Наша електронна пошта:
smila.ua@ukr.net
logo
icon-top-follow icon-top-fb

АНІ Бізнес ланч

 

AZK MIG

Стрічка новин

СМИЛА МРИЯ

 

Вчителі району зібрались у Костянтинівці на (не)конференцію EdCamp

2019 03 27 edCamp

 

З 25 березня у школах району почалися канікули. Поки діти відпочивають, вчителі продовжують здобувати освіту, підвищувати свою кваліфікацію. Сьогодні вчителі початкових класів зі всього району та ОТГ зібрались у Костянтинівській спеціалізованій школі на (не)конференцію EdCamp.
Ідейним організатором та ініціатором проведення Едкемпів у нашому районі є завідуюча методичним кабінетом відділу освіти РДА Алла Забарна. Вона вважає, що сучасні зміни в освіті – це не загроза, а нові можливості. Цього разу зустріч вчителів присвячена темі «Рух від школи пам’яті до школи пізнання». Нова концепція сучасної школи на Смілянщині – не навантажувати пам’ять дитини, а спонукати до пізнання, вчити граючись, так, щоб першокласникам було цікаво.
-Завдяки новим підходам до навчання, діти знову хочуть ходити у школу. Вчителі по-новому працюють з першокласниками, дітям подобається гратися і вчитись, але щоб так по-новому вести уроки, вчителі мають самі перевчитися. Цьому і сприяє проведення Едкемпів, коли вчителі вчаться у вчителів у довільній формі, діляться досвідом, обмінюються знаннями, - пояснює Алла Забарна. – Сьогодні про ігрові методи навчання вчителям розкаже Ніна Плясунова. Про технологію розвитку критичного мислення розповість Оксана Сільченко, про STEM-освіту – Анна Танцюра, про кінезіологію – Ольга Бак, про оцінювання в початковій школі – Людмила Добровольська. Ще буде багато інших тем, цікавих уроків та спілкування.
Вчителі району розділились на три хвилі педагогічних паралелей, кожна з яких складається з шести локацій. Наприкінці заходу підбили підсумки та провели рефлексію.

scroll back to top

Додати коментар

 

Захисний код
Оновити

2018 04 26 металобаза2

Дійові особи

Яніна Соколова

anina

 

Про важку життєву історію, котра має стати корисною людям

 

Валерій Тригубов

Trugybov11

 

 

Про виділення 614 тисяч гривень  

 

Віктор Федоренко

Федоренко

Про відключення води у Смілі

 

Авторизуватися через соціальні мережі:

 
Політика
Депутати скликали термінову сесію, щоб врятувати КП «ВодГео» від боргів та відключення

20 травня 2019, 11:26

2019 05 20 sesiya17 травня депутати збирались для проведення позачергової сесії.


Економіка
Наш край спрямував до бюджетів майже 4 мільярди гривень податків

17 травня 2019, 10:34

2019 05 15 budgetЗ початку року наша область спрямувала до бюджетів всіх рівнів 3,9 млрд. грн. податків, зборів, платежів.


Суспільство
Лісівники відновили цілюще джерело

22 травня 2019, 17:26

2019 05 22 lis

Унікальне давнє джерело з цілющою водою, яке довгий час було закинуте, відновили смілянські лісівники.


Цікаво
Місяць зменшився на 50 метрів

22 травня 2019, 18:33

2019 05 22 misac

Вчені стверджують, що через тектонічну активність і втрату тепла поверхня супутника Землі скоротилася приблизно на 50 метрів


Афіша
У Смілі діятиме виставка "ПОВЕРНЕННЯ ДОДОМУ"

14 травня 2019, 10:31

2019 05 14 vustavka

З 15 до 22 травня у МБК діятиме виставка «Повернення додому» на підтримку військовополонених моряків, серед яких наш земляк – Олег Мельничук.