Наша електронна пошта:
smila.ua@ukr.net
logo
icon-top-follow icon-top-fb

АНІ Бізнес ланч

 

AZK MIG

Стрічка новин

СМИЛА МРИЯ

 

На черговій сесії депутати розглянули 98 питань

2019 03 29 sesiya

 

28 березня під головуванням секретаря міської ради Віктора Федоренка відбулася чергова 94-а сесія міської ради, у роботі якої взяли участь 21 депутат. На порядок денний сесії було винесено 98 питань.
Перед початком сесії секретар міської ради Віктор Федоренко спільно з начальником управління освіти, молоді та спорту Наталією Незнановою вручили стипендії міського голови 20-ти юним смілянам – переможцям міжнародних, всеукраїнських конкурсів, олімпіад та спортивних змагань.
Член виконавчого комітету Віктор Овчаренко озвучив своє бачення створення у місті сприятливого клімату для залучення інвесторів та необхідності знаходження на території міського парку спортивного комплексу «Галактика».
На початку сесії міської ради озвучили депутатські звернення: Тетяна Карло щодо незгоди жителів вулиць, прилеглих до міського парку, по розміщенню спортивного комплексу «Галактика»; Віталій Федун – щодо фінансування робіт з реалізації проектів-переможців по громадському бюджету міста та скасування рішення міської ради щодо передачі приміщення колишнього природничо-математичного ліцею управлінню економічного розвитку; Володимир Бердецький – щодо розміщення в місті сміттєсортувальної лінії та розробки типових проектів майданчиків для сміття.
Депутати затвердили підсумки виконання Програми економічного і соціального розвитку міста за 2018 рік, Програму з утримання та ремонту автомобільних доріг міста на 2019 рік, внесли зміни у графік виплат з поворотної допомоги у 2019 році КП «Смілакомунтеплоенерго», внесли зміни у міський бюджет на 2019 рік. На сесії депутати затвердили детальний план території з метою розміщення міні гідроелектростанції та відведення земельної ділянки для її будівництва. Депутати одноголосно підтримали рішення щодо реорганізації загальноосвітньої школи І-ІІІ ст. № 13 шляхом перетворення – створення на базі школи дошкільної групи для дітей мікрорайону, затвердили статути СКП «Комунальник» та КП «Смілакомунтеплоенерго», - повідомляють на офіційному сайті смілянської міської ради.
Депутати міської ради прийняли рішення щодо виділення коштів на лікування 32-м смілянам. Потім розглянули та ухвалили більше сорока рішень із земельних питань, відхиливши та направивши на доопрацювання декілька проектів рішень.

scroll back to top

Додати коментар

 

Захисний код
Оновити

2018 04 26 металобаза2

Дійові особи

Алла Забарна

Zabarna3x4

 

Про Наукові пікніки в школах району

 

 

Яніна Соколова

anina

 

Про важку життєву історію, котра має стати корисною людям

 

Валерій Тригубов

Trugybov11

 

 

Про виділення 614 тисяч гривень  

 

Авторизуватися через соціальні мережі:

 
Політика
На виконкомі обговорювали ціни на бігборди та автобусні перевезення

24 травня 2019, 11:02

2019 05 24 vikonkom23 травня відбулось чергове засідання виконавчого комітету. На ньому розглянули 15 питань та інформацію про оптимізацію автобусних перевезень.


Економіка
Наш край спрямував до бюджетів майже 4 мільярди гривень податків

17 травня 2019, 10:34

2019 05 15 budgetЗ початку року наша область спрямувала до бюджетів всіх рівнів 3,9 млрд. грн. податків, зборів, платежів.


Суспільство
Очікується висока врожайність озимих культур

26 травня 2019, 14:03

2019 05 26 ozuma

Погода продовжує прихильно ставитися до Черкащини. Надмірних дощів, смерчів та засухи, що призвели до підтоплення сільськогосподарських угідь, знищення, пошкодження та пожовтіння посівів, як у ряді регіонів держави, в області, на щастя, не було.


Цікаво
Українська етнічна біжутерія, або які прикраси носили наші прабабусі (фото)

26 травня 2019, 15:34

2019 05 24 prekrasu

Прикраси українців завжди виконували дві функції — захисну та інформативну. Оберегові та ритуальні прикраси носили лише на тілі — обручки, браслети й хрести.


Афіша
Буде щось грандіозне! – танцювальна студія «АISHA» відзначає 10 років роботи

24 травня 2019, 16:33

2019 05 24 aiha

Цієї суботи, 25 травня, о 17.00 у Міському будинку відбудеться захоплююче шоу – студія східного танцю «АISHA» святкуватиме 10 років своєї діяльності.