смілі діятиме виставка "ПОВЕРНЕННЯ ДОДОМУ"

14 травня 2019, 10:31

2019 05 14 vustavka

З 15 до 22 травня у МБК діятиме виставка «Повернення додому» на підтримку військовополонених моряків, серед яких наш земляк – Олег Мельничук.